Evet w26 da son dakika

• Konuyu başlatan DeletedUser57395
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57395

Ziyaretçi
sen kaçtın diye herkesmi kaçacak kardeşim :D

biz oynuyoruz dost düşman ne güzel işte ,hiç bir dünya ebedi değilya, elbet birgün kapanacak ,1 tane cüdük köyüm bile olsa kapanana kadar buradayız biz,muhabetimiz güzel çünkü closedeyes

birde hesap çalanlar olmasa muhteşem olacak , ama edep kalmamışki kimsede ,hesabı çalıyorlar verdikleri cevapda tam komedi oluyro gülüp geçiyoruz napalım kısmet öylemiş :D

w-26 nın sorunu şu akıllarda, şaman stalker ve bigbang anlaştı dünyayı beraber kapatacaklar, buraya kadar ok. anlaşılmayan ise şu ; bu 3 klan anlaştıda dünyayı 3 klan kapayamaz 1 klan kapayabilir ,dünyanın %80 i 180 gün boyunca tek bir klana ait olmak zorunda çünkü. B u durumda anlaşan 3 klan tek çatı altında birleşecekmi ? birleşeceklerse o klanın adı ne olacak ? şamanmı? stalker mı ? bigbang mi ? yoksa 3 ü birleşip yeni bir klan adımı seçecekler ? esas merak konusu bu işte :D soğuk savaş derken bu soruları merak ediyro aslında ama sormaya yüreği yok o arkadaşın, yada alengirli işleri seviyro :D çıkıp direk bu şekilde sorsa ya :D ne gereği var böyle apır sapır başlık açmaya bende onu anlamıyorum closedeyes

güzel kardeşim bu soruların cevabı zaten biliniyor sen kendını yorma

yol harıtası coktan cızılmıstı zaten bu yol harıtasını cızenlerden bırıyım o yuzden dert etme ben

soru sormam soruların cevabınıda merak etmem

tasarlar uygularız :)

umarım yeterlı gelmıstır.

heee baslıkta latife olsun dıye bir göndermeydi :)

burdakı baslık ne senın klanın neden baska klan ıcındı mevcut yapıdakı 3 klan içindir.

DeletedUser57395

Ziyaretçi
o yüreği olmayan arkadaş birçok klanı gömdü varsa babayiğit onuda gömer

sıradaki

DeletedUser56262

Ziyaretçi
Biz Bazı hesapların boşalması Bazı hesapların Çalınması ve Belki olurda onurlu bir duruş sergilersiniz, Üyelerinize sahip çıkarsınızda birbirinize girersiniz diye bıraktık. Gördükki yanılmışız. Arkadaşlar o hakimiyet durarak yükselmeyecek %25 e daha ihtiyaç var. Bakalım daha kimlerin defteri dürülecek ve bu dünya daha ne ihanetler görecek. Oyun oynamak dışında herşeyi yaptınız. Biz klan olarak sağlam bir duruş sergledik ve kararlarımızda ne kadar haklı olduğumuzu şuan çok net bir şekilde görüyorum.Burdan dönen dolaplardan bihaber üyeler için şunu dilerim. Umarım Beklediğiniz şekilde olaylar gelişirde hayal kırıklığına uğramazsınız.

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Arkadaşlar anlaşılan herkes uğurlu pozisyonunu almış ama malesef yıkm hayal kırıklıkları kapınızı çaldığında anlarsınız ki sizi o uğurlu pozisyonunuz bile kurtaramaz.Edebiyata gerek yok burda herkes kendi keyfi için oynuyor ve keyfine göre strateji kuruyor.Kurduğu o strateji keyfini kaçırıyorsa form form gezip laf salatası yapıyor.Beceremiyorsan bırakıp gideceksin işi ehline bırakmak kimsenin zoruna gitmemeli bence :))))

Sizi seviyorum üzmeyin birbirinizi :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
%25 kaldıysa o iş bitmiş demektir.Gökhan başkan emeğine sağlık.

Ben oyundayken sanırım world ün %80 ni haritada kırmızıydı.Kala kala %25 i kaldıysa bunu yapanların ellerine sağlık.

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Bunları yazan kısının de dediği klanlar kadar bıle durust ve acık olabılseydı keske :)

op yemeden sılınen 3 kısınınız tebrık edıyorum senı ve arkadaslarını :)

DeletedUser56262

Ziyaretçi
Bunları yazan kısının de dediği klanlar kadar bıle durust ve acık olabılseydı keske :)

op yemeden sılınen 3 kısınınız tebrık edıyorum senı ve arkadaslarını :)

Sen değil benim bu oyunu oynayan hiç kimsenin dengi olamazsın dolaşma buralarda git fitne fesat koy arkadan bıçak sapla hesap çal Millete yalakalık yap hadi kirletme buraları.

DeletedUser58076

Ziyaretçi
kurucusu oldugum ekıple sızı araya toplayan olarak adamdan sayarak (bastan cıkarma , oyuncuları kendıne cekme , iftira atma , hakkımda olmadık mesajlar yazarak suclama ) bunları yaparak kurdugum ekıbı bana dusman ettın opta yaptınız guzel bı 300 400 koyde aldınız daha nolsun demı ? :)

sonra o oyuncular tek tek anladı iş işten coktan gecmıstı canım :) benı bırak o kadar adamın ınsanın emegını yedın sen yuzune etseler yeridir. sonra yok bız oyle ekıptık yok bız boyle ekıptık dıye dolas burlarda :) ozelden de yazmıstım hatırlarsan senle dıger arkasında yenı sw de de yanyana basayarak ta her turlu ws atarım dıye canlar senden ve arkadaslarından oyuncu değil patetes cuvalı olur varsa rekabetın beklerım her sw de. hadı eyvallah.

DeletedUser56262

Ziyaretçi
Benim Kurduğum ekip dediğin adamlar senden önce efendide beraber oynadığım yaşını başını almış koca koca adamlar. Senin yada benim ekibim değiller. Bu oyunu normal adil bir şekilde oynamaya çalışan bireyler. Gerçekten senin ekibin olsaydı senin peşinden gelirlerdi. 2 .csi ben anlayamıyorum bak canım kardeşim. Şaman iyi kötü bu oyunun doğası gereği düşman kabullendiğimiz bir klandı.

1.Benim sana güvenerek ilettiğim mesajı neden düşman olan şaman klanına servis ettin?
2.Benim hazırladığım opları-sana verilen köy detaylarını neden deep*gogo ile paylaşıyorsun(Kendi ağzınla telefonda söyledin. Biz çok iyi arkadaşız birbirimizn gideceğimiz köylerini söylüyoruz savunuyoruz eğleniyoruz diye.)
3.Sen bir diplomat değilken Neden düşman klanlarla Klanımız adına haberimiz olmadan pazarlıklar kuruyorsun?
4.Bunların kötü şeyler olduğunu ve tüm üyelerimizin olduğu whatsap grubunda bir açıklama yapman gerektiğini söyledim.Yapamadın ve klandan çıktın. 1 hafta sonra şamana girdin.
5.Ben gene birşey demedim. Gene sana 2-3 konuşmamızda bak hata yaptın ama kapı sana açık geleblirsin mesajını verdim. Peki sen ne yaptın?
6.Klana gelmek istemedin. Üstüne içimize yerleşmeye çalışan stalker üyelerine Destek oldun. Menemen domatesinin içimizdeki köyünü neden destekledin ve ne diye 42 yaşındaki abimizi köy üzerine tehdit ediyorsun?
7.Neden ugly59 hesabını çaldın? ve üzerimize tüm askerleri attın? Şaman klanı sizlerde ugly59 hesabını mise boğdunuz elbette planlı bir olaydı bu. Biz bunun gayet farkındayız.
8.Neden serkan abinin(skumral) iyi niyetini suistimal edip klandan çıkan hesabı klana sokara serkan abiymiş gibi konuşarak vogs opuyla ilgili bilgi almaya çalışıyordun??
9. Neden şifresini bildiğin tek hesaba Şaman klanı 115 saatten mis atıyordu?

Velhasılı Kelam Sen bu oyunda benim tanıdığım en kötü çocuksun. Seni sayısız kere whatsap grubuna alıp tüm üyelerimize masum olduğunu kanıtla diye şans verdm girdiğin grupta aramızı nasıl açarsın diye uğraştın ve bu sorulara tek bir cevap veremedin. Biz çocuk değiliz.Kiminle oyun oynamaya çalıştığını önce iyi idrak et ondan sonra gel. Burada iyi kötü klan yöneticisi insanlarda var siz olsanız ne yapardınız? Buyurun söyleyin bakalım. Sen benim muhattabım olamazsın bu saatten sonra.Sana cevapta vermeyeceğim şu söylediklerimi iyi oku Ve Sadece UTAN!!!

DeletedUser54980

Ziyaretçi
sıkıntı etmeyim şaman birleşti işine gelmeyenleri eledi. benide baloncuyu şikayet ettin diye deepgogo klandan attı ( elinde delil olmadan ve şikayet eden başka oyuncu olduğu ispatladığım halde ) sonra yandaşları sen beleşe ve barbarköy köy topladın ( 1080 köy nasıl beleşse hepside köylerimin yanyana olduğu hlade haritanın diğer ucunda köy almadan ) seni klanda görmek istemiyoruz dediler. ki ben o oplarda köylere mis çıkmamışım...

son durum DS klanı kurulmuş DS2 oyuncularını alt klana almış müt yapmış. sırasıyla klandan atıp köyleri topluyorlar... tabi önce millete hesap sil yada klandan git dedikten sonra ... oyun tam bir emek hırsızlarının hakimiyetinde olmuş...
adamlarda çifter hesap var. şifre çalıp köy boşaltıp toplanıyor.
şifre çalan ve askerleri kendine kestirip toplayan oyuncuda 3 gün ceza alıp oyuna devam ediyorken ( adminler de buna göz yumuyor ) neyin kavgası bu gerek yok . başka oyunlara devam ...

benim bildiğim;
IP adresine bakılıp bir hesaba başka şehirlerden girilmişse yakın zamanda o hesap kapanır... bunu denetleyen admin yokken bu oyunda böyle işler oluyor malesef... W 26 DS klanının oyuncularının hesapları incelensin bana sen yalan söylüyorsun diyen adminde ...

gerisi hikaye oyun bu fişi çekersen sorun biter dertte .

DeletedUser

Ziyaretçi
Son 20 saat rahat olun kapanıyor da muhabbete gerek kalmiycak savasda kalmadı 26 biter baba gider :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim Kurduğum ekip dediğin adamlar senden önce efendide beraber oynadığım yaşını başını almış koca koca adamlar. Senin yada benim ekibim değiller. Bu oyunu normal adil bir şekilde oynamaya çalışan bireyler. Gerçekten senin ekibin olsaydı senin peşinden gelirlerdi. 2 .csi ben anlayamıyorum bak canım kardeşim. Şaman iyi kötü bu oyunun doğası gereği düşman kabullendiğimiz bir klandı.

1.Benim sana güvenerek ilettiğim mesajı neden düşman olan şaman klanına servis ettin?
2.Benim hazırladığım opları-sana verilen köy detaylarını neden deep*gogo ile paylaşıyorsun(Kendi ağzınla telefonda söyledin. Biz çok iyi arkadaşız birbirimizn gideceğimiz köylerini söylüyoruz savunuyoruz eğleniyoruz diye.)
3.Sen bir diplomat değilken Neden düşman klanlarla Klanımız adına haberimiz olmadan pazarlıklar kuruyorsun?
4.Bunların kötü şeyler olduğunu ve tüm üyelerimizin olduğu whatsap grubunda bir açıklama yapman gerektiğini söyledim.Yapamadın ve klandan çıktın. 1 hafta sonra şamana girdin.
5.Ben gene birşey demedim. Gene sana 2-3 konuşmamızda bak hata yaptın ama kapı sana açık geleblirsin mesajını verdim. Peki sen ne yaptın?
6.Klana gelmek istemedin. Üstüne içimize yerleşmeye çalışan stalker üyelerine Destek oldun. Menemen domatesinin içimizdeki köyünü neden destekledin ve ne diye 42 yaşındaki abimizi köy üzerine tehdit ediyorsun?
7.Neden ugly59 hesabını çaldın? ve üzerimize tüm askerleri attın? Şaman klanı sizlerde ugly59 hesabını mise boğdunuz elbette planlı bir olaydı bu. Biz bunun gayet farkındayız.
8.Neden serkan abinin(skumral) iyi niyetini suistimal edip klandan çıkan hesabı klana sokara serkan abiymiş gibi konuşarak vogs opuyla ilgili bilgi almaya çalışıyordun??
9. Neden şifresini bildiğin tek hesaba Şaman klanı 115 saatten mis atıyordu?

Velhasılı Kelam Sen bu oyunda benim tanıdığım en kötü çocuksun. Seni sayısız kere whatsap grubuna alıp tüm üyelerimize masum olduğunu kanıtla diye şans verdm girdiğin grupta aramızı nasıl açarsın diye uğraştın ve bu sorulara tek bir cevap veremedin. Biz çocuk değiliz.Kiminle oyun oynamaya çalıştığını önce iyi idrak et ondan sonra gel. Burada iyi kötü klan yöneticisi insanlarda var siz olsanız ne yapardınız? Buyurun söyleyin bakalım. Sen benim muhattabım olamazsın bu saatten sonra.Sana cevapta vermeyeceğim şu söylediklerimi iyi oku Ve Sadece UTAN!!!

Ağa ben şana şunu solim dünya bu akşam zaten bitiyor hersey bitti bu DÜNYADA olan herşey bildin kurtlar vadisi gibiydi kim kimin adamı ayrit edilmiyordu birini vuruyoduk birini koruyoduk korudumuz vurdumuzun kankisi çıkıyordu :) yani bu durumda bırak hesap şifresi calinmasi normal bise yokki oynadım en iyi klan samandı bu zamana kadar en güzel gunlerimide komuta merkezinde Selçuk abi varken yaşadım iyi varsın abi tebrikler bize iyisiyle kötüsüyle bitti herkese hayırlı olsun