Alarm son :)

• Konuyu başlatan .despi..
  • Başlangıç tarihi

Kılçık

Baltacı
504395-3-4-a54e0.jpg

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Kardeşim sen ne diyorsun skdkak hakkaten saçma konuştun şimdi. Despinin yazdığı mesajı okudun mu

Bilmiyorsan söylim alarm komple bırakıcak diye birşey yok devam eden eder onu bize bıraktı ama çoğu kişş bırakıyor.
Herkes bıraksaydı eyvallah saldırmazdıkda geri kalanlara kıyak olsun diye ordularımızı sallamıyalım mı? :D neresi korkaklık bunun geride kalanlara yaranmak mı korkaklık gider ayak sanki op yaptık adı üstü ordu salladık. Ben kim kime salladı bilmiyorum ama geride birsürü boş köy bırakıyoruz sanki worldü kapatmayı zora sokmuş gibi laf ediyorsun.. Hani ilk 2 cümlene birşey demedim saygı duydum da sen kimsin korkakla hitap ediyorsun gerekçen kaale bile alınacak birşey değilde ayıbını söylemedende edemiyecektim.

sizin anlatımınızda problem var bence adam topluca siliyoruz yazmış sildiğinizi düşünmemiz normaldir

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Siyahset sevmiyorsan, beyazset yapalım sana arkadaşım =)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
sizin anlatımınızda problem var bence adam topluca siliyoruz yazmış sildiğinizi düşünmemiz normaldir
Kardeşim yalnızca topluca silmeye karar verdik desek tamam bi bakıma herkes siliyora çıkıyor olabilir çoğu kişide diyince demekki çoğu kişi topluca siliyormuş geriye kalanlar olabilirmiş anlamı çıkıyor. Çıkmıyor mu yani şu kadar küçük ayrıntıdanda birşey bulmayın. Sonunda size dokunan birşey yok. Az relaks olun nedir bu ya :D şaka gibi