Aşiret Ağaları ve Yönleri

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
bizim insanımızda bir garip hep aynı hırs hep aynı görüntü dünya özelliklerinde yazıyor işte bellirli gün sonunda 1. sırada olan başarılı sayılacaktır die dünya kapama yok ama hala ısrarla aşiretler kuruluyor bu dünya hiç kimseye kalmayacak bu kadar klan ne için , Allahtan klanlar 2 3 kişilik değil öyle olsa ne olurdu acaba

DeletedUser30298

Ziyaretçi
o değilde . sayın storm nerde iyiden merak etmeye başladım

DeletedUser58118

Ziyaretçi
Bro klanı olarak varız bi 6 klan felan ama istekleri çevirmemize rağmen tanıdıklarla bu noktaya geldi 1 klan üste 5klan aşağı tarafta oynuyoruz bakalım tüm güneydoğuya başarılar :)

Tanımsız

Okçu
Bro klanı olarak varız bi 6 klan felan ama istekleri çevirmemize rağmen tanıdıklarla bu noktaya geldi 1 klan üste 5klan aşağı tarafta oynuyoruz bakalım tüm güneydoğuya başarılar :)
speedte bir adama 3 klan olarak dadığını hesaba katarsak buradakini pek abes bulmuyorum :) 6 klan az bile size :)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
12 tane klan kurmak nedir ya?birde utanmadan profile üye alımı kapalıdır yazmışlar :D :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Hayır burda birde 4 klanız 6 klanız diyenler var bu dünyanın amacını cidden anlamamış adamlar. Yav 4 tane klan kurup burda dile düşeceğine az akıllı düşünün bari kurun 4 tane ayrı isimde klan müt ekleyin geçin isterseniz sonunda o 4 klanda eğlencesine bölüşür savaşırsınız veya neyse artık bu dünya için kendine güvenmeyenlerin bu şekilde kalabalık girdiğini düşünüyorum ama bence alacakları zevk diğerlerine göre az olur düşüncesindeyim, hadi kolay gelsin herkese :D

myw**

Dük
walla çok doğru diyosun kardeşim zaten 1 ay sonra hiç bi klanın birbiriyle alakaı olmıycak farklı yap ta dile düşme neyseki biz tek klanız bize kime bişi diyemez hehe :)

DeletedUser61778

Ziyaretçi
Girdap-hortum 2 klan kurduk tek klana dusucez bakalım oyun sonunda keşke bizde aşiret kursaydik diyecekmiyiz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdi 2-3 klan olmak çok mantıklı gibi görünsede hatta oyunun öyle olması lazım olsa bile karşında 9 alt klandan oluşan 10 klanlı bir bölge var, bu 10 klan yanına 10 klanlı en az klanı yanına aldığı zaman 3 vs 30 olmuş oluyor :D

Desteklemiyorum ama ortada 30-40 klan varken 3 klanla girmek mantıksızmış gibi geliyor..

Burdan kaos klanına da seslenmek istiyorum, üye alımını nihayet durdurabildiniz herhalde :D

DeletedUser61778

Ziyaretçi
Adamlar 8-10 klan yapmışlar haritadan toplama birde profile referans siz alım yoktur yazmışlar :):):)

jamaika48

Baltacı
Kardeşim Aşiret ağası demişsin şahsıma demesinede beni tanıyormusun ki ? bunun aşiret ağalığıyla bir alakası var daha 1 ay önce w35 de ŞAHMAT klanlarından 12 arkadaş ayrıldık classic w nin açılacağını öğrenincede TARİH klanlarını kurduk. Daha sonra w35 deki ŞAHMAT klanlarından 20 kişi daha geldi hem orada hem burada oynayalım diye yani 30 kişi 3 klanız. geri kalan klanlar toplamadır toplama olmasının nedeni ise kendimize oyuncu aramamızdır eğer kadroyu oturtabilirsek w37 yada w38 de TARİH klanları olarak 40-50 kişi birbirini tanır bir şekilde bir worlde başlamaya hazırlık yapıyoruz. Worldu kapatmak mantığında kurmadık yani :) bilip bilmeden saçma şeyler uydurma herkes adına lütfen. İyi Oyunlar Dilerim

Saygılar Jamaika48