Muhabbet Köşesi

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Yok estf sen beni yanlış anladın.Ben sana korunmaya ihtiyacın var demedim sen o sorunu aştın gibi görünüyor başka bi klana dahil olarak.Aslında babanın korunmaya ihtiyacı varmış onun da zamanı geçmiş :S

Benim demek istediğim hiç mi sevenin arkadaşın yok seni buralarda yüceltecek ne biliyim egonu katlayacak ?
Ya gerçekten merak ettiğim ne biliyor musun bak dürüstçe itiraf ediyorum tam şuan @sntone @FenerSavar* @Blacknight* hadi şunların hepsi az çok konuşmasını normal şartlarda tartışmasını bilen insanlar.

Afedersin de aile değerlerine hakaret ettiğim sen neyine nerene güvendin de geldin buraya bana laf söylemeye çalışıyorsun :D :D

DeletedUser65393

Ziyaretçi
ŞEREFSİZİM DUYGULANDIM ŞUNU OKUYUNCA. GEL SARILALIM <3
Geçmişe dönük düşündüğüm de ne bileyim evet kavga falan edildi bi ton konuşuldu ama en azından düşünülerek biri birine laf söylüyordu. Hani az çok inceler falan..

Bunlar gibi kovalar kaliteyi düşürüyor :)

DeletedUser65389

Ziyaretçi
@Ranuna Vadisi
Bırakın soa yı onlar ancak lafta bir dünyada da azıcık kalsınlar.Sonra yok oyun yaptılar diyorlar.Oyun çocuklara yapılır siz çocuk musunuz :)))

DeletedUser65490

Ziyaretçi
2U5DHDCDBBsWNL6xiWWu3frjzRCK146oACvRpZzVOPxP2sTFMZB08Nogv4ZO185hKb8eWTJELZ2tkfdUSiPXn7XZfGRaqKSOx4-5xsgBhr8GXVMgbF5YDasYxKkF0l-c=w328-h448-nc

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Gene bir gizli hayranımız sahneye çıkmış arkadaşı alkışlıyoruz :D