Milisaniye

• Konuyu başlatan DeletedUser65696
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65696

Ziyaretçi
Bende de aralarda 2saniye erken atıyor gene problem galiba 21:43:04e atmam gerekiyor 06da yolluyorum mecbur ayarlanması gerekn bir durum.Netle ilgili desek süreklimi 2 saniye kayma var

Son 15 saniye kaldığında sayfayı geri ileri yap düzelir 2 dakika bile sekmen hazır beklerken zaman aşımına uğruyor :)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Konuyu pek bilmiyorum lakin misler arası zaman 100 ms den 200 e cikarildiysa güzel bir özellik olmuş 1 ms ye kadar girebilen oyuncular varken göremeyenlere şartları esitlemisler. )

DeletedUser64783

Ziyaretçi
4 ayrı köyde basıp atın misleri?

artık yiğitcim farkında mısın bilmiyorum ama 3 mis önden vurup arkana 1 full kami soktugunda klan dışı destegin kapalı olan dünyada bunu yapıcak kimsenin olacağını sanmıyorum :) büyük risk bu

DeletedUser63326

Ziyaretçi
Bence video hakem uygulaması getirelim... Haksız hamlelerde geri alma işlemi olsun :D:D:D:DD:D:

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Bu olaya bende çok karşıyım. Büyük savaşlar başladığında 3-4 ayda en fazla 100 tane köy düşecek. Gerçektende oyuncunun farkını ortadan kaldırmak adına yapılan bir hareket bu. Değişme imkanı varsa değiştirilmeli. Saniyenin 800 ms kısmını kaplayan mislere neden ara girilmesin ki?

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Bizde farklı köylerden dalar sistemin kölesi olmayız :D

Eklentiler

• 20171119_124106.png
    20171119_124106.png
    70,9 KB · Görüntüleme: 65

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Karşında bilen biri olduğunda sistem köleden beter eder seni böyle :) öne 3, arkaya 1 mis takıp mutluluklar dilerler sana :)
Tek bi kişiye dalarken eyw pestil eder de opda 35kişi 50 köye gidiyor herkes uğraşsa 45 ine böyle yapabilirsin (herkesi player varsayıyorum :D) mesela bi kişinin 6 köyüne dalıyorlar 6 köyede yapabilcekmi hadi yaptı 6 köyün askerler 0lanıcak 3-4 gün sonraki opda ne yapıcak yada sınırdaki çete savaşlarında :D bahsettiğin iş büyük çerçevede pek mümkün değil bence

DeletedUser43905

Ziyaretçi
şimdi onada şöyle çözüm üretilebilir klan içi ziyaret olacağı için her misi farklı kişi atar köylere köyü alınca ziyaret eder zarar olmaz bu ve bunun gibi yöntemler geliştirilebilir yeter ki düşünülsün :D
Attıgım fotodaki misler aynı klandaki farklı oyunculardan atılma aynı kafayı yaşıyoruz sanırım :D