Udw-Udw Çatısı Altındaki Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser45629
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Çok kişiden küfür yedi ahını aldı, neden peki ha ? Köyleri topladı diye mi ? Zaten bu oyunda köy kaybedenler küfretmiyor mu ? EEE neyin ahı peki bu ? Bazen nasıl boş konusulacagını bile bilmiyorsunuz :)

sadece köy kaybedilince mi küfür ediliyor ? :)

Luciferr

Dük
E acıkla o zaman bize, bak belki bende cok ah almısım ki kuzey yarım kürede lloyd dısında herkes bana saldırdı. Hadi açıkla da yapmayalım bi daha tt2

Bilmedenoldu*

Yasaklı
dedim ne olmuş, bir şey olmamış, bilinen bir şey :))) tekrardan kolay gelsin sizlere, en az bizim kadar emek verdiniz, hatta biz bırakınca köy toplarken de baya emek verdiniz, tebrikler.

Bengam

Ağır Atlı
milleti derdi UDW olmuş.

Uzun zamandıroyuna baya ara verdim kim ne yaptı ne yapıyor bilmiyorum ama Mustafanın yanlış bişey yaptığını yahut yapacağını düşünmüyorum. Ethem bence sende iyice öğrenmeden yargısız infaz yapma. Senide tanıyorum belli ki bişeyler duymuşsun duymadan konuşmazsın ama bi daha bak bence

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Bi c6 acılsa cidden kac aydır dogru dürüst bi worde girmedim :D şimdi herseyimde tamam gibi zaman,pc , internet sorunum olmadan bi word gecireyim :DD

Tanımsız

Okçu
Yaza denk gelmesi iyi olur aslında ya :D
Hem şu 20 klan denenecek ya o biraz daha kesinleşir. Hem bende girerim. :D
Teşekkürler UDW :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
milleti derdi UDW olmuş.

Uzun zamandıroyuna baya ara verdim kim ne yaptı ne yapıyor bilmiyorum ama Mustafanın yanlış bişey yaptığını yahut yapacağını düşünmüyorum. Ethem bence sende iyice öğrenmeden yargısız infaz yapma. Senide tanıyorum belli ki bişeyler duymuşsun duymadan konuşmazsın ama bi daha bak bence

ne biliyorsun da konuşuyorsun onu anlamadım ben.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Deme hocam öyle herşeyi biliyor baksana , milletin derdi de udw olmuş falan herşeyi biliyor maşaallah :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Ayıp ediyosun udwnin kötülenmeye ihtiyacı mı var sanki?:D

udw ismi farklı oyuncuları farklı isteyen istedigini desinde oynamadıgınız dünya hakkında yorum niye yapıyonuz oyun gibi cözün sorunları girersin udwnn oynadıgı dünyya sıfırlarsınız adamları dersinizz lafınızı uzatmanın anlamı neki ?

DeletedUser

Ziyaretçi
daha dünkü çocuklar udw sahiplenir olmuşlar ya
Allah akıl izan versin

bana sabır
size zeka versin

Allah inşallah gerçekleri çok yakında gösterir size

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Şimdiden takırtı tukutu duyar gibiyim,sanırım vurduğum her top gol oldu da fazla oturmuş içine birilerinin.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Tartışmalarınızda üslubunuza dikkat ediniz. Birbirinizi kırmayın lütfen.