Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64811

Ziyaretçi
ulan sert cocuk dur gıdıyorsunuz hesap sahıbı kardesının dugununden oturu yoktu bakıcıdan bakıcıya geçtı o hesap sımdı ıse el değişti :) beklıyorum sızden op konuscağınıza gelın dalın bana burda boş laf yapmayın

DeletedUser63971

Ziyaretçi
bak bak tüm müt klanları gezdi tek tek topladı tüm defleri :) şekil yapıyor

DeletedUser65048

Ziyaretçi
Ya bırakın çocuk konuşsun niye susturuyorsunuz..

Belli ki ergen ancak böyle kendini buluyor.

Zeynel zaten tanıyı koymuş.

Gün gece,gece sabaha gebedir .

DeletedUser64675

Ziyaretçi
ulan sert cocuk dur gıdıyorsunuz hesap sahıbı kardesının dugununden oturu yoktu bakıcıdan bakıcıya geçtı o hesap sımdı ıse el değişti :) beklıyorum sızden op konuscağınıza gelın dalın bana burda boş laf yapmayın
Sert cocuk feryatı kim takar 1 aya gidici diyodu demekki onunda başını yediniz

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bura da okumaya okumaya 10 sayfa olmuş oynamadığımdan kim haklı kim haksız faslına bakmıycam da :D

Hasan ve furkan siz bu karakter yoksunu arkadaşla nasıl yan yana geldiniz ben hala ordayım anlatsanıza biraz kanklar şu durumu :D

DeletedUser64675

Ziyaretçi
Bu karekter yoksunu arkadas bütün servera namını saldı körpeydi büyüdü serpildi sesi cıkıyor işte bizde eğlendiriyoruz beyni olsa sevimli cocuk ;)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
ŞAMAN klanındaki arkadaşlar bu formda bir daha yazı yazmazsanız sevinirim.RM klanındaki arkadaşlarada tavsiyem aynısı.Karşımızdaki kişinin seviyesi ve karekteri ortada

Burda yazılanlara cevap vermenize bile gerek yok.Klanlar tarihinde böyle bir kişilik daha önce görülmedi.Kendinizide bu şahsiyetle muhattap olarak yormayın.Siz oyununuza bakın

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Aynen selçuk haklı karakteri eksık oldugu ıcın yazmayınnn konuscakk bişi bulamıyor

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Ya onu bunu boşverinde şeyi merak ediyorum Lord Killciğinizi 1 kere patlattık multilerini topladı şimdide patlattık başka multisi varmı acaba ? Yoksa 2. seferde oyunu mu bıraktı Nadirciğim? Hesap verin Multi verin köy alsın ama güzel oluyordu böyle

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Kimse alınıp gücenmesin kendi forumumda yazdığım yazıyı bana kopyala yapıştır olarak attınız ve bununla dalga geçtiniz.Her klanda birden çok casusum var diye hava attınız.Şimdi gelip kimse karaktersizlik yaptınız demesin çünkü biz oyunu sizin oynadığınız gibi oynadık.Siz kendi kuyunuzu kendiniz kazdınız:) İyi oyunlar :)

Bu şahıs müttefiğine saldırmak için düşman klanına geçip köy toplayan sonra tekrar klanına dönen kişi değilmi ya zaten sen bu oyunu efendi gibi oynamıyordunki burda riv riv yapıyosun

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Bu şahıs müttefiğine saldırmak için düşman klanına geçip köy toplayan sonra tekrar klanına dönen kişi değilmi ya zaten sen bu oyunu efendi gibi oynamıyordunki burda riv riv yapıyosun

Bu Şahıs World başından beri birlik olduğu klana ihanet edip Düşmanla anlaşan TM yi bitirebilse %100 PTS klanlarına saldıracak olan kişi değil mi ? Sen bu oyunu efendi gibi oynamıyordun ki burda riv riv yapıyorsun

yazdıgın çok ironik , müttefiklerimiz tm ve kapak için girdiğimiz savaşta kapak savaştıgımız klana geçiyor ve kapak oyuncusu bunu yazıyor üzüldüm senin adına.

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Allah akıl fikir versin :D

Yapmadığın bişeyi söylemiyorum müttefiktik bize saldırmak için tm klanına geçtin boş köyleri toplayıp geri pts klanına döndün.red hair kardeşim sende söz verdin bana geri almıcaz klana diye ama aldınız geri sende sözünü tutmadın orda bi anlaşalım

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Yapmadığın bişeyi söylemiyorum müttefiktik bize saldırmak için tm klanına geçtin boş köyleri toplayıp geri pts klanına döndün.red hair kardeşim sende söz verdin bana geri almıcaz klana diye ama aldınız geri sende sözünü tutmadın orda bi anlaşalım

Hocam Ömer doğru olanı yaptı. Neden Dersen Sizin yaptığınız ve yapacaklarınız belliydi. TM den sonra PTS hedefinizdi.

Bu Arada ŞAMAN klanlarını tebrik edeyim. Güzel Fake Atıyorlar hatta çok iyi fake atıyorlar. "Yiğidi öldür hakkını ver."