Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
30 pre ben vereyim de Mayıs dünyaya girmesin :D

Her neyse konuyu dağıtmayalım. Bu kavga çıkan ayvalı armutlu karpuzlu şekilde bir speed olsa bir ara fena olmaz.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
18:00 en sevdiğim speed var ama pre yok :( :( :( yinede gireceğim :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
ben kime dalmaya kalksam eş yada dost çıkıyor hiç bu kadar elim kolum bağlı bi speed oynamamıştım gerçi 1 saat oyniyip çıktım :D

Yandan Atmış

Yasaklı
Asıl süprüz bana oldu ben o artık nerelilerse cornelia ve crystal mett için geldim bi baktım atakan sinan kaan kübra bide oyunda sürekli bana yağ çekenler :p ama herkesi topladım :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Asıl süprüz bana oldu ben o artık nerelilerse cornelia ve crystal mett için geldim bi baktım atakan sinan kaan kübra bide oyunda sürekli bana yağ çekenler :p ama herkesi topladım :D

dsadsdsadsasdaDSA: DSA: DSA: SDA SDA DSA fgndsfhsahfasgdgsagdsad
:D :D :D :D :D :D ahdsahfhasdsa ulan :D ne güldürdün :D :D :D :D :D :D atakan ne diyo la bu :D :D :D :D :D

Yandan Atmış

Yasaklı
dsadsdsadsasdaDSA: DSA: DSA: SDA SDA DSA fgndsfhsahfasgdgsagdsad
:D :D :D :D :D :D ahdsahfhasdsa ulan :D ne güldürdün :D :D :D :D :D :D atakan ne diyo la bu :D :D :D :D :D
la ben mi cağırdım milleti :D bi girdim hepiniz oyundasınız bide birbirinize calısıp hepiniz bana sövüyonuz ona saldır buna saldır :D sana saldırsam sen sövecem sinana saldırsam sinan atakana saldırsam zaten 5 ay küfür eder kübra ayrı o onny zaten sövdü :D bende gittim herkesi topladım :D sinanla atakanı bıraktım :D yoksa speedi kapatıcaktım yandan atmıs harici 0 :Dd

DeletedUser33303

Ziyaretçi
ben bilmiyorum kim kimi topladı erken çıktım çıkarken en son 2 köyle senden çok kesim yapmıştım :p bana sövdüler zaten oyun başı ondan erken soğudum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz bıraktıktan sonra çok değişiklik olmuş değişik oyuncular hımm :D biz olduğumuz zamanda bi girin de karşılıklı oynayalım bu kadar iyiyseniz :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Sen oynama :D Milletle kavga ediyorsun sonra bana geliyorlar tanıyor musun diye :D Bak hala aklımda o dünya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi mesela dün bi klanla müttefik olduk oyun sonuna kadar saldırmadım, son 1 saat canım sıkılıyor savaşalım karşılıklı dedim, sonra saldırdım diye yemediğim küfür kalmadı :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.