En güzel nickler ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

AvB.

Hafif Atlı
Acaba ne zaman birisi bunu yapacak diye bekliyordum artık rahat rahat uyuyabilirim

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Nartsouiska vardı abi hala daha ismini yanlış yazdığım bir o kadar akılda kalıcı

Black Swan.

Markiz
Ya hani yazmayım dedim dedim ama görünce ne kdr manasız ama bir okdr manalı ama ne de luzumsuzca buldugum bir nick var nicklerinde bir ntükü olmalı rtükten esinlendi) taam yazıyorum o nick bu nick tatataam "silkmeye geldim" nedir ? Hayır hayır anlamını biliyorum elbette ama ıgghh ölee alınmadı o nick ıghh inanmam fesat diyin isterseniz ama ı think so net..

Lloyd

Casus
en güzel nick şu veya bu diyemiycem ama görünce çok güldüğüm çok hoş nickler var :)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
hesapsildiren ve karındeşenjagg benim nicklerim yani bu oyundaki en güzel nicklerdir:)))) ozellikle hesapsildiren :))

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Ya hani yazmayım dedim dedim ama görünce ne kdr manasız ama bir okdr manalı ama ne de luzumsuzca buldugum bir nick var nicklerinde bir ntükü olmalı rtükten esinlendi) taam yazıyorum o nick bu nick tatataam "silkmeye geldim" nedir ? Hayır hayır anlamını biliyorum elbette ama ıgghh ölee alınmadı o nick ıghh inanmam fesat diyin isterseniz ama ı think so net..
Bekle şikayet ediyorum :D

DeletedUser7554

Ziyaretçi
kimse yoğurdum ekşi demez sanırım tabikide benim nick daha güzel :D

Mr.Yellow

Baltacı
herkes gelip ya kendini nickini demiş yada arkadaşlarının.arada 2 3 kişi böyle objektif bakmış.bazısı olayı çok yanlış anlamış nickleri açıklıyor ahahah :D