DEHŞET VS PAŞA

Koenigsegg*

Casus
neyin kavgası bu sakin olun da sakin olun şu an ki istatistikler zaten birşey anlam ifade etmiyor 10 köy 20 köy fazla olsada birşey değişmez bu dünyada oynamayıp merak edenler için atılıyor istatistikler kasmayın kendinizi her ikinizde :)

DeletedUser38820

Ziyaretçi
Laf ebeliği falan artist artist konustu. SS leri atınca sınırdayım alabiliyosan al köyümü dedi. Vereceği cevap yok konuşsun anca

DeletedUser38820

Ziyaretçi
Sizin tasvip etmediğinizden kesinlikle eminim hocam. Ama destek için yapıyorlar demiş arkadaş ve savunmaya falan kalkmış yalan yanlış o hoşuma gitmedi sadece

Despi*

Casus
D31 klanı D13 tarafından sav ve üye limiti dolduğundan kuruldu diğerleri kişisel zevkler için sanırım bilmiyorum :)

DeletedUser64235

Ziyaretçi
Sizin tasvip etmediğinizden kesinlikle eminim hocam. Ama destek için yapıyorlar demiş arkadaş ve savunmaya falan kalkmış yalan yanlış o hoşuma gitmedi sadece
hala yalan yanlış diyorsun ben sana gerekli açıklamayı yaptım o davranışı sergileyen arkadaşa da sorduk kendi kafamızdan sallamıyoruz . peki forumda aktik olan arkadaşlarınız kendisi ben köyü alacagım zaman clandan cıktı kendi attıgı mesajda mevcut daha neyin peşindesin ? ve sordum arkadaşa neden böyle bir şey yaptın clandan çıktın dedim abilerimden izin aldım dedi bana görmediysen fotoya dikkatlice bak http://prntscr.com/fbopuk

DeletedUser64235

Ziyaretçi
boş tenekeden de çok ses çıkıyor neyse konu kilit .

TyPHonE

Yasaklı
Evet ben çıktım üstad klandan ve nedenini de söyledim benim bruma20 den köyü aldığımda istatistiğe işlemiyorsa aynı köyü siz aldığınızda da iatatistiğe işlemesin diye çıktım zuhur bilmem ne var 2 gün önce köy aldı benden istatistiğede işledi normalde yapmam böyle birşey soran arkadaşlarada neden yaptığımı söyledim sanada söyledim :)

Neyse fazla baş ağrıtmaya gerek yok kolay gelsin herkese :)

DeletedUser64172

Ziyaretçi
gqBMZ2.png

Gökhan abi istatistik böyle ama udyrbot osmansoyumer gibi bırakanlar oldu oyunu aslında eşit falan olması lazım ama bırakmış adam köy değil mi o köy yani :)
Bak oyuna geri döndüm w41 de başlicaktım.Buraya bir bakam dedim canımı cektiriyon getirtme beni tekrar oraya :)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
İlk savaşa başladık PAŞA klanlarının lideri bize zaman vermiş. Neymiş efendim yok bu dehşet klanları toplama klanlarmış. Neymiş efendim bunlara ben mayıs a kadar zaman veriyormuşum. Yok efendim neymiş birbirlerine destek dahi atmazmış bunlar. Mayıs geldi üzerinden 1 ay net geçti ortada halen yıkılan dağılan parçalanan bir dehşet yok. Sonra bel altı oynamalar yine bizim oyuncularımızı klana davet etmeler. Gel kardeşim bizim ortamımız daha şenler falanlar filanlar. Yolda yürürken nail ile karşılaşıp telefonları yere düşseydi belkide o zaman "aaa nail sen misin" diye bir kurtuluş yolunuz olurdu. Osmanlı imparatorluğu krallara taç giydirirdi. Duyuyoruz ki bizde taç giydirmişiz birilerine. O bünyenize kattığınız klanlarla birlikte sizi tarihe gömmeye başladık mı? Zannedersem başladık. Bütün üyelerinizin aklına şu soru işareti ve umutsuz bekleyiş geldi mi ? "Lan savaşı kaybediyoruz". Yazık yazık o oyun oynayan insanlara da umut tacirliği yapmayın. Forumlarda yok yere millete gaz vermeye çalışmayın. Çünkü siz ne yaparsanız yapın Dehşet in önlenemez büyümesini durduramayacaksınız. İstatistik koymuyorum. Gereksiz bence sonuç zaten yakında belli olur. Kaçan kurtulur kalanları sırtlan gibi parçalarız bilginiz olsun...

DeletedUser63923

Ziyaretçi
He birde şu oyun bıraktılar lafları çok dolanıyor. Bakın arkadaşlar durup dururken kimse oyun bırakmaz. Udyrbot oyun bıraktı. Osmansoyumer oyun bıraktı falan. Ya bu adamlar sınır oyuncusuydu. Demek ki bir şeylere mecbur ettik adamları. Bu bıraktı dediğiniz adamların köylerini bizim klanlarımız topladı. Bırakmadı bırakmaya mecbur bırakıldı demeniz gerekir. Lütfen...