Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
@Mr.Storm 'un tabir ile " Kendinize uygun olan dünyalarda oynayın. Her dünyada oynamak zorunda değilsiniz."

Diğer dünyaları beğenmemiştir. Zor beğeniyorsa demek :p

Kaptanfe

Kılıç Ustası
HUCUM un oldugu bi dunyada baska klanlarin favori olarak gosterilmesi sevindirici bi durum bu klanlarin gelistiginin bi gostergesidir heyecanla bekliyoruz

DeletedUser58862

Ziyaretçi
HUCUM un oldugu bi dunyada baska klanlarin favori olarak gosterilmesi sevindirici bi durum bu klanlarin gelistiginin bi gostergesidir heyecanla bekliyoruz
Hücum un şu dünyada tek eksikligi classic tecrübeleri olmamasıdır.:D
Ama Diğer dünyalarda hücumun artık bir kemik kadrosunun olması ve alışkanlıkları onları favori yapıyor.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Dur hele hemen savaşacağız deme. Arkadan vuracağız sinsilik yapacağız :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
alayına arjantin :p arjantin takımı olarak hilalin arkasını korumakla mesuluz :p :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
bak işte ortaya bir laf attım herkesin hain planları ortaya çıktı :D

DeletedUser63409

Ziyaretçi
ben arjantin ekolünü oldum olası sevmedim hele crespo yu hiç sevmedim inter de oynarken hiç sevmezdim klanlarda oynayanını hiç mi hiç sevmiyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hücum un şu dünyada tek eksikligi classic tecrübeleri olmamasıdır.:D
Ama Diğer dünyalarda hücumun artık bir kemik kadrosunun olması ve alışkanlıkları onları favori yapıyor.
Hucum gibi bir klan cok genis bir kadroya sahip. Yeri geldiginde senide alip oynatabilecegi bir yapida. Ve belki kadro olarak oynamasalarda oyuncuları bir cok kez klasikte oynamis oyuncular. Dunyanin basindan beri bu muhabbet dönüyor. Birkac ekip ile anlastilarak zaten ortak girilecek. O sekildede bu akım sona ermis olur insallah :D rest aztek