Classic Dünya 6 ve Ayarları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
MyrmidonStan ses soluk yok belki gelmenin habercisidir c4 hüsranından sonra üst üste 2.worldünü kapatmak üzereyiz bakalım :) tanıdıklarımın hayal kırıklığı yaratmasından ötürü favori olarak onları göstereceğim :)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
MyrmidonStan ses soluk yok belki gelmenin habercisidir c4 hüsranından sonra üst üste 2.worldünü kapatmak üzereyiz bakalım :) tanıdıklarımın hayal kırıklığı yaratmasından ötürü favori olarak onları göstereceğim :)

Kardeş duydum ki c6 da myrmidons u sen yönetecek missin . Sen hayırdır :D :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
köy sayısına göre değerlendirme olursa çoğu kişi barbar alır savunma oynar.köylerinin %75'i savunma olur gerisi saldırı olur..ve adam atıyorum arkadaşlarının köylerini de alabilir bu yolla

DeletedUser

Ziyaretçi
80e tamamlanamıyor daha.ayrıca comamızın gönlü olacak mı bakalım 90 gun beklememek ıcın.kafamda deli sorular...

DeletedUser

Ziyaretçi
''Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.''
-Herakleitos

Bence denensin. Sayfalarca, satırlarca yorum yapılmış 'istemezük' diye. Fakat böyle alternatif arayışları elzem oluyor bir yerden sonra. Şu oyunu en kötü yapan şey rutine bağlaması.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Yapilmasin diye kac kere dedim. Neyse artik. Yapilacaksa onerim su sekilde olmasi gerekir. Yoksa oyunda sizin dediginiz kaynasma isi pek bir ise yaramayacaktir.

1- bu klasige ozel klan disi destek olmasin
2- 1 hafta koruma olsun 1 hafta sonunda klanlar otomatik dagilsin
3-multi hesap isi cok ince ayrintisina kadar takip edilmeli.
4-klan kurucusu olayi bu 1 haftada secilmeli. Ve klanin %80 den fazlasinin sececegi bir baskan olmali. Yani birkac secimde yapilmali.

DeletedUser

Ziyaretçi
bence 20 klan değilde daha fazla sayıda klan daha az oyuncu limiti olabilir çünkü sayı 200-300 olduktan sonra iletişim kopukluğu olabilir misal 20 klan limiti 200-300 iken 40 klan yapılır 100 150 olur oyuncular daha çabuk kaynaşabilir böylece yeni dostluklar konusu güzel olur her dünyada aynı isimler aynı klanlar gerçekten aslında baydı biraz şimdi yeni bir heves olur ama kişi sayısı artarsa olay saçmalar bazı klanlar geri düşer ama kişi sayısı azken sürekli iletişim halinde olunabilir ^^

DeletedUser

Ziyaretçi
Katılıyorum. Çok kalabalık klanlarda gruplaşma olabilir. Bunun önüne geçilmesi için üye sayıları çok olmamalı. Yeni dostluklara hadi bakalım :)

DeletedUser54286

Ziyaretçi
Bence oyuna katılım oyun için düşünülen değişimlerin bir hayal olduğunu gösterecek.. 15 gün içinde 5 klan kalırsa çok iyi bir sayı olur.....iyi oyunlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.