Classice Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser30182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62626

Ziyaretçi

evet dandan . kökleri felsefe yapısı olarak Bıddıha dayanan (kendime pay ehueheu ) . Cengaver topluluk . Belli bir hırs ve egosal oluşum taşımadığı için veya 10 worlde girip patates olmadıkları için sanırım insanlar saymıyor rakipten eheheh :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
evet dandan . kökleri felsefe yapısı olarak Bıddıha dayanan (kendime pay ehueheu ) . Cengaver topluluk . Belli bir hırs ve egosal oluşum taşımadığı için veya 10 worlde girip patates olmadıkları için sanırım insanlar saymıyor rakipten eheheh :D

Deme öyle arkadaşların güzel planları varmış bizim için bekliyoruz bakalım kim rezil kim vezir edecek kendini :D

DeletedUser62680

Ziyaretçi
Cihat sen ne komiksin ya :D hesap calip ban mi attirmisik bak bak bak sen bize. Ak vay be ahah hesabini calsak niye banliyalum ahah kaybol :D

DeletedUser62620

Ziyaretçi
Cihat sen ne komiksin ya :D hesap calip ban mi attirmisik bak bak bak sen bize. Ak vay be ahah hesabini calsak niye banliyalum ahah kaybol :D
Lan salak herif giriş yapamıyorum ve saldırıya açık adminlerle nasıl bir sürü bağlantınız var ise sürekli saldıracagınız da ceza yiyorum bunda sebebi açıklamadılar bile adminler yazık lan yazık karaktersiz kişiler paçanızdan akıyor karaktersizlik

DeletedUser62680

Ziyaretçi
Lan salak herif giriş yapamıyorum ve saldırıya açık adminlerle nasıl bir sürü bağlantınız var ise sürekli saldıracagınız da ceza yiyorum bunda sebebi açıklamadılar bile adminler yazık lan yazık karaktersiz kişiler paçanızdan akıyor karaktersizlik

Burdadami ban yemek istiyosun sanirim duzgun konus bu kadar aglicani bilsem bulasmazdim be olum :)

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Cihat ban yedigini simdi ogrendim bende diyorum niye yazmiyo :) hesap bul gel . Tadim tuzum yok kac gundur

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Dedigim dogruymus tehlikenin farkindamisin gazi :) Antici gazi :) Tek basina bi is yapamayan gazi :) Milletin sirtindan gecinen gazi :D