C7 Açılış Tarihi Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

Klasik 7 hangi tarih aralığında açılsın?

• Toplam oy kullanan
    157
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62319

Ziyaretçi
Abdi kanka aslında sizler izin askerdekiler gibisinden konu açalım :)

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Ön Kayıt olacakmı bilgisi olan varmı ? Ben herhangi bir bilgiye ulaşamadım da yardımcı olursanız sevinirim.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Aslında bu c2 dönemi gibi ön kayıtsız açılış yapılması bu dünya için daha iyi olur giren klanların sayısından dolayı sıkışıklık yaşanabilir. böyle bir dünyanın haritasınında biraz daha geniş olması gerekli bence

DeletedUser47380

Ziyaretçi
klasik 4-5-6 ön kayıtlı şekilde açıldı yanlış hatırlamıyorsam öncesi 2-3 ön kayıtsızdı 1 i tam bilmiyorum ama ön kayıtsız şekli daha güzel oluyordu klanlar direk kıtalara yayılmış oluyordu harita geniş olduğundan savaşların süresi de artıyordu

DeletedUser614

Ziyaretçi
c6 önkayıtlı mıydı? Bana önkayıtsız gibi gelmişti. Hatta o yüzden herkeste köy taşıma vardı ve köylerini ekibinin yanına taşımıştı diye hatırlıyorum.

DeletedUser54365

Ziyaretçi
2-14 ocak final zamanı, o yüzden erken başlayıp sınavlara kadar gelişelim biraz sonra artık bakıcı falan bişeyler ayarlarız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
C6 mn kayıtsızdı :) önkayıtsız olucaksa ata abiye fazla iş düşüyor :D herkesi bul, tek tek ekle yanına taşı felann ohoo ;)

DeletedUser61853

Ziyaretçi
En büyük temennim finallerden önce acılması :D

QuickSilver*

Baltacı
1 klanın 250 kişi olacağı klasikte daha mantıklı olucak hareketi her zaman demişimdir; Ön kayıtla girip ekibin kemiğini merkezde atanılan bölgede bırakıp geriye kalanları yay şeklinde kadameli olarak o kıtanın bölgesinde başlatıp zevkli savaşlarla dünyayı kapatmanın daha mümkün olduğunu.. He multiler çok onları toplayacaz diyorsanız gene de siz bilirsiniz :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.