Yeni Rehber Görevler ve Anında Bitir Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser28743

Ziyaretçi
iyi düşünülmüşe benziyor ancak bu görevleri görebilse idik daha iyi olurdu

anında bitirme çok iyi bir sistem

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser60138

Ziyaretçi
Anında bitirmeyi saçma buldum tamam ezikken çok iyi ama sonralarda bir işe yaramıyor ben 12 saat beklemişim 3 dk da beklesem olur görev olarak konuşlandırılmış olmasada olurdu

Dunya acilicak nerdeyse gorev agaci yok mu hala :( 33 den hatirladigim baya gereksiz asker bastiriyodu ilk zamanlarda.Gorev agacini gormemiz lazim

VedantX

Acemi
Anında bitir uygulaması güzel bir uygulama fakat kanımca biraz eksik bir uygulama. Oyunun sadece 300-400 puanina kadar ise yarayan bir uygulama sonrasinda sıfır! Ama benim önerim şudur ki anında bitirme süresi 3 dakika olmasa da ana binanin o anki seviyesine gore belirlense ne güzel olurdu. Mesela ana bina ilk 5 seviyesinde aninda bitir 3dk, sonrasinda ana bina 10. Seviyede aninda bitir suresi artış gostersin mesela 8dk-10 dk falan boyle boyle artış gosterse cok daha faydali olabilir bence. Saygilar forum bey

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yanlışım yoksa bahsedilen uygulama tw2'de vardı. Kısa süreli oynamıştım ana bina arttıkça bitir deme süresi azalıyordu.

DeletedUser

Ziyaretçi
anında bitir güzel olmuş.yalnız görevlerde 50 kılıç basma 40 mızrak basma vs olmasın.ve casus görevi de çok erken başlamakta 50 kılıç yerine alternatif balta veya hafif koyulabilir.hammadde görevleri daha ağırlıkta olmalı.

DeletedUser60287

Ziyaretçi
33. dünyanın açılmasıyla birlikte bu yeni uygulamaları daha yakından görerek bizzat kullanmaya başladınız. Yeni görev sistemi ve anında bitir özelliği hakkındaki görüş, eleştiri ve önerilerinizi beklediğimizi bir kez daha belirtmek isteriz.
Super hepsi super :) güzel düşünmüşsünüz görevlerdeki ödüllerde ayrı bi güzel teşekkürler klanlar :)

DeletedUser1697

Ziyaretçi
İki özellikte bence çok iyi olmuş.. Özellikle anında bitir başarılı..