The Gondikers

• Konuyu başlatan DeletedUser58115
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63780

Ziyaretçi
Sen selçuk abisin değil mi doğru insana gıcıklık yapıyorum. Selçuk abiysen beni tanımadıysan 5 gün küserim

DiOny SoS

Hafif Atlı
Başkan her zaman recep abi ben göstermelik sembolik öyle kıyıda köşede takılıyorum :D

DeletedUser64931

Ziyaretçi
Başkan her zaman recep abi ben göstermelik sembolik öyle kıyıda köşede takılıyorum :D
beleş köyleride hep sotede takılırken alıyorsun şaşırmadım.Yuşa bu varsa ben gelmem geçen aradı telefondan anladım oyun için aradığını direk bana oyundan bahsetme dedim yok be abi nabıyorsun diye aradım dedi girdik muhabbete 20 25 dk konustuk şimdi foruma girdim hasanı gördüm zönk dedim bana sinema yapıyor yok be abi ne oyunu nasılsın diye aradım diyor :eek::eek::eek:

DeletedUser58115

Ziyaretçi
beleş köyleride hep sotede takılırken alıyorsun şaşırmadım.Yuşa bu varsa ben gelmem geçen aradı telefondan anladım oyun için aradığını direk bana oyundan bahsetme dedim yok be abi nabıyorsun diye aradım dedi girdik muhabbete 20 25 dk konustuk şimdi foruma girdim hasanı gördüm zönk dedim bana sinema yapıyor yok be abi ne oyunu nasılsın diye aradım diyor :eek::eek::eek:

Valla bana da aynı. Bakıyorum Hasan arıyorsa kesin oyunla alakalı bir durum var diyorum direk. Hasan'in telefon mağdurları diye bir klan kursak efsane olabilir :p Sen geleceksen atayım ben bunu ayıp ettin :D

DiOny SoS

Hafif Atlı

Yanlız bu dünyaya kesinlikle girelim diyen ben değildim altını çizeyim :D
benim gençlerle konuşmam 2-3 dkka fazla dakika harcayamam yiğen olmucak olsa senlede en fazla 4-5 dkka, burada 20-25 dkka yazıp miletin beklentisini yükseltme benden abicim :D