Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
lan olum siz arızamısınız, priestes ofthemoonsun raporunu atsanıza cok konuscanıza :D

DeletedUser62769

Ziyaretçi
altlı üstlü erroru alarmı yakıp yıkıyoruz, alt bölgedeki yogunluga bakmadan üstte öyle destek toplanıyor.. Savaşta iki klana karşı ayı gibi üstünüz, her gece dogruyoruz 5-6 götürüyoruz :D bu kadar destek atılabiliyorsa sizin dandik oyunculugunuzdan utanmadan paylaşmanız garip ben bi yere iki klan başlayıp bu kadar vasıfsız olsam hesap silerdim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
lan olum siz arızamısınız, priestes ofthemoonsun raporunu atsanıza cok konuscanıza :D
1. si ben bu köyü böyle olduğunu bilerek salladım :) Casus raporunu almıştık :) Mezara götürecek halim yok kesilsin basarız dedim :)

upload_2016-12-24_17-51-54.png

Yeteneği en son bu halde bıraktık ondan şaşırdım, yoksa savunma normal :)

upload_2016-12-24_17-53-21.png

upload_2016-12-24_17-53-39.png

DeletedUser62769

Ziyaretçi
oooooooo c5de savaşta vura vura 100 puana düşürdügümüz oguz bey diyecegimiz cancagızım abimiz geldi hoşgeldi :D
iyi bilirsin moussayıda ekibinide aynen :D

Luciferr

Dük
oooooooo c5de savaşta vura vura 100 puana düşürdügümüz oguz bey diyecegimiz cancagızım abimiz geldi hoşgeldi :D
iyi bilirsin moussayıda ekibinide aynen :D

Siz beni düşürdünüz, ama ben sizleri düşürdüm hocam. Sus ve oyna ile aramdaki samimiyet benım size verdiğim bireysel savas sayesinde olustu. Sağolsun benım köyumu 36 puana dusuren adam hem o dunyada tebrik etti, hemde sagolsun w36 da yogun olmasına ragmen rica mı kırmayıp benımle birlikte oynadı.

Tanımsız

Okçu
altlı üstlü erroru alarmı yakıp yıkıyoruz, alt bölgedeki yogunluga bakmadan üstte öyle destek toplanıyor.. Savaşta iki klana karşı ayı gibi üstünüz, her gece dogruyoruz 5-6 götürüyoruz :D bu kadar destek atılabiliyorsa sizin dandik oyunculugunuzdan utanmadan paylaşmanız garip ben bi yere iki klan başlayıp bu kadar vasıfsız olsam hesap silerdim :D
2 klan acitassyonu yapma burada, siz tek klan 2 tane 250 kişiden oluşan klana aslanlar gibi saldırıyorsunuz ya :D Sayınız bizden fazla :)

Luciferr

Dük
Bak c5 te gölgedeyken de böyleydin. 60 mıydı tam hatırlamıyorum kadar yıkıldı köyün sonra dedin ki dokanmayın bana sohbetine takılacam peki dedik keşke demeseymişiz :)

Dokunmayın demedım, yıkılacak kademe kalmadı ondan daha fazla yıkamadınız ASDA:dAS:dAS:d

Ben olanı söylerim. Ne gocunurum ne de utanırım. ama siz burnunuzu bile sokmadıgınız o bölgedeki savas hakkında, kimilerinin basarılarının arkasına saklanıp laf vurmaya calısıyorsunuz.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
böyle içerde klanı patlatacagını düşünüp başlayıp patlayınca, tek başımaydım zarttı zurttuya girmiyorlarmı bide. Evet be tek başına be oyun başı 500 500 destek bide 500 balta 300 hafifi basmıştın tek başına adam be ordu be emekçi be, sanki emegine laf ettim. Yendigimiz adamlar yazmasın digerleri gibi 3 postluk ncikler bul öyle kus kinini çünkü üstüne basıp geçtik en nihayetinde komik duruyor.

Luciferr

Dük
Haklısınız, savasın sonucunda hep kazanan tarafın destanları yazılır. Kaldı ki destanı yazılması gereken kişilerin isimlerine gölge düşürüyorsunuz su an ki davranıslarınızla. Yapmayın etmeyin :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
o değil de millet ortada bi savaş varmış gibi konuşuyor, su an herkes random dalıyor bence, abartmaya gerek yok. daha baslamadik şahsen.

DeletedUser

Ziyaretçi
böyle içerde klanı patlatacagını düşünüp başlayıp patlayınca, tek başımaydım zarttı zurttuya girmiyorlarmı bide. Evet be tek başına be oyun başı 500 500 destek bide 500 balta 300 hafifi basmıştın tek başına adam be ordu be emekçi be, sanki emegine laf ettim. Yendigimiz adamlar yazmasın digerleri gibi 3 postluk ncikler bul öyle kus kinini çünkü üstüne basıp geçtik en nihayetinde komik duruyor.

Çeviri gelicek mi ?

Tanımsız

Okçu
Ben tek başımaydım olayına girmedim. Şikayetimi attım. Bunun ardından ban gelirse o zaman sizi gözüm arayacak :)

DeletedUser63580

Ziyaretçi
O değil ayaz kendince neyi ispat etmeye çalışıyorsun ilk defa mı oynuyorsun da destek görünce şaşırdın :eek:

DeletedUser62769

Ziyaretçi
moruk enivicivokkeyle konusuyorum ben 3. kişilere düşen şeyi biliyorsun ama 4 oldunuz ayazla sen ne biliym işte ya sana yazdıgım posta cevap at millete yazdıgıma zıplayacagına adam güzel akıcı türkce konusuyor

DeletedUser63354

Ziyaretçi
Oyundaki nickiniz ne hocam epey bilgili birine benziyorsunuz c7 de varsanız muhtelemen ilk 10 dasınızdır engin tecrübelerinizden yararlanmak isterim. :p:p:p

Benim oyunu iyi bilmemle ne alakası var söylediklerimin ? ama evet classiclerde 1. sırada durmuşluğum da var eğer mantıklı şeyler söylemek için bu gerekiyosa söyliyim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.