Classic Dünya 6 ve Ayarları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Aynen speedte klanların otomatik dağıtılmasının ne kadar saçma bir sistem olduğunu görmüş olduk.0 destek 0 muhabbet , tutmaz bu sistem :D

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Admin bitek senin yazdıklarını okudum, böyle bir halt yenecekse classic1 classic2 diye iki dünya aç, normal c6 ve yeni sistemde c1 olarakda forumda başlık açarsın.. Bana biraz saçma geldi ama yenilik araman güzel, fakat dayatma şeklinde yapman garip kimsenin yorumunu okumadım yardıma ihtiyacım var tarzı başlık acıp aynı başlıkta buna sadece biz karar veririz şeklinde konusman yanlış. Classic serveri 2-3 ayda bi açıp kapıyosun zaten olay belli oldugunda hemen müdahale edip suan udwnin kapatacagı kesin mesela, kalkıp kapat worldü tebrik mesajını yayınla hemen aç ne zaman bu iş belli olursa hemen müdahale et, daha çok takdir toplayacagından eminim. Lüzumsuz bi yüzde 80 ayarı kullanıyorsunuz 3-4 ay bekliyoruz. yüzde 60 yapın hadi 65.. Seri kapansın sürekli yenilensin. yada yüzde 80 mevzusuna diplomasideki diger udw1 udw2 leride ekle. Bu şekilde istedigin randımanı alacaksın dayatırsan sanmıyorum :d

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Klasik dünya deniyor ama aslı ile tutarsız uygulamalara gidiliyor. Yaptığımız yorumlar neden siliniyor onuda hiç anlamadım. Adı üstünde KLASİK dünya.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Admin bitek senin yazdıklarını okudum, böyle bir halt yenecekse classic1 classic2 diye iki dünya aç, normal c6 ve yeni sistemde c1 olarakda forumda başlık açarsın.. Bana biraz saçma geldi ama yenilik araman güzel, fakat dayatma şeklinde yapman garip kimsenin yorumunu okumadım yardıma ihtiyacım var tarzı başlık acıp aynı başlıkta buna sadece biz karar veririz şeklinde konusman yanlış. Classic serveri 2-3 ayda bi açıp kapıyosun zaten olay belli oldugunda hemen müdahale edip suan udwnin kapatacagı kesin mesela, kalkıp kapat worldü tebrik mesajını yayınla hemen aç ne zaman bu iş belli olursa hemen müdahale et, daha çok takdir toplayacagından eminim. Lüzumsuz bi yüzde 80 ayarı kullanıyorsunuz 3-4 ay bekliyoruz. yüzde 60 yapın hadi 65.. Seri kapansın sürekli yenilensin. yada yüzde 80 mevzusuna diplomasideki diger udw1 udw2 leride ekle. Bu şekilde istedigin randımanı alacaksın dayatırsan sanmıyorum :d

Enes eline sağlık .. :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Klasik dünya deniyor ama aslı ile tutarsız uygulamalara gidiliyor. Yaptığımız yorumlar neden siliniyor onuda hiç anlamadım. Adı üstünde KLASİK dünya.

Onu klasik dünya diye adlandıran bizleriz. İsterseniz ismini "Yeni Uygulamalar" dünyası yapalım? Ne fark edecek?
Klasik dünya olması, her seferinde rutin bir dünya açılmasının zorunlu olduğunu göstermez. Bu sadece bir isimlendirmedir.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

Keşke bizim baştan sizin fikirlerinize yaklaştığımız saygı ile siz de yazmayı becerebilseniz. Öncelikle "Bu bir halt" değil, bir fikir. Siz bu derece bir fikre saygı göstermeyi bile beceremediğiniz için geri kalan yorumlarınızı zaten kaale alıp, değerlendirmeyeceğim! Düşünceleriniz için teşekkürler.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
yanlış anlamayında cahil cahil konuşmayın la bu preyi klanlar parayla almıyorlar iki kod ile yazdıkları bi sistem onun için batma konusu yok hele ki oyuncu başına 100-200 pre ( 200 pre zamlı fiyatı 13 tl ) diyorum hayatta ki en önemli şeyi zamanından ayırıp birine birşeyler öğretmek istiyorsan karşılığını da herkes bekler.

Ve aşılama diye birşey var bi insana birşeyi alıştırır sonra ondan yararlanırsın bunu bu sistem gibi düşünün şu ağzı açlıktan kokan emirhan bile 2-3 dünyada presi hesap yöneticisi açık oynuyor :D Yani artık belirli bir seviyeye gelmiş kişiler işlerini kolaylaştırmak için pre ile oynuyorlar ve bu öğretimde premiumun en bariz özellikleri olan etiketlemeler hızlı destek isteme gibi sistemler gösterildiğinde bu yeni oyuncularda aşılanmış olucaklar yani sen 1 oyuncu eğitti diye adama 200 pre vericeksin 1 defalık ama onun eğittiği oyuncu sana aylık 400 pre kazandırıcak ;) bu uzun vadeli plandır uygulanabilir tabiki kendi düşüncem

Bizi mi batırcan olum :D sen bakma bana ben açıyom da preyi milletten otlanıyorum :p

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Keşke bizim baştan sizin fikirlerinize yaklaştığımız saygı ile siz de yazmayı becerebilseniz. Öncelikle "Bu bir halt" değil, bir fikir. Siz bu derece bir fikre saygı göstermeyi bile beceremediğiniz için geri kalan yorumlarınızı zaten kaale alıp, değerlendirmeyeceğim! Düşünceleriniz için teşekkürler.

böyle cevap verince moralim bozuldu kalbinizi kırdıysam özür dilerim, ha halt ha fikir keşke genele takılsaydınız mantıklı yerler oldugunu düşünüyordum :(

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Speedde denenen otomatik dağıtma sistemi bence çok iyiydi, üyelerin dağınık olması dışında.Tabiki organizasyon bakımından bazı sıkıntılar yaşandı ama bu bütün speedlere özel birşey zaten.Classicte süre uzun olacağı için her bakımdan speedden daha iyi olacağını düşünüyorum.

Fakat bir sıkıntı var speedde gördükki farklı klanlardan adamlar birbirleri ile operasyon falan düzenliyor.Farklı klanda olmasına rağmen aynı klanda gibi davranıyor.Eğer classictede böyle olacaksa baya sıkıntı çıkabilir casusluk bakımından falan.Classicte bunun önüne geçilebilirmi acaba böyle birşey çok zor gibi görünüyorda,eğerki bu sorun çözülürse gerçekten çok iyi bir classic oynarız...

DeletedUser24418

Ziyaretçi
casusluk olayının önüne geçilmesi aslında basit.klan içi saldırılar serbest olacak.casusluk yapanın köyler toplanacak..
bence denenmesin de fayda var classic de böyle bir sistemin.bakalım her şeyin hayırlısı..

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Şu olayın olup olmama durumunu artık bıraktım. Yalnız belli bir zaman verebilirmisiniz? planınız nedir? Ona göre bizde planımızı yapalım. speedden sonramı kesinleşir. söylenenler söylendi. alınan sonuç açıklanırsa ekipler olarak önümüzü görebiliriz.

BirDost*

Ağır Atlı
291 post yazıyı okuyabilecek kafa şuan yok o yüzden ilk sayfa haricini görmeden nacizane yorumumu yapıcam.

Bende ata gibi düşünüyorum genel itibari ile sorun çıkarmaya çok müsait bir sistem olur.

Ancak özel fikrim güzel bir düüşünce ile alınmış dünyaya farklı bir renk getirecek bir sistem. Denenip görülmesinde bir fayda var :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gayet saçma bir sistem,klanlara oyuncu dağıtımları otomatik yapılacak denildi bir klana 50 diğer klana 150 aktif üye düşme ihtimali var kafadan o klanın ve 50 kişinin dayanamaması anlamına geliyo.Farklı klanlardaki oyuncuların çoğu birbirini tanıdığı için hatta sadece aynı klanlarda oynadıkları için birbirlerine saldırmama,casusluk yapma olayları %100 olacaktır.Planlanan classic çok sorun doğurur bunlar benim gördüğüm en büyük iki sorun,değiştirip milletin de classic zevkini almayın derim :)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Gayet saçma bir sistem,klanlara oyuncu dağıtımları otomatik yapılacak denildi bir klana 50 diğer klana 150 aktif üye düşme ihtimali var kafadan o klanın ve 50 kişinin dayanamaması anlamına geliyo.Farklı klanlardaki oyuncuların çoğu birbirini tanıdığı için hatta sadece aynı klanlarda oynadıkları için birbirlerine saldırmama,casusluk yapma olayları %100 olacaktır.Planlanan classic çok sorun doğurur bunlar benim gördüğüm en büyük iki sorun,değiştirip milletin de classic zevkini almayın derim :)

Katılmakla beraber + olarak şunları ifade edeyim

Dünyaya ekip olarak gelen arkadaşlar kendi güçlerinin farkındalar burda liderlikten çok ekip önemli sen istediğin kadar ekibi birbirine kaynastirmaya çalış kimse seni yeterince takmayacaktir. Çilek klanindaydim speed de mesela sayın TL mızrak Mayıs yağmuru görmüştür bir organizasyon yapmak için nasıl uğraştığımı lakin olmuyor mesela speed de cilek teki aktif oyuncu sayısı sıkıntıydi. Ekstra olarak girip koy kasıp arkadaşına bırakanlar oldu classic te de aynısı olacak problem çok burda amacım yapıcı olmak ama hangisine ne yapılır bilemem sıkıntılar bunlar..

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Katılmakla beraber + olarak şunları ifade edeyim

Dünyaya ekip olarak gelen arkadaşlar kendi güçlerinin farkındalar burda liderlikten çok ekip önemli sen istediğin kadar ekibi birbirine kaynastirmaya çalış kimse seni yeterince takmayacaktir. Çilek klanindaydim speed de mesela sayın TL mızrak Mayıs yağmuru görmüştür bir organizasyon yapmak için nasıl uğraştığımı lakin olmuyor mesela speed de cilek teki aktif oyuncu sayısı sıkıntıydi. Ekstra olarak girip koy kasıp arkadaşına bırakanlar oldu classic te de aynısı olacak problem çok burda amacım yapıcı olmak ama hangisine ne yapılır bilemem sıkıntılar bunlar..

Bunu neden dert ediyorsunuz ki? Sanki normal bir dünyada kemik kadro dışında çok mu aktif oluyor klanlar. 100 kişilik klan oluyor, bir yardım istediğinizde katılan 25 kişi. Aktif olmayanları atmıyor ya da toplamıyor musunuz?

DeletedUser53352

Ziyaretçi
Mr.Strom clasic için belli bir tarih var mı acaba ? tahmin de olabilir

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Comam bu olay speed de bile milleti bir birine düşürdü klasikte denemesini kaldırmaz önce ki sayfalarda uzunca bir öneri yazmıştım ya görmediniz ya yorumlamadınız ama bi değerlendirin derim

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Comam bu olay speed de bile milleti bir birine düşürdü klasikte denemesini kaldırmaz önce ki sayfalarda uzunca bir öneri yazmıştım ya görmediniz ya yorumlamadınız ama bi değerlendirin derim

Okudum söz konusu bile olmadığı için cevap yazmadım. Neden bir oyuncuya oyunu öğreteceksiniz diye size premium verelim?
Size oynamasını öğretenler premium mu aldı?

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Okudum söz konusu bile olmadığı için cevap yazmadım. Neden bir oyuncuya oyunu öğreteceksiniz diye size premium verelim?
Size oynamasını öğretenler premium mu aldı?

Peki siz bu oyunun gerçekten eskisi gibi olduğunu düşünüyomusunuz comam ? Daha doğrusu şöyle diyim zaten sizin yapmaya çalıştığınız durum yeni ekipler ortaya çıkarmak değil mi ? Eskiden bu öğretici olanlar kendilerine bir ekip yetiştirmek için öğretiyorlardı ama onlar ya ekipleri oluşturdular yada oyunu bıraktılar. Oluşturdukları ekiplerden çıkanlada yeni ekipler oluşturarak devam ediyorlar ama bunları yaparken zaten yine o ekipteki yada değişik ekiplerde olanlarla yapıyorlar yeni katılanların şansı bu şekilde zaten olmuyor oluyorsada kıyıda köşede bizim görmediğimiz klanlarda belki 1-2 vardır. Benim önerim bunun üzerineydi bu problemi bitirmek adına bu sorunu çözebilmek adına bu şekilde bi öneri geldi sadece aklıma daha iyisi gelen varsa önersin ama şuan yapmaya çalıştığınız sistemle bu mümkün değil diye görüyorum ama inşallah yanılan biz oluruz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.