"2015' in Enleri" Etkinlik Hakkında Düşünceler

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aday gösterenler neye dayanarak gösteriyor merak ettim şimdi.

cesur asker ve komutan adayım unsss ve Ucanzi, bir kişi isterseniz unsss

Atalet

Mızrakçı
2015 oylandığı için etkinliğe katılmadım diğer arkadaşlara haksızlık olmasın.Genel olsa komutana uçanzi ,şövalye ile cesur askerin farkını anlamasamda blackwind hakan abi - bulank bülent abi- kingci23 ve tr de bir dunyada bulunsada Euthanasia burçin kardeşimi aday gösterirdim.Burayı görürlerse selamlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
2015 oylandığı için etkinliğe katılmadım diğer arkadaşlara haksızlık olmasın.Genel olsa komutana uçanzi ,şövalye ile cesur askerin farkını anlamasamda blackwind hakan abi - bulank bülent abi- kingci23 ve tr de bir dunyada bulunsada Euthanasia burçin kardeşimi aday gösterirdim.Burayı görürlerse selamlar.

bulank nerde bilgin var mı hocam ?

DeletedUser59318

Ziyaretçi
Modum güzel bir etkinlik gerçekten her yıl tekrarlanması gereken etkinliklerden biri bence. Fakat benım anlamadığım nokta şudur ki açıklaması yapılmadığı için anlam veremedim. Çeşitli katagoriler ve buna göre aday olan kişiler yorumlandı herkese göre.Buna göre 1. Oyuncuyu neye göre belirleyeceksiniz yada 1.-2.-3 gibi sıralama varmı .Mantık ve adalet çerçevesinde bakacak olursak burdaki post sayısına ve aday gösteren çoğunluklu oyuncunun kazanmasına yönelik bir durum adaletli olmaz bence Bu tamamen naylon hesapların artmasına neden olur.Yada çevresi çok olan kazanır bu bu kadar basit.

Bana göre incelemeler yönetim tarafından yapılmalı ve etkinlikte adıı geçtiği gibi 2015 yılı içindeki başarılar istatislik oyun içi durum gibi çeşitli durumlar incelenebilir yada belirtilen kişinin sebeb olarak gösterildiği serverde yada klandaki başarısı yaptığı savaşlar yada buna benzer herşey takip edilebilir. Tabiki bu başarıların etkinlik kuralına görede 2015 yılı içinde olması gerekir ki etkinliğin amacı bu.

Uzun sözümden kısa özüm şudur ki etkinlik yönetim tarafından yapılıyor ve sonuclarda yönetim tarafından mı belirlenecektir zira etkinlik tanıtımından anladığım kadarı ile aday kelimesi kullanılması için adaylar arasından seçim yapılması gerektiren bir yönetim ekibi gerektirir basit bir çoğunkla seçilen aday mantığına dayanmayacaktır. Bu duruma ilişkin hiçbir açıklama yapılmamış sormak istedim.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Tabiki yönetim tarafından belirlenecek. Forumdaki post sayısına bakmıyoruz ki. İster post sayısı 1 olsun ister 10k olsun. Sistem üzerinden hepsi bakılacak gerçekten başarıları var mı yok mu diye :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
olley be biliyodum 1 postluk hesabın oyuyla benimkinin bir olmadığını thumbup

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
olley be biliyodum 1 postluk hesabın oyuyla benimkinin bir olmadığını thumbup

Tam olarak 1 postluk oyun da 1000 postluk oyun da aynı olduğu, post sayısının önemli olmadığı ifade edilmektedir. Buna ek olarak tarafımızdan inceleme yapılacağı açıklanmaktadır. Kısacası sizin oyunuz bile geçersiz olabilir.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
thumbdownthumbdownthumbdownthumbdownthumbdowncrying
ne demek post sayısı önemli değil :S :(

DeletedUser614

Ziyaretçi
Eşit oy ilkesi diye bir şey var. Herkesin oyu bir sayılır :D işte bunlar hep vatandaşlık bilgisi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Tam olarak 1 postluk oyun da 1000 postluk oyun da aynı olduğu, post sayısının önemli olmadığı ifade edilmektedir. Buna ek olarak tarafımızdan inceleme yapılacağı açıklanmaktadır. Kısacası sizin oyunuz bile geçersiz olabilir.

her gelişinde yeni dunya açacaksın sanıyorum. :(

BirDost*

Ağır Atlı

Adaletli bir değerlendirme olsun o vakit :) kolay gelsin size.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben hayatımda böyle post kasma görmedim :D

Yeni dünya açılışlarını Mayıs Yağmuru duyuruyor diye hatırlıyorum ben.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Özlemişim seni Bünyamin :D
Eski muhabbet köşelerini okuyorum dünya açılışı için forum açmışlar ama ortada dünya yok :D Herkeste bir heyecan var ben bile buradan heyecan yapıyorum :D Genelde ikimiz muhabbet ediyoruz arada Mayıs yağmuru gelip banlamakla tehdit ediyor :D Çok iyiydi ya :D

Bu arada floodu yanlışlıkla yaptım. Ben SinSer'in altındaki mesajları bir an fark etmedin ona cevap yazıyorum diye yazdım hatta alıntı bile yapmadım hemen altında ona cevap vereceğimi düşünerek :D Kusura bakmayın Modlarım :D

Bengam

Ağır Atlı
Özlemişim seni Bünyamin :D
Eski muhabbet köşelerini okuyorum dünya açılışı için forum açmışlar ama ortada dünya yok :D Herkeste bir heyecan var ben bile buradan heyecan yapıyorum :D Genelde ikimiz muhabbet ediyoruz arada Mayıs yağmuru gelip banlamakla tehdit ediyor :D Çok iyiydi ya :D

Bu arada floodu yanlışlıkla yaptım. Ben SinSer'in altındaki mesajları bir an fark etmedin ona cevap yazıyorum diye yazdım hatta alıntı bile yapmadım hemen altında ona cevap vereceğimi düşünerek :D Kusura bakmayın Modlarım :D

Ata sen giince buralar cok değişti :) goygoy muhabbetten çok birileri kavga ediyor :)
Hemen gitmede biraz forum hortlatalım :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ee ne duruyoruz o zaman başlıyorum ben :D

Gitmeden konuyu toplayalım :D
Ben işsizliğe aday olmak istiyorum 2016 yılında :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.