Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Ulan havlayan tayfa gitti forum bos kaldı pts sis vuslat hala devam edıyor pts kendi kendını bölüp bize karsı ekıp cıkardılar ama furkan oldugu sürece pts her zaman mütefık diyer hainler ise tatilim bitti kısa zamanda temizlik baslıyor

Luciferr

Dük
Ulan havlayan tayfa gitti forum bos kaldı pts sis vuslat hala devam edıyor pts kendi kendını bölüp bize karsı ekıp cıkardılar ama furkan oldugu sürece pts her zaman mütefık diyer hainler ise tatilim bitti kısa zamanda temizlik baslıyor

Var ya tam senlık bir dunya oynuyoruz şu an 42 de :D

DeletedUser64811

Ziyaretçi
ahahhaa girer bakarken birazdan bugünden sonra rahatım zaten işletme bitiyor köyde incem carsiya

DeletedUser64566

Ziyaretçi

Merakla bekliyoruz emin bey hala hitap etmeyi ogrenememissin ama.belki bir gun sende insan gibi davranmayi ogrenir karsindakilere saygi duyarsin konusurken yazisirken biraz daha dikkat edersin bi umut diyoruz hala temizliceksiniz guya sadece yazi yaziyonus yapmaya gelince oplarinizin da gorduk sonucunu :)

DeletedUser56082

Ziyaretçi
buna hep birlikte gülüyoruz emin bu arkadaşa da mı acı acı :)) yaptın :))

DeletedUser56082

Ziyaretçi
Kanka zamanında vurduklarımız evrim geçirip geçirip geliyorlar :)))

DeletedUser63084

Ziyaretçi
"Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası olurmuş." Ne güzel demi :D Zamanında PTS-ERROR savaşı olaydı ne güzel olurdu :D o zaman daha iyi görürdük. ŞAMAN'a Abi adamlarımız bizi sattı vurmağğ selçuk abiiyyy diye ağlayanlar burda ahkam keser olmuş. Zamanında bana ŞAMAN'ı vurun bizi pert ediyorlar ŞAMAN'ı vurun diyenler mi dersin. ONGA ekibinden kankalarımı aldım ben 1 aldım siz klanı aldınız diyen mi dersin. ŞAMAN hesap silince ohhh çekenler mi dersin :)

Biz ŞAMAR ekibi olarak Kapatmak için değil ADAM nasıl olunur öğretmek için burdayız. Hayatı Oyun olan değil Oyunu Hayatında ufak bir şey olarak görenlerdeniz :) Real'de bi (Besinlerin Oksitlenmiş Hali) olamayanlar oyunda KRAL olmaya çalışsın millete Ahkam kesmeye çalışsın. Sonra Eyvallah diyelim Whaaaaaaaaaat? Neyse Klavye değil Oyun. Oyundur oyunda kalır. Baki olan dostluktur. Seviye düşürmeyelim canlarım. :) Emin senin için geçerli değil kardeşim daha da düşersen artık ismini tanımlayamadığım birşeye adım atmış oluyorsun :)

Şu konuya açıklama getireyim biz ağlayarak milleti yanımıza çekmiyoruz. ADAMLIĞIMIZ'la çekiyoruz. Herkes kimin ne olduğunu biliyor. Boşa burda birbirinize yok koyduk yok ezdik yazmayın. En başta yazdığım gibi "Kurt kocayınca KÖPEKLERİN maskarası olurmuş."

Saygılar..

Keyifli Oyunlar.

DeletedUser56082

Ziyaretçi
kardeşim savaşlar ortada şaman da ongada kimleri topladı kimlerin ortasından geçti belli kurucumuz dediğiniz adamları bile topladılar biz hep dik durduk arayıp exeselanx selcuga sorabilirsiniz dönekler silinmeye mahkumdur :))

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Yav uzatmayin ben zamaninda emin donektir biz hesap silip error farm villesini bitirince doner dedim ki dondu 3 klan kardesligi felan hikaye sadece bu degisige inananlara uzuluyom ben bosuna laf satasmasina girmeyin kendi hayal dunyasinda yasayan insanlara bisey anlatamassin

DeletedUser61446

Ziyaretçi
w26 yı tek basına kapattığını söyleyen blow nerde ya :D (sadece kendisinden duydum kapattığını)