BARZO - STALKER SAVAŞI MUHABBETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63322
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63465

Ziyaretçi
la hamza bu temür müdür nedir nerelerde bu delikanlı :) görünmüyor banada sw başında yaptıgı olay var ustaya saldırmamı söyledi misleri cıkardım ben kamileri misleri cıkardıktan 5 saat sonra köylerime misler cıkarıldı fix temür oyunu bunlar fazla kurcalamayın ben alıştım temürün işlerine :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
bu yapmış olduğunuz opta aldığınız köylerin sahipleri neden barzoda değil? mesela karakalpak: )

W A R D A D D Y

Baltacı
la hamza bu temür müdür nedir nerelerde bu delikanlı :) görünmüyor banada sw başında yaptıgı olay var ustaya saldırmamı söyledi misleri cıkardım ben kamileri misleri cıkardıktan 5 saat sonra köylerime misler cıkarıldı fix temür oyunu bunlar fazla kurcalamayın ben alıştım temürün işlerine :)

Sözde bırakmıştı temür sonra ögreniyoruz ki adam daha da aktif :D

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Nusret temürün bu olayından sonra 42 tane kami patlattım geri dönmeyeceğini bildiğim halde ve hepsi patladı kıymetimi bilin haaa :) bu delikanlı benim bölgeden köy almadı bi türlü, yakın olaydım buna ben ah :) oyundan soguturdum bu bebeyi :)

myw**

Dük
slimdark adlı arkadaşın tüm yazılarını şiir yazmıs düşünceseyle bakıyorum nedense

DeletedUser61688

Ziyaretçi
Hani biz istatistiklere oynuyoruz op yiyeni klandan atıyoruz ya, şu after-before resmi durumu özetler sanırım op yapılmadan önce ve sonrası yorum sizin ::)))

Eklentiler

• YAYAYAY.png
    YAYAYAY.png
    209,5 KB · Görüntüleme: 41

DeletedUser61771

Ziyaretçi
Caps gibi olmuş optan önce optan sonra capsi ama beyler bu savaş böyle bitmez lütfen barbar almayı bırakalım 46 ya gittiğin gün ki optan önce çıkıp bireysel 20 köy aldım deli yağma yapılıyordu artık gel görki savunma hattı çekmeye çalışıyoruz bahaneyle etrafta barbar bırakmamışsınız 14 saate yağma atar olduk 1 2 tane bırakında yağma atak .

DeletedUser61771

Ziyaretçi
Bence barzo son ve nihai op olarak topluca hesap sil yapmalı ama ondada becerip giriş saatine uyamayan uymayı beceremeyen çok insan olacaktır.

DeletedUser47260

Ziyaretçi
bu yazıları sılen admın :)
canını yedıgım nıye sılıyon yazıları :)
hadı sılıyon 1 gun acık ban atmak nedır :) yav ne adamsın :):):)
ama hosuma gıdıyosun dogrusu tarzın guzel

Sstt yukardakıler nıye kendı kendınıze sohbet edıyonuz yavf :)
nasılsınız ? bu arada ?
azcık kaynatalım :)