Classic 8 i Nop Nasıl Kapatacak ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65337
  • Başlangıç tarihi

morfin*

Yasaklı
kolay gelsin

Genel forumlarda dusuncelerimizi ifade etmek de herkes ozgur yalniz dalga gecer gibi kucuk gorerek konusmak hadsizliktir.. oyunda isim yapmis bazi arkadaslarimiz buyuklerimiz var mesela

all is well
presmann
tafarel batu
unss
dikkatimden kacanlar olmustur ozur dilerim.. simdi bu adamlarin oyunla ilgili herturlu elestirileri kabulumdur..

sozum ona typone misin nesin ?? kardes sen 39 da tubbylerdeydin kusura bakma ama hic bir icraatin yoktu bos konusmakdan baska ne zaman su forumlara goz atsam her konuyla ilgili fikrin var. ozellikle soz konusu sahi klani olunca nedense yarana tuz basilmis gibi oluyorsun.. Ve konu senin oyununla ilgili yerelere gelince cok asilmadim bakmadim bla blaa. bi dunya bahane siraliyorsun..

39 da tubby lerle muttefiktik sahi geride barbar alarak gelisti demissin,:):) pasa savasina kadar tubby kimden koy aldi ?? icerde dusman vardi da bizmi gormedik simdi dersin pasaya op yaptik 10 koy aldik tubbynin tek avantaji sahi gore daha onde olmasydi pasa sinirina daha yakin olmasydi. tubby ile muttefiklik senin gibi bos konusan bi arkadas yuzunden bozulmustu. onun sozunu dikkate almakda ayri bi olay ama tabi bahane lazim ... senin klan yonetimin hazer ile ayni yerde gorev yapip kendi aralarinda zaten olayi bitirmiserdi.. 10 gun bekleyip bizim armut klanlarina op yaptigimiz ordularin 30 saate atildigi gece pasa ya gecmek de ayri bi yanar donerlik.. hepsi kabulum oyundur bu strateji dir falan filan sen ne yaptin muttefiklik bozuldu kac koy aldin ne yaptin bos konusma icraat yap simdi de demissin 42 ye bekleriz :) oradami asilacaksin oyuna :)

ha bu arada oyunda nickim g.tankisi 39 da sahi klani oynadim clasic de devam ediyorum ( gittigi yere kadar )

morfin*

Yasaklı
Ahmet'i tanıyorum onun için yazmaya gerek Yok diye düşündüm hatırlattığın için teşekkür ederim

DeletedUser62479

Ziyaretçi
ben şahi klanını pek tanımıyorum dostum şu efsane w3 performansınız hakkında ufak bir araştırmada bulunayım mı
şahi klanını ben tanıtıyım size hemen. w3te diğer klanlar silince meydan bunlara kaldı öyle kapattı. w28de kum torbasına dönmüşken bünyemize katıp büyüttüğümüz daha sonra satacaklarını öğrendiğimizde sorduk, çoluğunun çocuğunun üstüne yemin eden adamın sabaha karşı sattığı bir klandır. w31de bunları gördüğümüzde direk rotamızı üstlerine çizdikte sınır olduğunda topuk yaptılar. yani pek ciddiye alıncak klan değil. hatta klan değil bunlar: )

TyPHonE

Yasaklı
Genel forumlarda dusuncelerimizi ifade etmek de herkes ozgur yalniz dalga gecer gibi kucuk gorerek konusmak hadsizliktir.. oyunda isim yapmis bazi arkadaslarimiz buyuklerimiz var mesela

all is well
presmann
tafarel batu
unss
dikkatimden kacanlar olmustur ozur dilerim.. simdi bu adamlarin oyunla ilgili herturlu elestirileri kabulumdur..

sozum ona typone misin nesin ?? kardes sen 39 da tubbylerdeydin kusura bakma ama hic bir icraatin yoktu bos konusmakdan baska ne zaman su forumlara goz atsam her konuyla ilgili fikrin var. ozellikle soz konusu sahi klani olunca nedense yarana tuz basilmis gibi oluyorsun.. Ve konu senin oyununla ilgili yerelere gelince cok asilmadim bakmadim bla blaa. bi dunya bahane siraliyorsun..

39 da tubby lerle muttefiktik sahi geride barbar alarak gelisti demissin,:):) pasa savasina kadar tubby kimden koy aldi ?? icerde dusman vardi da bizmi gormedik simdi dersin pasaya op yaptik 10 koy aldik tubbynin tek avantaji sahi gore daha onde olmasydi pasa sinirina daha yakin olmasydi. tubby ile muttefiklik senin gibi bos konusan bi arkadas yuzunden bozulmustu. onun sozunu dikkate almakda ayri bi olay ama tabi bahane lazim ... senin klan yonetimin hazer ile ayni yerde gorev yapip kendi aralarinda zaten olayi bitirmiserdi.. 10 gun bekleyip bizim armut klanlarina op yaptigimiz ordularin 30 saate atildigi gece pasa ya gecmek de ayri bi yanar donerlik.. hepsi kabulum oyundur bu strateji dir falan filan sen ne yaptin muttefiklik bozuldu kac koy aldin ne yaptin bos konusma icraat yap simdi de demissin 42 ye bekleriz :) oradami asilacaksin oyuna :)

ha bu arada oyunda nickim g.tankisi 39 da sahi klani oynadim clasic de devam ediyorum ( gittigi yere kadar )

ZEn82Z.jpg

Şahi tubby ittifakı bu yüzden bozulmuştu bu 1

İkincisi konuşmam için illaki tanınmak mı lazım normal kişiler konuşamaz mı?

Üçüncüsü şahi tubby savaşında ben savunma oynuyordum destekçi puanında ilk 100 e girmem sanırım ortaya koyuyor çoğu şeyi

+ Olarak size bir tavsiye bakın şu forumda şahiye laf etmeyen kim kalmış? Artık herkes şahiye önyargıyla bakıyor herkes iğreniyor sadece buralarda boş boş konuşuyorsunuz siz gidin nicklerinizi değiştirin birdahada şahi bünyesinde oynamayın size tavsiyem budur ha bide unutmadan recep abiye oyundaki her türlü eleştirileri kabulümdür demişsin 39 forumunda annesine küfür etmiştin sonrada ban yemiştin sayın forum modum @Safderun bu adam ban yediği halde yeni hesap açmış yanlış anlamayın ilgilenebilirseniz sevinirim kolay gelsin herkese...

morfin*

Yasaklı
Benmi annesine küfür etmişim ??

Harbiden senin gibi boş konuşan kimse Yok burda prim yapma peşindesin marifetlerini oyunda görelim ? Oyuna asıldığın dünya olursa görecez hadi abisi git kumda oyna seni muhattap alıp cevap yazdığım için kendime kızıyorum .
Abilerinin gölgesinde oynamaya devam et

42 de oynacaksın gelecem oraya lütfen asıl oyuna ( yoksa madara ederim seni )

+++ Benim küfür ettiğim falan da bu kullanıcı adı Yeni evet daha önceki kullanıcı adım oyun ismim le aynıydı .

TyPHonE

Yasaklı
Evet sonra pressmana küfür edip banlandın ve 42 de oynayacağım görelim kim oyuncuymuş gel kuzeydoğuya olur mu?

morfin*

Yasaklı
:)) admine rica ette benim g.tankisi ismi en son yazdığım yazıyı çıkarsın biraz rezil ol ..

Bölgem belli değil Aslan parçası nasıl olsa sınırlar birleşecek rahat ol :))

TyPHonE

Yasaklı
:)) admine rica ette benim g.tankisi ismi en son yazdığım yazıyı çıkarsın biraz rezil ol ..

Bölgem belli değil Aslan parçası nasıl olsa sınırlar birleşecek rahat ol :))

Ben hatırlıyorum o postu bulup atacağım + oyundan salihcann. Inda ailevi değerlerine küfür etmiştin sonra banlanmıştın hatırlıyorsun değil mi :)

morfin*

Yasaklı
Ben hatırlıyorum o postu bulup atacağım + oyundan salihcann. Inda ailevi değerlerine küfür etmiştin sonra banlanmıştın hatırlıyorsun değil mi :)
Rezil olmaya doymuyorsun .. oyundan banlandıydam 39 daki hesabım nasıl hala duruyor

+++ salihcann a küfür etmedim sadece onun yazdığı edepsiz konuşmalarına onun anlayacağı bir üslup la cevap verdim ..

39 da hesap banlanmadı abisi hesap orda duruyor boş konuşmaya devam ediyorsun tokat yemeye doymuyorsun varmı başka boş muhabbetin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
DEstekçi puanında ilk 100e girmiş :D Ben de destekçi puanında ilk 5'ten düşmüyordum kendim tüm köylerle sınırda oynamama rağmen o nasıl olacak :D:D

DeletedUser65384

Ziyaretçi
o bu değil de bu nop herkesi toplamış ce8 i nası kapatacak ???