Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Oyuncular sağolsun, yabancı serverlerdeki roundlar bu kadar güzel olmuyor.
Bash Roundda savunma kasıp 12.130 puanı görmeye çalışanı
Cata roundda 6.000 puanlardan 1.500 puanlara kadar yıkıldığı halde oyunu bırakmayıp oyunun son dakikalarında sana kami atanı
Hbr0 ve türevi roundlarda dört tane alt klan kurup üç tane de müttefik bulup çekirge sürüsü halinde hareket edeni
Herhangi bir roundda saldırdığında küfür edeni(ya böyle bir kitle gerçekten var.ya da hep bana denk geliyorlar.)
Hbr0 ve türevi roundlara sadece kesim yapmak için gireni.
Hbr0 ve türevi roundlarda asker basmayıp sadece maden basanı, nedeni sorulduğunda millete yardımcı olmak için diyeni

Acayip sayko oyuncular var ya sdjksjdksdj. Bunlara bir de gerçekten sağlam oynayan oyuncular eklendiğinde çoğu round zevkli oluyor gerçekten.

DeletedUser56359

Ziyaretçi
hrb 0 ile normal hammaddeler kalkmalı.
sonuçta speed bu hız demek hrb 0 ile normal hammadde olunca oyundan zevk alamıyor insan bence.
dikkate alırsanız sevinirim

Lloyd

Casus
benim için normal olan herşey güzel :) bol hammadde üretimli hrb0 herkesi bilemem ama bana işkence oluyor. adam madenleri 20 yapıyor köy puanı 2k basıyor orduyu çakıyor basıyor orduyu çakıyor bu tip en az 15 oyuncu çıkıyor kilit atsan yarım saate yine yapıyor aynısını köyü alsan zaman kaybı. rekabetmi edicez trolmü avlıycaz :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Normal hammadde üretimi daha iyi bencede oyunculuk daha fazla ön planda oluyor

DeletedUser38381

Ziyaretçi
12.000 olan kazancak raundu bitti ama ben böle birşey görmedim
birisi 11.997den döndü :D

DeletedUser36620

Ziyaretçi
O kadar kestim kestim ikincilikte kaldım. Normalde cata roundlarının yarısında yıkılıyordum gerçi bu sefer bayağı şanslıydım bazı konularda

Pikaçu'ya üzüldüm bayağı. Adam 11.997 de kaldı ya şaka gibi shdkdjekdh

DeletedUser38381

Ziyaretçi
ben bilerek akademiyi sona bıraktım puan çok görünüp bana dalmasınlar diye bir kez birinci oldum 3 kami yedim ama sağlam savunma vardı sonrada 12kyı geçip bitirdim :D

DeletedUser57929

Ziyaretçi
hrb 0 normal altın en iyisi bide cata raundlar gerisi boş bence çünkü bi nevi adeletsizlik oluyor %50 altın para indirimi ve 2 x hammadde olunca bana kalırsa çoğu oyuncunun hakkı yeniliyor çünkü akademiyi kurup 4 mis basıp yeni başlayan oyunculara zaman verilmemiş oluyor diğerleri kapışırken maksat eğlenmekse herkezin eğlenmesi lazım diye düsünüyorum

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Oyuncular sağolsun, yabancı serverlerdeki roundlar bu kadar güzel olmuyor.
Bash Roundda savunma kasıp 12.130 puanı görmeye çalışanı
Cata roundda 6.000 puanlardan 1.500 puanlara kadar yıkıldığı halde oyunu bırakmayıp oyunun son dakikalarında sana kami atanı
Hbr0 ve türevi roundlarda dört tane alt klan kurup üç tane de müttefik bulup çekirge sürüsü halinde hareket edeni
Herhangi bir roundda saldırdığında küfür edeni(ya böyle bir kitle gerçekten var.ya da hep bana denk geliyorlar.)
Hbr0 ve türevi roundlara sadece kesim yapmak için gireni.
Hbr0 ve türevi roundlarda asker basmayıp sadece maden basanı, nedeni sorulduğunda millete yardımcı olmak için diyeni

Acayip sayko oyuncular var ya sdjksjdksdj. Bunlara bir de gerçekten sağlam oynayan oyuncular eklendiğinde çoğu round zevkli oluyor gerçekten.

sorma usta dün uzun zaman sonra oynadım.

bir adam dibimde başladı ordusunu kestim bayada yıktım sonra sildi yakınımda başladı baktım saldırı atıyor bir daha yıktım 3kdan 78 puana kadar mesaj atıyor ''cok mu acıttı'' diyor. :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.