Hayalinizdeki 10'lu

• Konuyu başlatan DeletedUser2758
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Çoğu kişinin listesine girememiş olmam üzdü :) bunun nedeni hep keyfime düşkün olmamdan kaynaklanıyor sanırsam :) bu dünyada gizli oynayacağım :) benim listemse

Ben
Streetballer
Advocate
Unss
Larken
Kral karabatak
Baltazar
Lavabo*
Bivya
Patboncafe

Üstüne bi 10lu daha liste çıkarırım belki 3.yümde çıkarırım aklıma gelenler bunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Çoğu kişinin listesine girememiş olmam üzdü :) bunun nedeni hep keyfime düşkün olmamdan kaynaklanıyor sanırsam :) bu dünyada gizli oynayacağım :) benim listemse

Ben
Streetballer
Advocate
Unss
Larken
Kral karabatak
Baltazar
Lavabo*
Bivya
Patboncafe

Üstüne bi 10lu daha liste çıkarırım belki 3.yümde çıkarırım aklıma gelenler bunlar.

Ronaldinho gibisin Erdem yetenek hat sahfada ama yeteneklerini gece aleminde harcıyorsun yıllardır hiçbir serverda asılmadın ben bu yüzden yazmadım listeye dönüşün c7 de olacak inşallah :)

DeletedUser62537

Ziyaretçi
Halisulasyon
Faruk2829
.onmylove
Patboncafe
Radjap
Croza
Holalu
.Dirigent
Myw
Frenzy

DeletedUser57987

Ziyaretçi
cobain76
superbucur
gunah benım
crespo
destroyerm
memoreco
oytun1903
maximus31
crespo
croza

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Kafadar38
Art of War
Lloyd
Ronis
Atajean
Mr. Rothstein
0kuz
Zzz*
Kodummusitdown
Ben

DeletedUser30298

Ziyaretçi
Fio Montana
Bordolumavim
KHAMON
Halusinasyon
sagopa***
gaara
Cashonova
şahin k
unss
SEVGi DUVARI

1. mmrbaris (yağma canavarı) şu an oynasa asistanlı dünyalarda neler yapar tahmin edemiyorum.
2 . psikomanyak (pre yokken ilk köy herzaman ondan gelirdi. ayrıca onunla oynuyorsanız köye mis süresini verin sonra uyuyun mis aralarının canavarı tabiki artık bu özellik ayırt edici bir özelik değil )
3 . aylak adam (gönül bağı işte adam çok hızlı geliştirdi oyununu)
4. luffy 81 (tam bir savaşçı)
5. aktif..kapak (ahlak desen onda yöneticilik desen daha iyisini daha görmedim herkesin gönlünü alan yegane patron)
6. centurion (kaan abiyle çok fazla birlikte oynayamadık oynadığımız serverda uzun soluklu beraber olamadık ama iyi bir rakipti)
7. tolgaoguzz (çok uzun zamandır oynamıyor benim gençliğimde klanı tek başına yöneten adamdı diktatör gibi diplomasileride çok iyi yapardı)
8. ucanzi (her daim rakip olduk saygı duyduğum iyi oyunculardan ki girdiği her serverda kafaya oynamış birisi)
9. xhantos (mayhamde 1 2 kere oynadık eğer oyuna asılırsa ondan köy almak çok zordur.)
10. hush birileri sürekli köy almasada kami atmalı değilmi aha oda ben

klasik server olacaksa bu ekip iyi iş yapar ama emin olun 2 haftaya 3 ayrı klan çıkar bu 10 kişiden :)

haznedar 61 cemefe atikkan tired warrior daha niceleri var tabi ki.

DeletedUser

Ziyaretçi
cemefe & turandevleti
gaara & xaereo
yeloköy & goguryo
ucanzi & orcunkılıç
barbaros & crespo
o mama camkad & muby
mervellaus & toprakizmir
atikkan & sinyor-se
nick mick yok & theborder
mogollar & atlantis

beraber oynadığım ve tanıdığım kişiler..daha bir çok var da ilk aklıma gelenler..
Bunları salacan sınırlara ben de ortada olacam, oh keyfe bak.. Onlar oynasın sen köy toplaa :p :) :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yani son 3 4 yıldır oyuncuları bilmemde ben sizi 2008 2009 sezonunun 10 lusuna götüreyim.

SiTe :) Baştacısın
Fullmetaljacket Yazmasam ayıp olur
batuhan2006 1 hafta önce konuştum :D güncel nickini hatırlayamadım batu pardon :D
Blackasuz Başkan lakabı için doğmuş
eyesblack Oyunun kitabını yazar be
wesspont sınır tanımaz
atikkan Aztek kurucusu sıralamada gördük sadece :)
Crespo
kadirdali ilk 100 e bile giremez bu.
K@R@H@N sınıra koyun kafanızı dinlendirin.

DeletedUser26566

Ziyaretçi
yani son 3 4 yıldır oyuncuları bilmemde ben sizi 2008 2009 sezonunun 10 lusuna götüreyim.

SiTe :) Baştacısın
Fullmetaljacket Yazmasam ayıp olur
batuhan2006 1 hafta önce konuştum :D güncel nickini hatırlayamadım batu pardon :D
Blackasuz Başkan lakabı için doğmuş
eyesblack Oyunun kitabını yazar be
wesspont sınır tanımaz
atikkan Aztek kurucusu sıralamada gördük sadece :)
Crespo
kadirdali ilk 100 e bile giremez bu.
K@R@H@N sınıra koyun kafanızı dinlendirin.

sen devam ediyormusun sedat abi :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Klanlar.org için yeni oyuncu sayılırım. Yaklaşık bir buçuk senedir oynuyorum. Bu sürede iyi oyuncu olarak çok sayıda isim duydum. Ancak ben ilk 10 olarak sadece birlikte aynı w'de oynadığım ve oyunculuğunu gördüğüm isimleri yazmak istiyorum.

1-.onmylove
2-Semaver
3-delilik74
4-**Croza**
5-Lloyd
6-Autocad
7-Gaara
8-brgzrdl
9-Zombideccal (Klansavaslari.net zamanı. Org'da izleyemedim Mert abimi)
10-kafadansakat

DeletedUser

Ziyaretçi
Maksat en iyi olmak değil ama oynarken en çok keyif alacağım ekip

1) Lloyd
2) Ronis
3) Sessizask
4) Emindinho
5) Kafadar38
6) Atajean
7) Akideş...
8) Usta ip*