Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Gece bonussuz.
Sovalye yeni sisteminin adi ne bilmiyorum ama 1,3,5,10 koye ulasinca sayisi arttirilan sovalye sistemi olsun ama sovalyelerde beceri kitabi veya esya olmasin.

DeletedUser63816

Ziyaretçi
Admin millet ısrar istediği belli

-Gözetleme kulesinin olmaması
-Tapınak olmaması
-Eşyalı olan sovalye sistemi
-Gece bonusu ve okçu olmaması ısrarla çoğu kişinin özlem duyduğu sw şekli

DeletedUser63823

Ziyaretçi
millet ısrarla istiyorda adamların umurunda mı ben anlamıyom zaten bunları dikta sistemi var adamlarda ulan oyuna para kazandıran bizleriz sizin bizim istediğimiz gibi açmanız laızm worldleri yok şu olacka yok bu olacak diye bide gelip buraya yazmış beyefendi

DeletedUser50676

Ziyaretçi
oyuna para kazandıran bizleriz

arkadaş böyle yazınca aklıma küçükken yaşadığım bir olay geldi. oyunu yeni keşfettiğim günlerde çaylak iken (hani şu bütün birimleri tek köyde basmaya çalıştığımız zamanlar :p) internet cafeden bile oyuna bakıyordum... sahibi de oynuyormuş sonradan öğrenmiştim. bana şey demişti her tıktan para kazanıyorlar demişti... şaşırmıştım... hesap yapmaya başlamıştım... bu kadar. :D

böyle bir şey yok değil mi laağğn :D

DeletedUser63828

Ziyaretçi
Birliklerin köye dönüş süresi hesabında ms dikkate alınmıyor, örneğin:
Geri dönen: bugün saat 13:34:40:000
Bu sebepten dünya 38'de tek köyün varken mis arası yapamıyorsun.

Ek olarak:
- Eşyalı şövalye sistemi
- Aktif gece bonusu

Ve yeni gelecek dünya da lütfen diplomasi yasağı ve diplomasi sınırlandırması getirilsin.

DeletedUser38381

Ziyaretçi
bir dünyada tapınak oluyor bir dünyada olmuyor bu dünyada da olmaz büyük ihtimal
1-1 olacağı kesin
okçu olmasa olur
bayrak olup olmaması farketmez
klan limiti 60 gayet iyi
bence iyi bir dünya girilebilir yavaş server sevenler için güzel bir dünya yaparlar inşallah

w39 daki klan uye limiti degistirilebilirse daha iyi olur zaten yavas bir dunya 30 kisilik klanlar %85 kapatma orani...
evet aile klanlarina savasmadan diplomasi ile dunya kapatmalara karsiyim ama su ozelliklerde cok agir olmus bence...
klan uye limiti en az 60 tan baslamali...

DeletedUser38381

Ziyaretçi
yavaş dünyalarda dünya kapatma süresi daha uzun olur diye düşünürsek
yavaş dünyalarda hızlı dünyalara göre daha çok üye limiti olması lazım şu dünya oyun dinamiğini altüst etmiş.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
admin arkadaşlar eğer oyunu bırakmamızı oynamamamızı istiyosanız söyleyin bırakalım nedir bu dünya özellikleri iyice mahvettiniz oyunu ya çoğu kişi oyundan soğudu çoğu kişi gelen dünyalara son dünyam gittikçe kötü oluyo bırakcam diyip duruyor amacını ney neden bu klanalr 30 kişilik yapın eskisi gibi 100 kişi nedir bu tapınakmış gözetleme kulesiymiş yeni yeni icatlar şövalye kitabı fln yapın eski usul şövalye kaldırın tapınağı gözetleme kulesini fln mahvettiniz bıraktınız oyunun içine

DeletedUser63828

Ziyaretçi
Şimdiden 15 tane klan kardeş oldu neyin kafasındasınız siz bu gidişle klan üye limiti 15'e düşsünde aklınız başınıza gelsin

DeletedUser63511

Ziyaretçi
15 klan ? ileride kapatırken fedakar oyuncu bulmak zorunda kalınacak şimdiden arayın derim :D

DeletedUser38381

Ziyaretçi
illa klan limiti 30 yapacaksanda oyun hızı iyi olacakki dünya hızlı bitsin

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Birliklerin köye dönüş süresi hesabında ms dikkate alınmıyor, örneğin:
Geri dönen: bugün saat 13:34:40:000
Bu sebepten dünya 38'de tek köyün varken mis arası yapamıyorsun.
bu tüm dünyalarda böyle.bu şekilde de tek köyden mis arası yapılabiliyor.saniye sekMEyen mislerin arasına girilebiliyor.

DeletedUser60287

Ziyaretçi
Ya acaba tekrar düzenlenir mi şuanki limit çok az %85'i sağlamak çok sıkıcı olucak.Hangi 30 kişi kapatıcak w39u kendi klanından taviz vermeden yapmak çok zor.Birleşme yapılmak zorunda kalıncak yani.Klan limiti bi 60-70 yapsalar gece bonusuda kalksa hem benim hemde arkadaşlarımın üstünden büyük dert kalkmış olucak :)
Rahat rahat oynuycaz.Ayrıca tapınağın olmaması guzel oldu.İnşallahda 120gun sonra sır dunyasına çevrilmez :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.