Suicide Squad - Alarm Savaşı

DeletedUser63681

Ziyaretçi
images

Forumu takip eden Mayıs Yağmuru :D:D:p:p:p

bir puşting olara seni taktir ettim grubumuza katılmak istermisin dostum

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz kaçar kankiler görüşmek üzereeee storm başkan geldi

Luciferr

Dük
Gene boş konuşanlar sahneye cıkmış böyle devam edin siz.
Pusula çok kaliteli bir kadrosu var bireyselde bir kaç oyuncu üzerinden ilerliyorlar.
Ama yenilmez klan yoktur.Sabırlı olursan bir şeyleri düzgün yaparsanız her klanı yenebilirsiniz.

Moruk ze demissin ki eksik kadronuz ezildi tam olsa bir şey değişmez.
Tam kadro bir dünyaya girin ondan sonra konuş girmediğin sürece ezildi gibi cümleleri kurma derim.

JackSparrow musun nesin çok boş konuşuyorsun be hocam hani pusula oyuncuları bile bu kadar iddaalı değilken senin gelip burda saçma saçma cümleler kurman biraz komik geliyor.

Ne pusulada ne alarm da oynadım ama iki klanıda sürekli dışardan bakanlar ezmeye ve yüceltmeye çalışıyor.
İki klanda kaliteli oyunculardan kendilerini kanıtlamışlardır.

Yani bırakın boş konuşmayı o iyi bu iyi demeyi sadece kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.

Onur sen daha bize karşı oynamadın dımı :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bize karşı oynamadan bizim kim oldugumuzu bilemezsin kanka o yuzden boşver :D Demedim say bişi
Oğuz knk bazen beynin olmadığını düşünüyorum gerçekten bak arada kullanmayı dene :D
Dediğin ekibi biliyorum w34 de beraber oynadık sen ama çok şey yapma yorma kendini :)

Luciferr

Dük
Oğuz knk bazen beynin olmadığını düşünüyorum gerçekten bak arada kullanmayı dene :D
Dediğin ekibi biliyorum w34 de beraber oynadık sen ama çok şey yapma yorma kendini :)

Onur ben bu oyunu 8 senedir oynuyorum, w34 ten w30 tan öncede oyun hayatım vardı benım. Merak etme bendeki beyin hepimizi üst üste koyup pohpohlayacak kadar var

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bütün milleti başımıza agartacık yapacanız en sonunda :)