Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Oynamıyorum arkadaş ya. 3-4 kişi birden saldırıyor. Onu geçtim 3'nün çaylağı var dibimden hafifle vurup duruyorlar. Sadece izliyorum.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Boşver ben de bıraktım zaten :D Yalnız nicklerini aldım başka bir roundda görüşeceğim hepsi ile :cool:
Aslında barbie-15 nickli oyuncu daha önce de bulaşmıştı kilit yiyince bırakmıştı geçen haftalarda ama bu sefer olmadı. Çaylağı vardı saldıramadım =(

DeletedUser

Ziyaretçi
Boşver ben de bıraktım zaten :D Yalnız nicklerini aldım başka bir roundda görüşeceğim hepsi ile :cool:
Aslında barbie-15 nickli oyuncu daha önce de bulaşmıştı kilit yiyince bırakmıştı geçen haftalarda ama bu sefer olmadı. Çaylağı vardı saldıramadım =(

barbie'yle nerde konuştum ya ben :D geçen bi klana ziyarete mi ne gittim orda konuştum :D 2015'de az çekmedi benden :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben tanımıyorum kendisini. Karşılaşmak da istemiyorum. Ama benimle bir derdi var gibi gözüküyor sürekli saldırıp duruyor :mad: Haritada yanımda bile değildi oyun başında baştan başla yapıp dibime gelmiş. Her neyse kinci bir insanım zaten. Ben beklerim ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
2015'de speeddeyken konuşuyoduk :) ben köyünü alıyordum :D sonra bazı tatsız sözler sarfedilmiş olabilir :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
İyi ki konuşmamışım hiç :D Bir ara beraber girelim ne zamandır oynamıyoruz :D

DeletedUser50456

Ziyaretçi
ne kadar kendine aşık bir adam seni bu kadar önemsediğimi mi sanıyorsun

DeletedUser58862

Ziyaretçi
speedlere başlamak lazım tatil deyim diye hic bakmıyordum geceleri girerim artık :p

Poine***

Casus
hepsını ben kesıyordum kıskanıyordun kabul et

Sonuçlar ortada fazla söze gerek yok :D
go3AP0.png