multiden pre kasmanın önlenmesi

barbod

Kılıç Ustası
Bazı oyuncular yeni açılan dünyalara birden çok hesapla girip hammadde satışıyla premium puan kasıyorlar. Sonrasında bu premiumları ana hesaplarına aktarıyorlar. Bunu engellemek için hammadde satışıyla kazanılan premiumun başka hesaplara aktarılmasının yasaklanmasını istiyorum

DeletedUser59018

Ziyaretçi
Bazı oyuncular yeni açılan dünyalara birden çok hesapla girip hammadde satışıyla premium puan kasıyorlar. Sonrasında bu premiumları ana hesaplarına aktarıyorlar. Bunu engellemek için hammadde satışıyla kazanılan premiumun başka hesaplara aktarılmasının yasaklanmasını istiyorum

emredersiniz hemen yasaklıyorum.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Birden çok hesap ile yapıldığını düşündüğünüz bir işlem olduğunda lütfen Destek Sistemimize bildirim oluşturmayı unutmayın.Önerisine gelecek olursak,yapanlar dolayısıyla yapmayanlar için sıkıntı çıkarabileceğini düşünüyorum.

barbod

Kılıç Ustası
Eğer insanların parayla aldığı pre için bu sınırlandırmadan bahsetseydim bir hak kaybı olacağını söyleyebilirdik ama zaten insanlar pazarda pre satarak tabiri caizse havadan pre kasıyor. Bu önerime nizami bir şekilde pre kasan kimse henüz itiraz etmedi. Kestirip atmak yerine ekibinizle bunu değerlendirmeye alırsanız hem bizim oyun deneyimimiz hem de şirketinizin pre satışı daha fazla olur.

myw**

Dük
iyide adam kestirip atmamışki multi oldugunu düşündüğünüz hesapları bildirin demiş , ayrıca başkaları yapıyor diyelim sende yap sana yasak mı :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Eğer insanların parayla aldığı pre için bu sınırlandırmadan bahsetseydim bir hak kaybı olacağını söyleyebilirdik ama zaten insanlar pazarda pre satarak tabiri caizse havadan pre kasıyor. Bu önerime nizami bir şekilde pre kasan kimse henüz itiraz etmedi. Kestirip atmak yerine ekibinizle bunu değerlendirmeye alırsanız hem bizim oyun deneyimimiz hem de şirketinizin pre satışı daha fazla olur.
Yazdığınız öneriyle alakalı sadece kendi fikrimi söyledim.Burada sizler gibi söyleme hakkımız var. Bildirim yapması gereken yetkililer iletiyor.Forumu takip eden sayıyla oyunu oynayan sayı arasında fark var.Belkide önerinizi okumadılar bile buda bir ihtimal.Havada geliyor dediğiniz olay oyunu kurallar içerisinde oynayan insanların emeği oluyor farkında mısınız?Uygun olup olmadığı konusunda bildirim yapılır.

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Yazdığınız öneriyle alakalı sadece kendi fikrimi söyledim.Burada sizler gibi söyleme hakkımız var. Bildirim yapması gereken yetkililer iletiyor.Forumu takip eden sayıyla oyunu oynayan sayı arasında fark var.Belkide önerinizi okumadılar bile buda bir ihtimal.Havada geliyor dediğiniz olay oyunu kurallar içerisinde oynayan insanların emeği oluyor farkında mısınız?Uygun olup olmadığı konusunda bildirim yapılır.
Forumu takip ediyoruz da noluyor olan etkinlik bize mi geliyor sanki

Dün kaydolanla benim aramdaki fark nedir ?

rascal125

Ağır Atlı
Forumu takip ediyoruz da noluyor olan etkinlik bize mi geliyor sanki

Dün kaydolanla benim aramdaki fark nedir ?

aynen mesela sende bana göre daha dün katılmışsın.. seninle benim aramda fark olmalı. öneri bölümünde başlık açarsan desteklerim +1 :p

barbod

Kılıç Ustası
iyide adam kestirip atmamışki multi oldugunu düşündüğünüz hesapları bildirin demiş , ayrıca başkaları yapıyor diyelim sende yap sana yasak mı :)

1. olarak gayet kestirip atmış ben genel önlemden bahsediyorum bu ihlali yapan birisini şikayet ettiğin zaman sadece o üyeyi cezalandırırsın ama gözden kaçan veya göze batmayan kişileri tespit edemezsin.Ayrıca şeffaf olunmadığı için ticketlerin nasıl, ne kadar incelendiğini bilmiyoruz.
2.olarak herkesin yapması yanlışı doğru yapmaz. Bende önerimi bu yanlış davranışların engellenmesi için yaptım

barbod

Kılıç Ustası
Merhaba tabiki fikrinizi belirteceksiniz buradaki yöneticilerin görev tanımlarını bilmem mümkün değil ama yönetici olarak yorum yaptığınız için bu konunun yetkilisi olduğunuzu düşündüm. O zaman burayı değerlendiren yetkili arkadaşın yorumunu bekliyorum

DeletedUser66219

Ziyaretçi
bence premium kasmak hiç olmasın sadece premium puanlar biraz indirime girsin alın size kökten çözüm :) eskiden bir dünya açıldığında ilk günden 30-40 bin gişi giriyordu oyuna ve oynamaya geliyordu şimdi pre basmak için bile 10-15 k zor geliyor bir dünyaya bu klanlar yönetiminin başarısızlığı ve premium puanı satmayı oyunculardan değerli görmesindendir bence

DeletedUser66815

Ziyaretçi
Bu niye yasaklansınki adam belki 100 tane hesabıyla oyunu oynamak istiyor

DeletedUser57867

Ziyaretçi

Böyle bir duruma izin verilmiyor oyunda birden fazla hesapla oynamak oyun kurallarına göre yasaktır. Aynı interneti yada cihazdan giriş yapılan hesaplar 24 saat boyunca birbirlerine kaynak,destek ve aynı köye saldırmaları engellenmiştir.Birden çok hesap kullandığına dair şüphelendiğiniz kişileri desteğe şikayet ederseniz gerekilen yapılacaktır.

anios

Emekli Görevli
Bu konuda gözlemlediğiniz veya ihlal olduğunu düşündüğünüz tüm ihlalleri destek sistemi üzerinden bildirmeniz halinde varsa bir ihlal gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Babalar bu multi hesap konusunu fazla takmayın ya.Bu olay askerde telefon kullanmak gibi bişey;
Kullanmak serbest,yakalatmak yasak.