ESL - Los Galaxi (DADAŞ) Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61091
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61091

Ziyaretçi
yVDMNk.png

OElqV4.png

G3JYPr.png

Arkamızdan müttfeki klanları kışkırtarak olmuyor bu işler :) Savaş meydanında ak koyun ile kara oyun ortaya çıkacaktır.

Başarılar..

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Öncelikle iyi günler. klansavaslarindan beri oynadığım bu oyunda,bu şekilde bir istatistiğe şahit olmamıştım. Burada ESL nin kalitesinin yanında malum klanında payı var

Ben hangi klana geçersem geçeyim ''osmanbeye güvenme ok,telefonum 05xx xxx xx xx'' tarzı mesajlar atabilecek bir başkanın,barbar toplayan klanı ile anlaşamamamızın sebepleri çok fazla. Bu zamana kadar hatır gönül diyerek gereken yapılmadı ancak göz göre göre iki klan müttefik iken bizden bi arkadaşa saldırmaları bardağı taşırdı.

Sandılar ki bu zamana kadar olduğu gibi yine meseleyi hatır gönül yaparak kapatmaya çalışacaklar

Gereken yapıldı. Bundan sonra da yapılacaktır.

2016-10-06 kral cakır GaLaXi 1,034,935 PUAN 97 KÖY 2,116,133 SALDIRI PUANI 203,858 SAVUNMA PUANI

2016-10-09 kral cakır GaLaXi 362.740 PUAN 39 KÖY +3,720,891 SALDIRI PUANI +4,730,036 SAVUNMA PUANI

:)

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    81,7 KB · Görüntüleme: 34
Bu world de oynamıyorum ama ESL nin Galaxyden kolay kolay köy alabilceğini sanmam yaşanana olaylar etkili olmuştur. Kurt kocayınca misali...

myw**

Dük
bu başlıkda ne galaxi klanımı kaldı bunlar hangi galaxiden köy alıyorda burada reklam yapıyor anlamadım

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Klanın ismi Galaxi. Ancak klan orijinal Galaksi klanı değil,galaksi hesap sildi. Kocayan kurt gibi bi muhabbet olamaz,çünkü ESL de bir galaksi klanı idi.

Parantez içinde DADAŞ yazıyor farkedildiyse. Yani ESL de DADAŞ da Galaksi ailesine katılmadan önce var olan klanlar idi. Klan isminin Los Galaxi yapılması w34 de oynayan Galaksi oyuncularını klana almaktı,başarılı olamadılar

DeletedUser62994

Ziyaretçi
Bu dünya zaten kapanmış bir dünya bosuna savaşıyorsunuz hem galaksı orjınal kadro coktan hesap sıl yaptı kalan coplerı toplamak ovunmek ıcın bir sepepmı ?

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Adam hala galaksi hesap sil yaptı diyor,ben galaksi ile değil Dadaş ile savaştık diyorum adam diyor ki galaksi hesap sil yaptı :D

Haber verdiğin için sağol arkadaşım,Galaksi klanı yöneticisiydim ama galaksinin hesap sil yaptığını bilmiyodum 1 ay sonra forumda senden öğrendim tüh diplomasiyi güncelleyim bari :D