Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65715

Ziyaretçi
adamlar hem multi hesap kullanıyor hemde hakaret üstüne hakaret

Eklentiler

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 25

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Öncelikle merhabalar,
Sayın admin ve ekibinin Speedde ne dalavereler döndüğünden haberdar mı acaba?Multi Hesapların kol gezdiğinizden bilginiz var mı?Telefondan ayrı Wifi'den ayrı oynanıldığından haberiniz var mı?Yazıklar olsun...Adam yazmış
Nart54:
bugün saat 01:43
YOK DOSTUM MALESEF 1. Yİ BİZ BELİRLİYOZ BU OYUNLARDA.

Bu ne demek oluyor!Bugüne kadar harcadığım vakit ve para yazıklar olsun.Böyle teşkilatlar kazansın diye oynuyoruz zaten.

adamlar hem multi hesap kullanıyor hemde hakaret üstüne hakaret

Öncelikle destek sistemi üzerinden şikayet hakkına sahipsiniz. Yani bir oyuncudan şüpheleniyorsanız şayet ticket oluşturarak şikayet ediniz. Ardından gerekli inceleme ve değerlendirme yapıldıktan sonra varsa ihlal gerekli cezai işlem uygulanır. Yani bu tür söylemleriniz sadece vakit kaybına sebep olmaktadır.

Bununla birlikte belirttiğiniz oyuncu multi olmamakla birlikte gerekli incelemeleri sağladığımda aynen tarif ettiğiniz biçimde kuralları ihlal ettiğinizi ve bunun sonucunda ceza aldığınızı görüntülemekteyim. Bu tür söylemlerde ve haksız ithamlarda bulunmadan önce sizin kurallara uymanız gerektiğini ayrıca hatırlatmak isterim.

Tekrar haksız rekabet sağlamayacağınızı umarak iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
@Alvarieker Peki sayın modum ticketlere zamanında bakılmama olayı var biliyorsunuz ki. Tabi ki anında cevap vermek durumunda değilsiniz herkesin real hayatında mesleği var, aktif dünyalar varken de speed ticketleri aksatılabilir. Bu kabul edilebilir bir durum.

Benim sorum ise şu: Speed de round baz alınarak ceza veriliyor yani ceza aldığında o roundluk etkileniyor, ticketlere de bir sonraki gün cevap verildiğini baz alırsak 4 saatlik geçmiş bir oyuna etkiniz nasıl olabilir?

O nart’a da selamımı söyleyin illa speede mi gelelim yani :D Ne demek 1.leri biz belirliyoruz :p Bunların iyice çivisi çıkmış ya dimi @Ortalama Biri :D

Ortalama Biri

Misyoner
Yasin Nart eski speedcilerdendir :p Ondan böyle demiştir :D Ama yeniler de eskilerden kötü değil o yüzden karşılaşmanız lazım en azından bir kere :p

Yandan Atmış

Yasaklı
Speedlerde 1.yi aşiretcilerin belirlediği doğru :) adamlara 10-20 kişi girmeyin diyemezsin biri zevk kasar biri ego biri savasmaya girer 2 senelik worldde yapamicağını biri barbar almayı öğrenir yani bunları takmamak gerek öyle bakarsak oyun zaman kaybı direk beceren yine becerir oynar oyununu :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Speedlerde 1.yi aşiretcilerin belirlediği doğru :) adamlara 10-20 kişi girmeyin diyemezsin biri zevk kasar biri ego biri savasmaya girer 2 senelik worldde yapamicağını biri barbar almayı öğrenir yani bunları takmamak gerek öyle bakarsak oyun zaman kaybı direk beceren yine becerir oynar oyununu :)

Tamam şimdi gerçek düşüncelerini söyle :D

adamlar harbiden belirliyor ama
gecen bi cataya girdim 5 kisi sirayla gelip gelip yiktilar
tamam catada yikarsin anladimda bash raundta koyu 26 puana cekmek nedir :)
bence sorun becerip becermemeleri degil
ne raundu oynayacagini bilmiyor cogu okumuyolar hic ozellikleri ve kazanma kosullarini :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
@Alvarieker Peki sayın modum ticketlere zamanında bakılmama olayı var biliyorsunuz ki. Tabi ki anında cevap vermek durumunda değilsiniz herkesin real hayatında mesleği var, aktif dünyalar varken de speed ticketleri aksatılabilir. Bu kabul edilebilir bir durum.

Benim sorum ise şu: Speed de round baz alınarak ceza veriliyor yani ceza aldığında o roundluk etkileniyor, ticketlere de bir sonraki gün cevap verildiğini baz alırsak 4 saatlik geçmiş bir oyuna etkiniz nasıl olabilir?

O nart’a da selamımı söyleyin illa speede mi gelelim yani :D Ne demek 1.leri biz belirliyoruz :p Bunların iyice çivisi çıkmış ya dimi @Ortalama Biri :D

Ticketlar için en hızlı şekilde dönüş yapılmaya çalışılmaktadır. Belirttiğiniz gibi 1 günlük gecikmeler mümkün değildir. Bununla birlikte kısa da olsa inceleme ve işlem süreleri nedeniyle anlık ceza verilmesi tahmin edersiniz ki mümkün değildir. Bu sadece klanlar.org'a özel bir durum olmamakla birlikte tüm sunucular için aynı durum geçerlidir. Bu konuda tek çözüm yolu otomatik olarak ceza almalarını sağlayacak bir sistem kurulması olur ki bu da mümkün değildir.

Lloyd

Casus
aşiret olarak gelip bir kişiyi birinci yapmaya çalışanlara karşı yapmanız gereken şey belli. hızlı ve askere önem vererek gelişebilen 2 kişiyi yanınıza alacaksınız 1 yapmak istenilen kişiye dokunmadan puanı 2k yı pek geçmeden bu kişiye kami ve savunma hazırlayanları tarlaya çevirip yolunuza bakacaksınız. he ben akademiye yürüyüp biran evvel 5/6 köy yapıp yoluma bakayım derseniz onlarda 10 kişi ile aynı şekilde ilerlemiş olacak ve hazır olduklarında elinizden gelen pek bişey olmayacak. speed eğlence amaçlıdır aşiret gibi gelenlere karşı oynamakta zevklidir birinci olmalıyım diye bir kaygınız yoksa birinci yapılmak istenen şahsın demircisini çiftliğini deposunu indirin puanınızıda fazla yükseltmeyin çamura çamur olun eğlenin çıkın :)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
aşiret olarak gelip bir kişiyi birinci yapmaya çalışanlara karşı yapmanız gereken şey belli. hızlı ve askere önem vererek gelişebilen 2 kişiyi yanınıza alacaksınız 1 yapmak istenilen kişiye dokunmadan puanı 2k yı pek geçmeden bu kişiye kami ve savunma hazırlayanları tarlaya çevirip yolunuza bakacaksınız. he ben akademiye yürüyüp biran evvel 5/6 köy yapıp yoluma bakayım derseniz onlarda 10 kişi ile aynı şekilde ilerlemiş olacak ve hazır olduklarında elinizden gelen pek bişey olmayacak. speed eğlence amaçlıdır aşiret gibi gelenlere karşı oynamakta zevklidir birinci olmalıyım diye bir kaygınız yoksa birinci yapılmak istenen şahsın demircisini çiftliğini deposunu indirin puanınızıda fazla yükseltmeyin çamura çamur olun eğlenin çıkın :)

Biz mestoo ile bunu yapıyoruz :) sonra baya bi küfür yiyoruz :D

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Speed ci lere bak bir ya herkes olmuş baba burda yokkugumuzda horozlar dadanmis buraya

DeletedUser58862

Ziyaretçi
adamlar harbiden belirliyor ama
gecen bi cataya girdim 5 kisi sirayla gelip gelip yiktilar
tamam catada yikarsin anladimda bash raundta koyu 26 puana cekmek nedir :)
bence sorun becerip becermemeleri degil
ne raundu oynayacagini bilmiyor cogu okumuyolar hic ozellikleri ve kazanma kosullarini :)
Dödülermi fatih seni eski ama olsun

barbod

Kılıç Ustası
10 köyden sonra oyunu takip edemiyorsun. Bence belirli bir köy sayısına ulaşanın roundu kazanması daha mantıklı

DeletedUser57933

Ziyaretçi
Yetkili varsa HRB0 round atabilirmi hiç speed round oluşturulmamıs bugun zaman geçsin :)