Komutan

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
atakan kagan diyesim geldi :)) saka saka hadi görüşürüz

DeletedUser36177

Ziyaretçi
Aday; Nail erda
Sebep; Fedakarlikları ve yonetim yetenegi . oyun bilgisi, destekleri. savaşları, cesareti

DeletedUser59326

Ziyaretçi
Aday Oyuncu: NaiL ErDa
Sebebi : w30 tanışma fırsatı buldum ama reel hayatta dahi nereye gitsek adamın ismini duyuyoruz ve kötü laf söyleyen daha cıkmadı :) ülkeyi ver ülkeyi bile layığıyla yönetir. hazırladığı operasyonlar sürekli maksimum başarıya ulaşıyor diplomasi anlayışı ve oyun ahlakı üst düzey olan kişilikli ve saygın bir oyuncu.

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Aday oyuncu= Nail Erda
Sebebi = Üst düzey oyun bilgisi ve op yeteneği nedeniyle Klanlar oyununda tanıdığım en iyi ve en fedakar komutan Nail Erda

Anvanient

Acemi
Aday oyuncu=Nail Erda

Sebebi = w26 ve w30 da göstermiş olduğu üstün performansdan dolayı, oyunu iyi okuması ve özverili hareket etmesinden dolayı
FédakaR KomutaN Nail Erda ...

DeletedUser57985

Ziyaretçi
Aday Oyuncu : NaiL ErDa

Sebebi : Harita okuması , üstün operasyon yeteneği , dik duruşu vs (Saymakla bitmez :)) .
Kısacası Fedakar Komutan :)

DeletedUser58721

Ziyaretçi
ADAY:Nail Erda

SEBEP: ben tek siz hepiniz tabiri = Nail Erda diyorum
Her haritadan çıkabilme becerisi ,yönetim anlayışı, organizasyon ve stratejideki yeteneği,tecrübesi ,fedakarlığı onu bu oyunun en iyi lideri yapmaya yeter de artar

DeletedUser

Ziyaretçi
Lider Adayım : Nail Erda
Sebep : Üstün savaş yeteneği ve operasyon yönetme kabiliyeti. Her daim azimli, her daim hırslı, her daim emektar, her daim FEDAKAR KOMUTAN.

DeletedUser54643

Ziyaretçi
Nail erda

Üstün bi oyun bilgisi var ve çok iyi bi düzen içerisinde yönetim yapıyor açık ve net en iyisi

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Aday: NaiL ErDa

Sebep; Başınızda nail erda gibi bir lideriniz varsa hiçbir zaman umudunuzu kaybetmiyorsunuz.
Ne yapıyor ne ediyor Savaşı lehinize çeviriyor. Ayrıca operasyon bilgisi ve taktiği takdire şayan..

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Adayım xleavis

Sebebim her türlü işi yapacağımdan ve oy istemediğimden belkide seçilmeliyim xd

DeletedUser8246

Ziyaretçi
Aday oyuncu: NaiL ErDa

Sebep: Büyük DEHSET klanlarının kurucusu. Sebep yazın demişsiniz iyi hoşta onunla birlikte oynamak anlatılmaz yaşanır. Fedakar komutan dünya başlayalı 3 ay olmadan tüm dünyayı masmavi yapan komutan. Büyük DEHSET ailesi operasyon var ordular şu şu saatte köylerde olacak tak düşman hesap sil.

DeletedUser59331

Ziyaretçi
Aday Oyuncu: Nail Erda

Sebebi; Nail abi oyunda en iyidir. Stratejisi ve yönetme kabiliyetiyle oynadığı her dünyaya damgsını vurmuştur.

DeletedUser59331

Ziyaretçi
Aday Oyuncu: Nail Erda

Sebep: Nail abi bu oyunda bence en iyidir. Hem strateji bilgisi hemde yönetme kabiliyetiyle oynadığı her dünyaya damgasını vurmuştur.

DeletedUser59334

Ziyaretçi
Aday oyuncu: NaiL Erda
Sebebi : Oyun deneyimi yüksekdir.Girdiğimiz ve beraber savaştığımız savaşlarda kendinde önce klandaşlarını düşünür ve lakabını yani fedakar komutan ı sonuna kadar hakeder.Taktiksel olarak harita değerlendirmesini çok iyi yapar savaşda zorlanılan yerlerde bile verdiği mesajlarla savaşçıların cesaretini ve sabrını arttırır.

DeletedUser58768

Ziyaretçi
Aday : SirVale

Sebep: Dünyanın kaderi genelde Kendal'ın elinde oluyor. onun girdiği dünyada muhakkak klanımız başarı yakalıyor.

Luciferr

Dük
Aday; Ucanzi

Sebep; Sanırım herkes sebebini c5 te gördü. Pusulayı pusula yapan insanlardan birkaçıdır. Bir klanı bu kadar iyi organize edip hem de bu kadar acık ara farkla oyun oynayan birisi daha yok.

Hasanında söylediği gibi gönlümdeki komutan mehmet abi bolubjkdir. Sercan abiden 2 farklı noktası var. İlk ki iş ve özel hayatı. İkincisi ise oyuna yaptıgı kattı. Sercan abi bu konuda gerektiği zaman neredeyse tek basına klanı diri ve enerjik tutuyor.

DeletedUser32367

Ziyaretçi
Aday:NaiL ErDa
Oynadığı her dünyada adını duyurmuş, saygı ve sevgi çerçevesinde çerçevesinde gerek komutanlığı gerek liderligiyle kaliteli oyunculuğunu belli etmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.