DÜNYA SAVAŞI =)

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

MTK 136

Casus
anlamadığım 2 şey var
ilki şaman full savunma oynuyorsa bu neden eleştiriliyor oyun sadece saldırı yada savunma üzerine değil ama bunların dışında birde oyuncuların oynama tutkusuda var oyunun içinde bence sadece savunma yapmaları basit olabilir ama oyunun stratejilerinden biridir yani fakelerle oyun bırakan insanları hepimiz görmüşüzdür bunun sebepleri misleri bulamamaları değil çoğunlukla hemde gözetleme kulesi olan bir dünyada hiç değil ancak psikolik olarak insanları çok yıpratan birşey hangi saldırı mis hangisi kami hangi köyüme saldırı var hangisine yok online süresi fazla olmayan bir kişi için çok kötü bir durum yüksek olan içinde öyle motivasyonu , oynama isteğini kaçırır aynı zamanda full savunma oynamakta saldıran klanların motivasyonlarını düşürür her gün kami bas saldır yinede defleri kesemezseniz her köyde def karşınıza çıkarsa saldıran klanları yıpratırsınız tabi zevk alınırmı bilemem 2 taraf içinde satist kişiler için iyi olabilir :D
2. anlamadığım şamanın tüm dünyadan savaşmasını bahane etmesi oyunda 16 kıta var ve şaman 6 kıtada köyleri var ve soa oyunu bıraktığında nerdeyse 5 kıtalık bir alanı yönetmeye başladı dünyanın ne yapmasını bekliyordunuz bu durumda o tamam şaman 6 kıtadada var biz bir birimizle savaşalım şamana altın tepside sunalım dünyayı demesinimi bekliyordunuz tabi bütün klanlar size karşı savaşacaktı sizler gibi bizlerde dünyaya hükmetmek için oynuyoruz kazanan olmak için oynuyoruz tabi sizinle savaşacağız. rakipte köy üstünlüğü var. rakip eğer iyi oyuncuysa hem köy üstünlüğü hemde oyunculuk devreye giriyorsa dünya sizle savaşacak çünkü en güçlü rakip olursunuz öteki taraftan eğer rakipte köy üstünlüğü var ama oyunculuk yoksa dünya yine sizle savaşacak beleş köy sonuçta :D tabi oyunun başında hep dostluk üzerine politika oluşturmuş olsaydınız durum belki değişe bilirdi ancak oda olmadığından bütün dünya size rakip oldu .

demek istediğim bu savaş bahanelerle kazanılıp bahanelerle kaybedilmeyecek tabi bu oyunda herzaman verilen emeğin karşılığı alınmayabilir, bununda sebebi ya diplomasidir yada güvendir

uzun oldu kusura bakmayın :D
Fakeler niye oynama isteğini motivasyonunu kaçırsın ki ben hiç saldırı almasam hiç ordularım patlamasa bu oyunu asla oynamazdım bazen saldıracaksın bazen savunacaksın bazen alıcaksın bazen patlıcaksın bazen de telefon titremekten bi hal olucak fakelerden dolayı :D oyunu zevkli klan şeyler bunlar :D

DeletedUser65863

Ziyaretçi
oyunun tadı öyle çııyor zaten yoksa farmville den öteye geçmez hani benim anllatmak istediğim oyunculların motiivasyonunu kırmak kendi klanın günde 500 fake atarken karşıı klandan hergün 3000 fake gelmesii ister istemez oyuncu moralini bozar yani klanını eleştirir arkadaşını eleştirmeye başlar bu strateji aynı eski savaşlarda ordular karşılaşınca gece kamp kurduklarında normalde 5 10 kişilik gruplara 1 ateş yakılması gerekirken kendilerini sayıca üstün olmamalarına rağmen öyle göstermek için ,rakibin motivasyonunu düşürme için her kişiya 1 tane yaktıran liderler olmuştur fake sayıca üstünlük anlamına gelmemesine rağmen atılan fake oyuna ne kadar değer verdiğini gösterir

TyPHonE

Yasaklı
Yoo full savunma değiller

vjEjAR.png

1JyJaD.png

Lbab81.png

TyPHonE

Yasaklı
1 tane op yaptılar onda 0 köy aldılar bizden nr kadar ciddi bir optu orasını bilemem ama savunma konusunda şaman klanını tebrik ederim savunma işini iyi yapıyorlar

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Typhone az reklam yap ben senin saldırı köyünü kestigimde oyunculuğunu millete reklam etmedim ki 1 aydır bakamıyorum onunlada övünüyorsun adamsın.

TyPHonE

Yasaklı
Hahaa :D Ben reklam yapmıyorum bu kesimler olalı 2 gün oldu reklam yapmak istesem 2 gün önce atardım ve ayrıca tebrik ettim yukarda kimseyle dalga geçmiyorum burada

DeletedUser65843

Ziyaretçi
YİGİT KAFAN MI GÜZEL ??? SAMAN DİYE BİR KLAN YOK Kİ HAYAL GÖRME ONLAR YOK ...:))))

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Tamam şamanı dağıttınız tebrikler savaşta öndesiniz yaptığınız başarılı op için ayrıca tebrik ediyorum

Ama böyle yapmayın.

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Nasıl yapalım ?
Köşeye dikine demek isterdim :)

Size karşı forumda artistlik yapıldığını söylüyorsunuz e tamam sizde yaptınız kapatalım yani bu kavga modunu iğneleyici laf değilde istatistik atın zaten öndesiniz bunu da inkar eden yok gelip tebrik edelim.

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Üstteki post şakadır laf sokmak istemedim bu aralar her türlü kavgadan kaçıyorum