05 Ağustos 2016 Eşkiya - Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

Eşkiya - Dejavu Savaşınız Hangi Klan Kazanır ?

• Toplam oy kullanan
    187

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Komiklikmi yapmaya çalışıyon :) Savaşın
sonunda + kaç 400 ler olacak zaten :D

O hesaba ulaşmaya çalışıcam şimdi ulaşabilirsem köyleri boşaltmasını rica edecem. Hayrını görürsün :)

mutlaka olacaktır. ama güzel savaş oluyo şuanlık. havalar sıcak o kasıyo biraz:D kışın savaşmayı seviyorum ben. hayırdır niye boşalttırıcan onu anlamadım. erkeklik yapıyon galliba. siz erkeklik yapacaksanız seloyu açtırın kafi:D bende bu konuya takıldım insan bu kadar ucuz yola başvururmu yaw:D eşkıyaya hiç yakışmadı bu hareket. yazık diyorum:D

DeletedUser

Ziyaretçi
tmm savaşın sonunda istatistiklere size +400 ekleyelim konu kapansın. :D

mr.aydiin ben de bunu topluyodum klandan attınız yada çıktı her neyse. ben de daha saldırmadım. sanki siz sütten çıkmış ak kaşıksınızda:D şimdi geri girmiş klana hemen alımda köyleri istatistiklere yansısın bari:D

Elini vicdanina koy konuş azicik

Bak bakalim klanimda kac tane adamdan 6 7 8 zer koy almisiniz ve kac asker keserk almisiniz hangibirini atmisiz... veya gir cik yapmis...

Bu arkadas girip cikmis sanirim sadece oda koy duserken degil.koy dusmus kendisi cikmis hemen daveti atilmis geri istatistiklare birdaha bak kac bis koy almisinjz hepsi klanda 2 3 koyu kalmis adamin ama gene atmadim ama siz asil kemik kadrodan dediginiz adam yapiyorsa sikinti...

Kralcemt akmanyy akmanyy guvenip destekletecektiniz sanirim ama casusunuz oldugunu bilyordum ses etmedim savas acilmadan 2 gun once atip toplatim kralcemt yanliz kalinca op yiyince klandan cikardiniz...

Ve yoneticini diyorki oynamiyor oyna bakmiyor...

Adam nasil oynamiyor... klandan cikmasina ragmen mis kamileri atyor hala cabaliyor gercekler acitiyorsa soykeyin bizde konusmayalim.gercekleri sususalim ama dogruyu konusun biz susuariz

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Şimdi sen moralden felan patlarsın gelip burda ağlarsın yine. Ağlama diye boşalttırmak istedim. Senin adına güzel bir durum aslında sevinmen lazım. :D

Okuyup anlama yeteneğiniz olsa emme basma tulumba gibi ' Selo bilerek ceza yedi Eşkiyaya yakışmadı ' sözlerinden vazgeçer. Operasyonunuzun devamı için başka bir hedef seçer 250 köylük opunuzu devam ettirirdiniz. Tabi ağlamak icraat yapmaktan daha kolaydır sizide anlıyorım.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
aynen en güzeli forma girmemek tartışmaya mahal vermemek. köy kaybı istatistiğe yansımasın diye klandan çıkmak tasvip etmediğim bi durum. lakin atılan bikaç oyuncudan bilgim var. köy kayıplarına rağmen hiçbir şekilde ulaşamadık. o yüzden atıldılar. klandan çıkmalara da müsade etmiyoruz. çıkanı gördüğümüz zaman davet ediyoruz. yine de istatistikte kaç köy eksikse sıkıntı değil zaten öndesiniz. 300-500 önemlimi. önemli olan savaşın sonunda ne olacağı. biz cemle savaş başlamadan önce ilk bir haftada eşkıya en az 500 fark atar diye konuşmuştuk. bu durumu zaten biliyorduk. hatta beklediğimizden geri bile kaldınız. ben artık kimse ile tartışmak istemiyorum. ben sadece savaştan keyif almak istiyorum. bu yüzden ortalık yatışana kadar klan arkadaşlarımın forma yazmasını engelliyorum. eğer seviyeyi düşürmeden tartışabilirsek yine geliriz forma.

küçümseme diye de bi durum yok. ben eşkıyayı dünyanın başından beri övmüş biriyim. duruşundan dolayı. kaypak hareketini görmedim. göreceğimide sanmıyorum. ihtiyacı olmadığınıda biliyorum. ama dileğim odur ki sizde dejavuyu küçük hakir görmeyin. tam eşkıyaya layık bir düşman. emin olun burada tartışmazsak daha güzel bir savaş ortaya çıkacak. o yüzden formda ki hararetin düşmesi için formu terk ediyoruz. oyunda da formda da başarılar.

lütfen dejavu dan kimse yorum yapmasın arkadaşlar.

DeletedUser59040

Ziyaretçi
merakımdan soruyorum bir aydır hazırlandığınız hatta bazı oyuncularınızın yerinde duramayıp anlaşma saatine uymayıp saldırdığı bir savaşta niye 300 500 köy geriye düşeceğinizi düşündünüz ki bir çok köy sırf anlaşma saati bozulduğu için kaybedildi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Mehmet tamam canim.sen geldin burayida.kurutun adamlar giti iste haha

DeletedUser59040

Ziyaretçi
biri küfür etsinde banlatayım diye geldim asdasdashdas :D

DeletedUser59040

Ziyaretçi
adam game of thrones dedi.oyundaki dünyanın kuzeyinde kim var eşkiya güneyde dejavu son sezonda starklar tekrar yükselişe geçti aynı zaman da khalesi de ejdarhalarıyla geliyor bu durum da elizaya khalesi (dejavuda bildiğim tek kadın oyuncu olduğu için ) nartda jon snow olur.o zaman rıdvanda sansa stark :D :D :D
ama ben night's king ciyim o yüzden winter is coming :D :D

DeletedUser61592

Ziyaretçi
adam game of thrones dedi.oyundaki dünyanın kuzeyinde kim var eşkiya güneyde dejavu son sezonda starklar tekrar yükselişe geçti aynı zaman da khalesi de ejdarhalarıyla geliyor bu durum da elizaya khalesi (dejavuda bildiğim tek kadın oyuncu olduğu için ) nartda jon snow olur.o zaman rıdvanda sansa stark :D :D :D
ama ben night's king ciyim o yüzden winter is coming :D :D

tamam senorya bu şekilde ilk bölümden sonra iptal bir sezon için para harcamasınlar boşver :)