PENGUEN ( PAYTAK )

jamaika48

Baltacı
Aynen aralarından 3 4 oyuncuyu tanıyorum saģlam oyunculardır fakat haritadaki yeriniz biraz riskli iyi bir diplomasi çizmelisiniz kaos,bro ve sabotaj klanlarinin arasında kalmışsınız :) başarılar dilerim

bicfakir

Mızrakçı
Penguen klanlarından xXrize53Xx an itibariyle multiden ceza almıştır.Böyle bir klana böyle oyuncuların alınması beni gerçekten üzüyor.emek hırsızlığına hayır.

sonhaber.com misali bir bildirme olmuş , klanımıza bu kadar sevginiz olduğunu da bilmiyordum . Bunun dışında iyi niyetiniz için teşekkürler . Tanıtım kısmı bitti rica ediyorum diğer başlıklarda yapın yorumlarınızı

DeletedUser53367

Ziyaretçi
sevgi değilde daha çok klanınız bana savunma puanı kastırıyor :) arkadaşların online süreleri yüksek gece sabahlıyoruz beraber. :)

Tanımsız

Okçu
sevgi değilde daha çok klanınız bana savunma puanı kastırıyor :) arkadaşların online süreleri yüksek gece sabahlıyoruz beraber. :)

Yüreğiniz yetsede klanda olmayan adam üzerinden ayaklar çevirmeseniz. Biz o kadar süre hesaplıyoruz adam kilit atmasın diye ki atamıyorda kiliti. Sonra bi bakıyoruz adam meğerse tk değil koskoca bi aşiretle birmiş. Kendi klanları yetmiyor gibi bir de nötrleri topluyolar.

DeletedUser53367

Ziyaretçi
seni kitanin diger ucuna gönderdiğim zaman,köyünün puabinin 1500 den 400 e indirirken ve kafadarin koyunu karamatik e aldirirken bende aynen oyle gülmüştüm ayaz :)

DeletedUser53367

Ziyaretçi
Yüreğiniz yetsede klanda olmayan adam üzerinden ayaklar çevirmeseniz. Biz o kadar süre hesaplıyoruz adam kilit atmasın diye ki atamıyorda kiliti. Sonra bi bakıyoruz adam meğerse tk değil koskoca bi aşiretle birmiş. Kendi klanları yetmiyor gibi bir de nötrleri topluyolar.

demekki evdeki hesap çarşıya uymuyormuş .bu arada rize 2. kere multiden ceza aldi

Tanımsız

Okçu
Birincisi rize ile alakam yok multi aç diye ben söylemiyorum sonuçta
İkinicisi evdeki hesap gayet uygun en azından etik :) Nötr adam klanınıza kilit süresi veriyor. Bunun üstüne geçmiş olsun diye havalı havalı yazıyorsunç :) Ben senin köyü aldığımda kahkahalara boğulacam merak etme sen :) Ayrıca Paytak ile müttefik bir klanın oyuncususun burada neden yazıyorsun amacın ne çözemedim. Bu konu klan yönetimiyle tarışılmalı.