c6 ya gelecek ekipler...

• Konuyu başlatan DeletedUser55960
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55668

Ziyaretçi
O7LpMz.png
[/URL][/IMG]

Anatol c4 :)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
bu ne anlatiyo be , sen kimsin ki yirtik dondan cikar gibi çıktın yine , he bu kesin antici tamam :)

Beyninin savunma metabolizması, ve anlık savunma dusunceleri senin beyin yaşını gösterir görünüşe göre 0-6 yaş grubuna dahilsin ki görüp duyduğun şeyi tekrarlayip kendini avutuyorsun.

Benim antibiyotik klanı kurucularindanim sıkıntı mı var hayırdır?

Luciferr

Dük
seninde elinde klavye var ama adam bile olamamisin , benim ayarimı kaçırma senin abilerinde c4 te böyle artist artist konusuyordu is başka boyutlara gelince sesleri cikmadi kayboldular ortaliktan ki onlar kendilerini iyi bilirler burda yalandan delikanli moduna girme beni kendine musallat etme abisi

Gökhan abi düşündüm de, pusula gelmezse eğer benı kadro listesinde isminin altına yazabilirsin :):):):):):):) (Antiye düşman olacagınız için)

DeletedUser58282

Ziyaretçi
PUSULA Bilgilendirme; Herkesin bilgisi üzerine Sercan vatani görevini yerine getirip geldi. Bunun üzerine C6'ya girmeyi Pusula olarak düşünüyorduk hatta "büyük bir ihtimal" diye de dillendirilmişti. Ancak son gelişmelerden dolayı PUSULA C6'da yer almayacak.

PUSULA'yı birdaha Sercansız asla kurmayı düşünmüyoruz. Bu sebeplede c6'da Pusula klanı olmayacak .

Not: 6 ay sonra açılan herhangi bir dünyaya giriş yapılabilir.

Son olarak Sercan foruma bakamadığı için bilgilendirmeyide benim yapmamı rica etti.

Saygılar..

DeletedUser55128

Ziyaretçi
winter is coming çünkü☺ sercan adını unutur oyunu unutmaz sercanı çok özledik :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Rüyamda 33'u beklerken C6' ıda buldum kendimi, ne işim var la benim burada diye gece uyandım :D Bilinçaltıma temas ettiniz azıcık susun len :D