Favori klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62687

Ziyaretçi
Görcez daha oyunun başı, ama Troll gibi daha önceden birbirlerini tanımayan öylesine haritada yakında bulunduğu için klanda olan yan klanların yaşama şansı yok bunu en iyi klasik serverda Kaos klanında gördük.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Görcez daha oyunun başı, ama Troll gibi daha önceden birbirlerini tanımayan öylesine haritada yakında bulunduğu için klanda olan yan klanların yaşama şansı yok bunu en iyi klasik serverda Kaos klanında gördük.

Tanimadigi icin mi :D ne ictin sen banada versene

DeletedUser62687

Ziyaretçi
dostum bu ekıp daha dunya acılmadan 1 ay once wp de dunya acılmasını beklıyordu neyın kafasını yasıyorsunuz anlamıyorum :)

dostum ben sizin ana KoLesTroll klanınızdan bahsetmiyorum. Sadece şu yan klanlarınızdaki toplama adamları kastetmek istedim sadece.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Kuzeydogudan troll ve dumrul klanlari guneydoguda saman klanlari hesap silmesse cikar
Kuzeybatida pardon team V klanlari cikar

Oyun sonuna kalacak klanlar ise dumrul ve saman klanlari diye dusunuyorum.ama tabiki favorim dumrul

DeletedUser45014

Ziyaretçi
Ben eskisi gibi bütün klanları bi arada görmek istiyorum açıkcası. Bilmiyorum ama sırf bunun için güzel bi dünya açılsa ve herkese özel mesajla( Klan liderlerine ) haber verilip katılım sağlamaları rica edilse..

Mesela bi EFENDi, AZTEK, ONGA, CELLAT, PUSULA.. şu 5 i bi dünyaya girsin şimdiki klanlara fark atarlar..
17 de bilerek verdik bıraktık herşeyi :) Ben bıraktırttım hatta :)Çünkü 5 kişi kalmıştık Herkes 2 hesaba bakıyodu bakıcılık ile meltem abla çok zorlanmaya başladı çünkü öğretmen olarak bi bayan yani yemek yerken bile pc başında olmak sıkıntılı.. Abdurrahman abi ise 15 temmuz sonrası biraz nasıl derler o kadar rahat değil denetimler vs vs telefon bile yasakmış oyuna pek giremiyor. Yoksa c7 de oynatma hedefim vardı :)

DeletedUser64860

Ziyaretçi
SİS diye bir klan var sanırsam da onlar baya iyi gidiyor şuan :p

DeletedUser66827

Ziyaretçi
17 de bilerek verdik bıraktık herşeyi :) Ben bıraktırttım hatta :)Çünkü 5 kişi kalmıştık Herkes 2 hesaba bakıyodu bakıcılık ile meltem abla çok zorlanmaya başladı çünkü öğretmen olarak bi bayan yani yemek yerken bile pc başında olmak sıkıntılı.. Abdurrahman abi ise 15 temmuz sonrası biraz nasıl derler o kadar rahat değil denetimler vs vs telefon bile yasakmış oyuna pek giremiyor. Yoksa c7 de oynatma hedefim vardı :)

Yani kafanıza vura vura kapatmadık Öylemı :) Siz Bıraktınız :) Foruma Bakmasak Biz Kapattık bile diyeceksiniz :) Bak yukarıda Hakan abi Cevabını vermıs old Khan Ayı ben bısey demıyorum :) o bile inanmamıs sana :)

theobeorn

Kılıç Ustası

Bilerek verdik demiyor musunuz gülmekten yarılıyorum resmen.Ben bıraktırdım diyorsun da seni toplayarak kim bıraktırdı onu bir netleştirelim.Meltem ablan op yemekten başını kaldıramadı mecburen silinip gitti.Abdurrahran abin de 15 temmuz yüzünden bırakmadı zaten 15 temmuzda %85 olmuştuk atı alan üsküdarı değil tuzla sınırını geçmişti :D