Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
yav bi tartışmayın 2dk sohbet edemiyoruz bu kadar mı kin nefret var arkadaş :D sahbatur mu birinci gulbatur mu?
Hocam biz den yana sıkıntı yok ama sürekli bir laf atma derdinde arkadaş yok free takılıyorsunuz yok free köy alıyorsunuz muhabbeti yapıyor da gerekli cevapları veriyoruz bizde :)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
bu forumda kim kime giydiriyor anlamıyorum.

misal birisi kendi klanındaki bir adam bişey yazdı diye o düşünce yanlış da olsa savunmaya kalkıyor. saçma sapan kavgalar çıkıyor. benim gibi yapın kimin düşüncesi size ters ise ona tepki gösterin az objektif olun kendi kendiyle çelişen bebeler. ;)

yav bi tartışmayın 2dk sohbet edemiyoruz bu kadar mı kin nefret var arkadaş :D sahbatur mu birinci gulbatur mu?

yok bunlar duramaz :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Bir saniye çocuğu bakkala gönderdim çekirdeği getirmeden başlamayın lütfen

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ban mevzusu cok uzadi ya :D ben ban yiyene kadar benlik sorun yok açıkçası, çünkü ben sadece kendimi bilirim :) burda taraftarliga gerek yok bence :D her klandan multi yapan, b*t kullanan var nerdeyse. sanki oyuncular müthiş super ahlakla oynuyormuş gibi bi ütopik düşünceye kimse düşmesin :D

DeletedUser63511

Ziyaretçi
neyse iyi geceler sabah 06.00 da kalkacam :Dd.d:d. iyi aksamlar bol yağmalar

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Benim de yatıp sabah 7 de kalkıp yağma yapmam lazım. Alarm falan kuruyorum

QuickSilver*

Baltacı
Hocam biz den yana sıkıntı yok ama sürekli bir laf atma derdinde arkadaş yok free takılıyorsunuz yok free köy alıyorsunuz muhabbeti yapıyor da gerekli cevapları veriyoruz bizde :)

Güzelim bak civanım ''bunlara eror,alarm vuruyor,sesleri buradan çıkıyor arkadaş'' bunu diyen mavilikler içinde egosundan kişiliğini kaybetmiş birine freeeeeee diyince sen niye gocunuyorsun ? Sırf klanından biri diye biri savunulmaz. Oyuna sevdiğim adamların hatırı üzerine geldim 1,1-5 yıldan sonra. Yok puanmış köymüş zafermiş bozgunmuş gram umrumda değil ben oyunu kafamda sileli çok oldu. Böyle değişik kafalar yaşadığınızı bilseydim oyunun açıldığı gün arkadaş ekleyip yanınıza ışınlanırdım :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Güzelim bak civanım ''bunlara eror,alarm vuruyor,sesleri buradan çıkıyor arkadaş'' bunu diyen mavilikler içinde egosundan kişiliğini kaybetmiş birine freeeeeee diyince sen niye gocunuyorsun ? Sırf klanından biri diye biri savunulmaz. Oyuna sevdiğim adamların hatırı üzerine geldim 1,1-5 yıldan sonra. Yok puanmış köymüş zafermiş bozgunmuş gram umrumda değil ben oyunu kafamda sileli çok oldu. Böyle değişik kafalar yaşadığınızı bilseydim oyunun açıldığı gün arkadaş ekleyip yanınıza ışınlanırdım :)
Sadece klanımda diye savunmuyorum .
Böyle değişik laflar falan diyorsun da gelseydin gelme diyen mi vardı.
Sırf ego dedigin kişi oynuyor yagmasını atıyor çabalıyor bölgesinde oyuncu yok diye suçlumu oluyor.
Geçin abi bu işleri yani benim bir gocuntum yok acıkcası kestigim birim ortada bir sıkıntım da yok ama çamur atmayı bahaneler üretmeyi bırakmalısınız.

DeletedUser61441

Ziyaretçi
oyun başında ki kesimle hava yapılmaz dip not olarak düşmek isterim :cool:

QuickSilver*

Baltacı
Sadece klanımda diye savunmuyorum .
Böyle değişik laflar falan diyorsun da gelseydin gelme diyen mi vardı.
Sırf ego dedigin kişi oynuyor yagmasını atıyor çabalıyor bölgesinde oyuncu yok diye suçlumu oluyor.
Geçin abi bu işleri yani benim bir gocuntum yok acıkcası kestigim birim ortada bir sıkıntım da yok ama çamur atmayı bahaneler üretmeyi bırakmalısınız.

Son yaşanan olaylardan önce benim anatol klanına salladığım 1 post bul gelip özür dileyecem çok boş yapmışım diyecem. Adam başka klanla olan mücadelemizde kendi ekibi yapıyormuşcasına gelip burada yorum yapamaz. Taraf tutabilir tabiki ona laf eden yok. Ama diğer tarafı da mücadelesi olmadan yeremez.Biliyorum bölgenizde sizde bi klanın başlamasını isterdiniz ama oyuna başladığınız gün kıtayı kapattınız. Gelip moussawa arkadaşının köyünü aldı diyebiliyor;Ben sen gidip barbar aldın diyince 'uuuu ıyle dıyısın dn ordun ptldıgı ıcn tıbı' gibi yorumlanıyorum geçiceksiniz bu işleri :))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.