LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
tamam sevindim ;) azcik daha sabretme durumun vardir umarim simdiki hedefim baska birazdan kamileri cikicam sen biraz ordu bas mis bas biseylerle oyalan ama sakin baskasiyla savasa girme ;) beni bekle yurekli insanlari herzaman takdir edip sevmisimdir ;)
bu kadar sabrettik biraz daha dayanırız abi canın sağolsun :) iyi oyunlar

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
reis maksat op yiyeyim ya w3 te oynuyordum ta o zamandan beri op yemiyorum burda saldıranda olduda operasyon gibisinden ama 5 köye 10 köye op yaptılar op yemiyceksek ne anlamı var oyunun bunları sinirlendiriyorum küfür ediyolar ama op yapmıyorlar onlarda haklı tabi bir sürü hesap pasife geçmişti valla bi op ayarlarsanız sevinirim bakalım yeteneklerimiz ne hale gelmiş

w3 dediğin dünya 2010 senesinde açıldı belki de daha önce. Sen şu anda profiline göre 21 yaşındasın(o bile şüpheli ya) Basit bir hesap ile 21-8= 13 ???. ahahahahah daha da muhattap olmam seninle. :)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
w3 dediğin dünya 2010 senesinde açıldı belki de daha önce. Sen şu anda profiline göre 21 yaşındasın(o bile şüpheli ya) Basit bir hesap ile 21-8= 13 ???. ahahahahah daha da muhattap olmam seninle. :)

ben de orta okulda başlamıştım bu oyununa hocam dalga geçilecek bir durum yok.

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Ve karşında bir çocuk yok bir forum görevlisi var. Hala aktif olarak oyunumu oynuyorum ve 9.yılıma bastım. Emin ol kimse kil durumun nasıl ? yok şövalyeye kitap okuttun mu bakim sen, yok çiftlik de arpa kalmadı ya da askerleri geziye çıkarttın mı biraz hava alsınlar gibi şeyler yazmıyor. Benimle oyun oynamaya çalışma lütfen. Forum kuralları neyse ona uymak zorundasın. Ve tabi ki kimse ne konuşulması gerektiğini kısıtlayamaz. Ama konudan sapılırsa iş değişir, işin içine küfür girerse iş değişir, başka insanları rahatsız edecek post atılırsa iş değişir. O yüzden olgun bir insanım eminim ki sen de olgun bir insansındır ve herkes neyin ne olduğunu iyi biliyor. Müsaade sizin @wuwiv Forumu konu dışına sapmadan, hakaret kullanmadan, başkalarını rahatsız edecek post atmadan istediğiniz gibi kullanabilirsiniz :)

Şimdi öncelikle laflarım bir bir yerini bulmuş bu yazdıklarından o anlaşılıyor. 9. Yılına basmissin tebrikler ben eski klanlardan beri oynuyorum bu oyunu şimdi site adresi vermek etik olmaz. Karşında çocuk yok demişsin senin yaşına laf eden olmadı moderatör olduğun içinde senin bulunduğun konuma göre uygun şekilde mesajlar atıldı. Hakaret edilmedi sadece orneklendirmeler yapıldı buda kurallara aykırı değil.
Ayrıca burada bakıyorum da oyun oynadığını söylemişsin acaba Pa-de klanina dahil bir oyuncu olabilir misin ? Niye bunu soruyorum çünkü o kadar pa-de oyuncularının hakaretinin içinde benim normal mesajlarımi ve sambacinin yıldızla sansurledigi mesajlara gözün kayiyor hayırdır yani anlayalım? Niye birtek bize istinaden yorumlarda bulunuyorsun.? Tarafsızlık nerde?
Saygı gösterilmesini konuşmalara dikkat edilmesi gerektiğini soyluyorsan öncelikle bulunduğun konumu layıkıyla yap ve küfür edenlere gereğini yap uyar vs. Kalkıp 18 mesajın var yok forumda dolas vs bu tür söylemlerde bulunacak konumda da değilsin. Ben tahmin etmeyeceğin kadar forumlarda konuda açtım mesajda attim nerede nasıl konuşulacağınida bilirim. Mesajlarıma verdigin cevaplardan anlıyorum ki sana söyleyecek kelimem,cevap verecek durumum yok ama bak uyarıyorum yetkiliyim gereğini yaparım moderatorum ben ha bak gibisinden tehditleri savunuyorsun.
Ben forum üyesiyım hakaret etmediğim kurallarina uyduğum surece sorun yok. Ha söylediklerim elestirilerim seni rahatsız ediyor kaldıramıyorum diyorsan ve banlicaksan da senin kişiliğinle alakalı bir durumdur yorum yapamam.

Size tavsiyem forumda küfür edenlerle ilgilenin ve tekrar söylüyorum müsaade edin ki burada post atalım rahatça. Tehditlerinizden ağırlık koymalarınizdan ve bunu profesyonel bir şekilde değilde hislerinizle yapmanız dan son derece rahatsız oluyorum.
Lütfen eşit davranin.

DeletedUser66219

Ziyaretçi
bu bir oyun yaşlı mı olmam lazım oyun oynamak için :) yaptığın matematik hesapları için teşekkür ederim

DeletedUser66219

Ziyaretçi
k68 kıtasında başlamıştım belki 14'düm o zaman, yaşımın azizliğiyle ilk nickim kral-ozan dı akrilothcum burda w3 ün bile forumu varmış arşivde olsada bakabilirsin

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Şimdi öncelikle laflarım bir bir yerini bulmuş bu yazdıklarından o anlaşılıyor. 9. Yılına basmissin tebrikler ben eski klanlardan beri oynuyorum bu oyunu şimdi site adresi vermek etik olmaz. Karşında çocuk yok demişsin senin yaşına laf eden olmadı moderatör olduğun içinde senin bulunduğun konuma göre uygun şekilde mesajlar atıldı. Hakaret edilmedi sadece orneklendirmeler yapıldı buda kurallara aykırı değil.
Ayrıca burada bakıyorum da oyun oynadığını söylemişsin acaba Pa-de klanina dahil bir oyuncu olabilir misin ? Niye bunu soruyorum çünkü o kadar pa-de oyuncularının hakaretinin içinde benim normal mesajlarımi ve sambacinin yıldızla sansurledigi mesajlara gözün kayiyor hayırdır yani anlayalım? Niye birtek bize istinaden yorumlarda bulunuyorsun.? Tarafsızlık nerde?
Saygı gösterilmesini konuşmalara dikkat edilmesi gerektiğini soyluyorsan öncelikle bulunduğun konumu layıkıyla yap ve küfür edenlere gereğini yap uyar vs. Kalkıp 18 mesajın var yok forumda dolas vs bu tür söylemlerde bulunacak konumda da değilsin. Ben tahmin etmeyeceğin kadar forumlarda konuda açtım mesajda attim nerede nasıl konuşulacağınida bilirim. Mesajlarıma verdigin cevaplardan anlıyorum ki sana söyleyecek kelimem,cevap verecek durumum yok ama bak uyarıyorum yetkiliyim gereğini yaparım moderatorum ben ha bak gibisinden tehditleri savunuyorsun.
Ben forum üyesiyım hakaret etmediğim kurallarina uyduğum surece sorun yok. Ha söylediklerim elestirilerim seni rahatsız ediyor kaldıramıyorum diyorsan ve banlicaksan da senin kişiliğinle alakalı bir durumdur yorum yapamam.

Size tavsiyem forumda küfür edenlerle ilgilenin ve tekrar söylüyorum müsaade edin ki burada post atalım rahatça. Tehditlerinizden ağırlık koymalarınizdan ve bunu profesyonel bir şekilde değilde hislerinizle yapmanız dan son derece rahatsız oluyorum.
Lütfen eşit davranin.

Merak etme herkese gereğinden fazla eşit davranıyoruz. Sen nasil anlamak istiyorsan anlayabilirsin ama kuralları söylemek tehdit değildir. Pa-De klanlari ile alakam yok capanoglubaki gibi kisiler suanda sınırsız olarak forumdan uzaklaştırıldı. Yani anlamak zorundasın kurallara uyarak istersen 1000 post at ben yine sana hiçbir şey söylemem. Eleştiriye her zaman açığım ama ben şuana kadar yaptığım herşeyin arkasındayım ve yaptığım yanlış bir şey olmadı. Sana post atma diyen olmadı. 18 mesajın var git bi forumda dolaş dememde ki kasıt git bak bakalım kimse kil durumun nasıl gibi şeyler yaziyormu diye bak istedim. Sozlerimi çarpıtmaya çalışma çünkü altinda kasıtlı veya laf sokma gibi bir durum yok.:)
Sana garezim yok aksine verdiğin cevaplar cok hoşuma gitti. Olgun güzel bir insansın belliki. Sadece şunu söylüyorum ben sana, forumda kuraliyla hareket et, sana biri kurallara aykırı bir şey söyler de ama gerçekten haklı bir sebep olursa, ben görevimi yaparım orada.
Ve şuana kadar Forum içinde ceza vermeyip de sözlü uyarı yapan nadir modlardanim. Amacım sözlü uyarı geçip insanlari forumdan soğutmamak. Diger insanlara da yaptığım bu çünkü aşırıya kaçan bir şey yok. İyi forumlar dilerim.:)

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Merak etme herkese gereğinden fazla eşit davranıyoruz. Sen nasil anlamak istiyorsan anlayabilirsin ama kuralları söylemek tehdit değildir. Pa-De klanlari ile alakam yok capanoglubaki gibi kisiler suanda sınırsız olarak forumdan uzaklaştırıldı. Yani anlamak zorundasın kurallara uyarak istersen 1000 post at ben yine sana hiçbir şey söylemem. Eleştiriye her zaman açığım ama ben şuana kadar yaptığım herşeyin arkasındayım ve yaptığım yanlış bir şey olmadı. Sana post atma diyen olmadı. 18 mesajın var git bi forumda dolaş dememde ki kasıt git bak bakalım kimse kil durumun nasıl gibi şeyler yaziyormu diye bak istedim. Sozlerimi çarpıtmaya çalışma çünkü altinda kasıtlı veya laf sokma gibi bir durum yok.:)
Sana garezim yok aksine verdiğin cevaplar cok hoşuma gitti. Olgun güzel bir insansın belliki. Sadece şunu söylüyorum ben sana, forumda kuraliyla hareket et, sana biri kurallara aykırı bir şey söyler de ama gerçekten haklı bir sebep olursa, ben görevimi yaparım orada.
Ve şuana kadar Forum içinde ceza vermeyip de sözlü uyarı yapan nadir modlardanim. Amacım sözlü uyarı geçip insanlari forumdan soğutmamak. Diger insanlara da yaptığım bu çünkü aşırıya kaçan bir şey yok. İyi forumlar dilerim.:)

İyi akşamlar.

Kısa öz yazıcam , Siz demişsiniz ya forumda kavga etmeyin normal konuşun vs diye bende
Ne konusalım; Odun kil durumu nasıl? Şövalyenin dersler nasıl gidiyor kitap okuttunmu? gibisinden mi konuşalım diye absürt örnek verdim bi kaçtane sadece.Bu verdiğim örnekler ciddi manada sohbet başlıkları değildi elbette :)))

Burada yani 39. dünyada büyük bir klanlar arası savaş başladı ve haliyle oyuncular bu durumum verdiği stresle ve sitemlerle karşılıklı atısmalar yapıyor ondan dolayı bu tür sohbetlere girdik. Söylediklerimde art niyet yok. Banlanan oyuncular için elinize sağlık. Hakkınızda önyargılı konuşmuş olabilirim sonuçta insanlar burada sadece yazılarla iletişim kuruyor emin olun ki mimikler yüz ifadeleri ses tonları ile yapılan iletişim olsaydı bu yanlış anlaşılmalar olmazdı.

Kolay gelsin.

DeletedUser64012

Ziyaretçi

Kami attı kesildi.

Anca pre basıp duvar yukseltıyorlar

Duvar kaç kere sıfırlanmıştı yukseltmese kooy duserdı

DeletedUser64012

Ziyaretçi

Koyu aldıgımda saldırısı ve mısı geldıgı ıcın bende arkasına 2 mıs daha attım dusunce gerı almak ıcın

HUDUT CİKCİKİ

Mızrakçı
aferin sana kamileri böyle harca :D operasyon yapmayı düşünmüyorsunuz heralde , benim savunması sınırda olup ihanet ederek aldığınız köylere benzemiyor artık anlaşılan :D az daha sabredin gümbür gümbür geliyoruz :D ağlamaya bu kadar erken başlamayın

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Operasyon yapmaya gerek varmı sence? Teker teker ve tıkır tıkır alıyoruz 3-5 3-5 operasyon veya plan yapmaya gerek olacak oyuncular yok sınırda. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.