Favori Oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser58115
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser15829

Ziyaretçi
s%C3%BCt%C3%BC-bozuk-e%C4%9Fitim-sistemi_258524.jpg

DeletedUser44023

Ziyaretçi
hepinize birden la gardas bu sercan size ne etti diyesim geldi :DD

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Atsana ben çok merak ettim :D ya da classicte insanlar 3-4k köy kasıp köyde 200-300kilic mızrak basıyor onlar da hep denk gelmiş ahahsj

Bir konuyu bilip bilmeden yorum yapmamak bazen en dogru karardır. Oyunu bırakan arkadaş akşam okadar ısrara ragmen karraından vazgecmeyip köyleride yalnızca bilhassa sercana bırakıcağını söyleyince biz yapıcak bişe bulamadık. İsteyen oyundan yazarsa vura vura beraber alınan koylerın raporlarını iletirim.

Yada siz kendinizce kesim yaparak aldığınız köyleri buyutun bız nasıl topluyoruz zaten paslaşırız :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Aga dibimde 3 k lık adam var içeride 5-6 k savunma var. 2. köyüm 1,5 k iken aldığım adam 1 er k savunma basmıştı. Cidden zan altında bırakmak felan değilde bana mantıksız geliyor 4-5 köy toplayıp 3-5 k kesim yapmak. Hani 1 kişiye arkadaşı bırakıyor 2 kişiye arkadaşı bırakıyor tamam ama herkese mi arkadaşı bırakıyor? Varsa öyle arkadaş benide tanıştırın oralet ısmarlıyayım

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Bi worlde ben sana beleş kasarim :D soran olurda beleş köyleri siz alıyorsunuz dersin dhdhfhf

Aga dibimde 3 k lık adam var içeride 5-6 k savunma var. 2. köyüm 1,5 k iken aldığım adam 1 er k savunma basmıştı. Cidden zan altında bırakmak felan değilde bana mantıksız geliyor 4-5 köy toplayıp 3-5 k kesim yapmak. Hani 1 kişiye arkadaşı bırakıyor 2 kişiye arkadaşı bırakıyor tamam ama herkese mi arkadaşı bırakıyor? Varsa öyle arkadaş benide tanıştırın oralet ısmarlıyayım

myw**

Dük
başka hesaptan önden kami atılıp alınma durumu vardı ne kadar etkiler etkilemez bilemem

myw**

Dük
köy alırken kami desteği almayamı mustafa gecen kami desteği istiyordu atmayayım ozaman beleş köy almasın oda :d

DeletedUser44023

Ziyaretçi
benzer bı konusma bende de mevcut o da beles sayılıyor ise :) gökhan sayende aldıgım beleş koyler ıcın helal et hakkını knka :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
E diğerleri de beleş kasmadı o zaman ayni şekilde :D abi fenasiniz heh shdjdj