43.dünyayı kim kapatır

• Konuyu başlatan DeletedUser65680
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65229

Ziyaretçi
V dedigin klanin lideri klan uyelerine bunlar benim kopeklerim . Ben kendi kopegimi kendim sustururum diyecek kadar hadsizken benden kimse o klanda barinmami bekleyemez . Siz ki vendettadan ayrilip samana gectiniz. Sonra exelans selcuk abiyi de yari yolda birakip Rm ye yalakalik yaptiniz . Rm den de cikip pts ile is cevirdiniz . Ben oyun basindan beri bir klan degistim onunda aklin eriyorsa basta yazdim. Sonuc olarak neticeye bakicak olursak suan w38 den hepinizi teker teker postaladik . Kendini rant icin klandan klana atanlar bize burada klanlar dersi vermesin . Size layik olan w38 den silinmekti . Bizde bunu yaptik. Merak etmeyin OnGa klanlarinin asil yuzunu cok gecmez anlar w43de . Burada da fazla barinamazsiniz :)
Tapınaklı köyü gitmesin diye misten 5 sn önce klana girecek kadar onursuzdan büyük laflar gelmiş oyunculuğun kadar karakterinde zayıf

DeletedUser65283

Ziyaretçi
V dedigin klanin lideri klan uyelerine bunlar benim kopeklerim . Ben kendi kopegimi kendim sustururum diyecek kadar hadsizken benden kimse o klanda barinmami bekleyemez . Siz ki vendettadan ayrilip samana gectiniz. Sonra exelans selcuk abiyi de yari yolda birakip Rm ye yalakalik yaptiniz . Rm den de cikip pts ile is cevirdiniz . Ben oyun basindan beri bir klan degistim onunda aklin eriyorsa basta yazdim. Sonuc olarak neticeye bakicak olursak suan w38 den hepinizi teker teker postaladik . Kendini rant icin klandan klana atanlar bize burada klanlar dersi vermesin . Size layik olan w38 den silinmekti . Bizde bunu yaptik. Merak etmeyin OnGa klanlarinin asil yuzunu cok gecmez anlar w43de . Burada da fazla barinamazsiniz :)

Bos bos konusma v klaninda hic bulunmadim :) selcuk abiyide yari yolda birakmadim ben selcuk abiye yazdim abi hesap siliyorsunuz biz ekiple gittigi yere kadar devam edicez haberin olsun diye. Samandan rm klanina atlamissiniz diyorsun klanin önemi var mi rm ve saman size zaten vuruyordu saman hesap silince ben onlara gecipte sana vurmaya devam ettim. Sonra pts ile is cevirmeye kalkmis diyorsun klanin yarisi hesap sil yapmisti ptsdeki sizin nasil insanlar oldugunuzu anlayan insanlar bize gelip yazdi :) En basinda yazdigim gibi dunyayi cambazlar kapatir diye siz her türlü oyunu cevirdiginiz icin dunyada kaldiniz.Cenabında dedigi gibi köyün gitmesin diye klana son dk giren insansın.

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Kardeşim hala neyi tartışıyorsunuz NARCOS kapatacak işte offf amma uzattınız

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Fakeleri yiyince öyle demiyordun beaa;))valla kalsaydn hep 21 puan olarak kalirdin cenk;)
Şimdi o köyün sana boş olduğunu ispatlardım da boşa laf söz olacak gerek yok anlayacağın :D

Onun için uğraşman hoşuma gitti sadece sonuçta rakibiz ve zaman kaybediyorsun önemli olan bu :) Onuda geçtim bire bir savaşmadık bile fazla özgüven iyi değil şefim.... :p :p

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Şimdi o köyün sana boş olduğunu ispatlardım da boşa laf söz olacak gerek yok anlayacağın :D

Onun için uğraşman hoşuma gitti sadece sonuçta rakibiz ve zaman kaybediyorsun önemli olan bu :) Onuda geçtim bire bir savaşmadık bile fazla özgüven iyi değil şefim.... :p :p

Yeniler tanir eskiler örnek alir cenk;)
Bilen biliyor bni ;)) her koyune cektigin 7 8 ciftlik savnmayla seyyyyyy yapma:))