Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61817

Ziyaretçi
Hocam görev ler koyun haritaya sabit.mesela maden olsun.yarim saat madeni koruyabilen pre verin.maden sayısını az yaparsınız millet hem savaşır.hemde madenlerle uğraşırken tıklanma sayısı artar reklamlar değer kazanır para kazanirainiz.hemde işsizlere iş çıkarmış olursunuz.sabah akşam üzerinde oynarlar.hep aynı şeylerden bahsediyorlar.pre alan hız şöyle olsun bayrak şöyle olsun.pre almayanda pre olmasın hız şöyle olsun falan fıstık.sen ikisinede gore oyun yapacan ki oynan ma durumun artsın.Uzatmaya gerek yok . Vesselam

DeletedUser61862

Ziyaretçi
bence köy fethetmek dışında sömürge altına almak gibi yeni bir özellik gelirse iyi olur :D

myw**

Dük
bu başka bişi sanırım hiç denk gelmemiştim bende ama kilise değildir ufak bi yenilik olabilir

LaFleur01

Baltacı
klan üye limiti 100 olsa bir klanın 15 tane alt kolu olmaz oyun hızı ve birim hızı 1.5 olsa kilise gece modu olmasa klan dışı destekte olsa güzel oynanır ama alışmışlar 40 üye limiti yapıyorlar ve ya oyun hızı düşük birim hızı yüksek yada tam tersi dünyaları açıyorlar sağlam savaşlar olmuyor ekipler girip pre kasıp çıkıyor sağlam bir dünya açında oynayalım

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Arkadaslar 36.dünya ya iddali bir ekiple girecez benim klanda olmak isteýeň varsa mesaj atsin öň kayitlar basladiginda davet atarim

Tanımsız

Okçu
Şurada multi mevzuları dönerken c7 için önerim belki multiyi %100 önlemeyecek ama %100 etkisizleştirecek bir öneri :)

Barbar sayısını kişi başı 5-10 ne olursa yükseltin yeter :) Yine multi açan olur ama zaman kaybı olduğu için onu geride bile bırakır.
Tabi oyun bu durumda oyun hızı aynı olsa bile 2 kat daha hızlı ilerleyecek. Tabi Buna tek başına yetişmesi zor olur. Bunun içinde co-player mahiyetinde bakıcılığa esneklik getirmek yani bakıcılık her daim müsait olacak. Bunun bir zararını göremedim 3-5 ay arası sürecek bir world için. Belki bilmediğim basit bi sakıncası vardır.
Düşünceleriniz neler merak ettim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.