Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser50676

Ziyaretçi
oyun hızı: 2
birim hızı: 1

böyle bir dünya çok tatlı olmaz mı sizce de ? :)))

Dünya özelliklerine göre ekipler geliyo artık örneğin 32 ve 34 ün özellikleri gayet güzeldi ve gelen ekipler ortada,oyuncu kalitesi de ortada.33 ve 35 in özellikleri gayet kötüydü ve o dünyalardan haberi olan var mı :D hız en az 1,5 olmalı,milis,okçu,gece bonusu,araştırma(kademeli) olmamalı klan limiti 50,klan dışı destek yok,şovalye eski sistem.Tadından yenmez.

myw**

Dük
Dünya özelliklerine göre ekipler geliyo artık örneğin 32 ve 34 ün özellikleri gayet güzeldi ve gelen ekipler ortada,oyuncu kalitesi de ortada.33 ve 35 in özellikleri gayet kötüydü ve o dünyalardan haberi olan var mı :D hız en az 1,5 olmalı,milis,okçu,gece bonusu,araştırma(kademeli) olmamalı klan limiti 50,klan dışı destek yok,şovalye eski sistem.Tadından yenmez.

33 ve 35 teki ekiplere kötü ekipler diyorsun yani ben bunu anladım :)

İlla içlerinde iyiler vardır ama dünyanın totalini düşündüğümüzde evet.Kim var 33 ve 35 de bilindik,toplama olmayan.32 ve 34 e özelliklerinden dolayı talep oldu kısaca.

DeletedUser50676

Ziyaretçi
@myw** ooo ortamı germeye yönelik cümleler... :p 33 de BRO var.. ben yokum orada ondan iyiler sfsfssf

DeletedUser38381

Ziyaretçi
2 dünyada bir hızlı world açılıyor w38 1.5 ve üstü bir hız olur

DeletedUser60287

Ziyaretçi
Okçunun olması veya olmaması arasında bi fark yokki oyuncunun tercihine gore değişir olması daha eğlenceli değilmi hatta daha stratejik?şovalyeye bişey diyemem o oyuncu tercihine kalmıyor mecburi oluyor...33.dunyanın ozelliklerine ise bayıldım ben..oyuncuları hakkında siz daha bilgilisiniz sanırım..ama oyuncuları beni ilgilendirmiyor kuralları ilgilendiriyor ki herkes içinde bu geçerli.en iğrenç kuralda şu klanın dışına destek atamıyorsun 33de bu yok çok şükür müt klana bile alt klanına bile atamıyorsun 4 mis attın peşine yollayamıyorsun çok saçma ve mantıksız bir kural olduğunu duşunuyorum inşallah açılacak diğer dunyalara bu kuralı koymazlar...

DeletedUser614

Ziyaretçi
Acaba C7 için bir düşünce var mı değişik özellikleri olup olmama konusunda? Ya da şöyle sorayım. C6'nın kapanma tarihi belli. C7 için hazırlıklar başladı mı? Bazı şeyler belli oldu mu yoksa daha zamanı var mı ayarlamalar için?

DeletedUser47380

Ziyaretçi
38 ile c7 tarihleri ortalama aynı zamanlara düşecekleri için öncelik standart olan 38 açılır klasikçilerde biraz tatil etmiş olur sıraya göre giderse 38 de hızlı olmuş olucak ki girecek ekipte baya var sanırım şuanda bekleyen zevkli bir dünya olur insallah

kendim oynamıycam fakat ihtiyarlara zevkli bir dünya oynamaları için öneri sunacak olursam ;

oyun hızı : 2
birim hızı : 0.75
klan dışı destek : aktif
gece bonusu : aktif
gözetleme kulubesi : aktif değil
şovalye : eşyalı (e gelsin artık)
Bayraklar : aktif
Klan başına üye limiti : 75 ( kalabalık aile klanları girecek boşuna yine bir sürü klan kurulmasına gerek yok)
Okçu : Aktif değil
Milis : Aktif değil
Yağma limiti : Aktif değil

Şu klan dışı desteğin kapalı olmasından bile bir çok dünyanın kapanışı uzuyor bence sıkıştırmaya gerek yok dünyaları biraz oyuncuların eğleneceği hemde ihtiyarların rahatça idare edileceği birim hızı yavaş oyun hızı gayet güzel bir dünya artık gerisi modlara kalmış

myw**

Dük
oyun hızı : 2
birim hızı : 0.75
gece bonusu : hayatta aktif olmaz zaten 37 de var sanırım
gözetleme kulubesi : aktif değil (bu olmasın)
şovalye : eşyalı
Klan başına üye limiti : 75 yada 100

Hesap Satın Alma: Aktif değil

DeletedUser59476

Ziyaretçi
oyun hızı : 1.5
birim hızı : 1.5
gece bonusu : aktif değil
gözetleme kulubesi : aktif değil
şovalye : aktif değil
Klan başına üye limiti : 75 ( kalabalık aile klanları girecek boşuna yine bir sürü klan kurulmasına gerek yok)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.