Mobil uygulamada komut paylaşımı iyileştirilmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser63431
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Mobil uygulama da gelen desteğin kaç askerle geldiğini görebilmemiz sağlanabilir bence çok yararlı olucağını düşünüyorum

DeletedUser60919

Ziyaretçi
Saygı değer arkadaşlar klanların destek bildirimi bölümüne yaZdım da öneriler bölümüne yazmam gerektiği söylendi burayı incelerken benim isteğimle alakalı olarak birşeyi gördüğüm için altına yazmak istedim
şimdi bilgisayardan girdiğimiz zaman saldırılarda giden birimleri ve destekte gelen veya giden birimleri görebiliyoruz ama mobilden bir köye arkadaşımız kamı atıyor komut paylaşımı açık ama ne kadar birim gittiğini göremiyorum aynı şey destekle de öyle arkadaşın kendi köyümüze gelen desteği içtima meydanından istek bölümünde gelenlerin hepsini görüyoruz ama kimden ne geldiğini köye yeterli sayı da mı geldıgını göremiyoruz bu konuda mobil uygulama da bir iyileştirme bekliyoruz komut paylaşımı açık olan arkadaşımızın gönderdiği birimin üstüne tıklayınca birim sayısının görünmesini istiyorum ki kendı desteklerimizde veya saldırılarımızda tıklayınca birimler görünüyor. Bunu da yapmak zor olmasa gerek diye düşünüyorum bu konu hakkında değerlendirme yapar mısınız

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Kesinlikle ortada büyük bir ayrımcılık olduğunu düşünüyorum. Çok kötü bir android uygulaması mevcut.