%120 sınırı kaldırılsın

• Konuyu başlatan DeletedUser58772
  • Başlangıç tarihi

%120 kalksınmı ?

• Evet

Oylar: 36 52,9%
  • Hayır

Oylar: 32 47,1%

• Toplam oy kullanan
    68

DeletedUser58772

Ziyaretçi
Merhaba ben casual2 den 7deliklitokmak casual2 de bildiğiniz gibi %120 sınırı var ve bu oyunu sıktıran oynamak istemeyecek seviyeye çeken bir durum bence tüm dünyada bana katılırsa belli bir puandan sonra mesela 500.000 bu puanı geçen oyuncular için bu sınır tamamen kaldırılsın ve istediği gibi savaşabilsin emin olun bu %120 denilen olay kalkarsa casual2 çok zevkli bir dünya olacak lütfen sizde görüşlerinizi bildirin adminlerede sesleniyorum yeterli destek gelirse bu sistem kaldırılsın

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Kardeş savaşmak istiyosan git normal dünyada oyna. Bırak bayrağını kassın insanlar casual de

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba ben casual2 den 7deliklitokmak casual2 de bildiğiniz gibi %120 sınırı var ve bu oyunu sıktıran oynamak istemeyecek seviyeye çeken bir durum bence tüm dünyada bana katılırsa belli bir puandan sonra mesela 500.000 bu puanı geçen oyuncular için bu sınır tamamen kaldırılsın ve istediği gibi savaşabilsin emin olun bu %120 denilen olay kalkarsa casual2 çok zevkli bir dünya olacak lütfen sizde görüşlerinizi bildirin adminlerede sesleniyorum yeterli destek gelirse bu sistem kaldırılsın

Gayet mantıklı, 500bin puanın altına düşünce saldıramaya devam edemezler zaten :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bayrak kasmak isteyen içinde 50 köy fazlasıyla yeter artar günde 200 mis basılır :)

ASRİRİN*

Mızrakçı
Bende casual 2 oynuyorum ve bayrak kasıyorum.
yavuzsultan selim
Casual bayrak kasma dünyası ama bunu anlamayacak kadar oyun bilmeyen oyuncu var casualde. :D:p

DeletedUser59677

Ziyaretçi

bence de mantıklı yani

DeletedUser49742

Ziyaretçi
a2vZkz.png

DeletedUser49841

Ziyaretçi
%120 kuralı çok güzel bir kural,bence devam etmeli.herkes gücünün yettiğine saldırı çıkmalı.ayrıca bazen çok güzel sahneler ortaya çıkabiliyor.adam saldırı sınırının altında oluyor kamilerin yolda adam haritada silik konumda olmasına rağmen gidiyorsun köyü alıyorsun.aldıktan sonra adam sana saldıramıyor :))))

DeletedUser66801

Ziyaretçi
BENDE CASUAL2 DE OYNUYORUM BENCEDE KALKMALI SAVAŞMAK İSTEYEN Bİ ÇOK OYUNCU VAR LÜTFEN YETKİLİLLER ARTIK ŞU %120 BARAJI KALKSINDA ŞOYLE DOYASIYA Bİ SAVAŞ YAPALIM

DeletedUser62246

Ziyaretçi
tamamen kaldırılıp 20m adamın 1m adama saldırması saçma olur tabiki ama %120 yerine %200e falan arttırılabilir

DeletedUser67212

Ziyaretçi
Casual 3'de %20 sınırı yok oraya geçeceksin onun için