Alarm son :)

• Konuyu başlatan .despi..
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53916

Ziyaretçi

Azıcık mantıklı konuşmayan sizlersiniz ! Şu forumu biraz taraflarınızdan sıyrılıp konuşun sizlerde azıcık şu kınadıgınız sinser gibi olup kendi duşuncenizi söyleyin yandaş insanlar. !

Allah bizlere yardım etsin. Lafları işine göre neden anlıyorsun.
bak orda topluca demiş sana hakaret etmiştir belkide bi şikayet etsene :D
Ben kardeşim "çoğu kişide sen gidersen biz niye oynayalım dedi o yüzden topluca silelim dedik"
bu laftan sonra lütfen burayı terket :D hiç sıvama yani batırdın

DeletedUser

Ziyaretçi
Allah bizlere yardım etsin. Lafları işine göre neden anlıyorsun.
bak orda topluca demiş sana hakaret etmiştir belkide bi şikayet etsene :D
Ben kardeşim "çoğu kişide sen gidersen biz niye oynayalım dedi o yüzden topluca silelim dedik"
bu laftan sonra lütfen burayı terket :D hiç sıvama yani batırdın

Yahu sizin anlatımınızda bozukluk varsa benim suçum ne tt2 Cumlenin sonunda topluca silelim dedik yazmış adam :D yani ne anlamak gerekiyor buradaki insanlar bir kısım gidiyor diye mi yorum yapıyor yani :D

NOT: Umarım hep bu kadar şakacı degilsindir, hiç komik olmuyorsun tt2

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Yahu sizin anlatımınızda bozukluk varsa benim suçum ne tt2 Cumlenin sonunda topluca silelim dedik yazmış adam :D yani ne anlamak gerekiyor buradaki insanlar bir kısım gidiyor diye mi yorum yapıyor yani :D

Şakayla karışık ciddiydim aslında tt2
Ama gerçekten yani sırf muhalefet olmak için yazıyorsun artık. Bak sildik bi mola ver.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şakayla karışık ciddiydim aslında tt2
Ama gerçekten yani sırf muhalefet olmak için yazıyorsun artık. Bak sildik bi mola ver.

Kime niye muhalefet olayım arkadaşım :D boş konuşma...

Sizin yaptıgınız muhaliflik yazmayın abi bana hitaben, sizde cevaplarımdan nasiplenmeyin işte tt2

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Sen alarma hitaben yazıyorsan kendimizi savunuruz niye savunmayalım. Burda sözle dalaşan biz değiliz sensin. Sen birşey demesen biz sana birşey mi diyoruz. Durduk yere ya bu sinser ne çok konuşuyor veya bu sinseri hiç sevmiyorum mu diyoruz allasen :D sen bize yazıyorsun bizde sana yazıyoruz sen yazmasan biz yazmayız zaten.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı

la olum güldürdün ya gerçekten türkçen zayıfmış .d ladın anlamak istediğin yerini cımbızla çekiyon orasuını anlıyon öncesine bakmıyon bile hahah .d d

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen alarma hitaben yazıyorsan kendimizi savunuruz niye savunmayalım. Burda sözle dalaşan biz değiliz sensin. Sen birşey demesen biz sana birşey mi diyoruz. Durduk yere ya bu sinser ne çok konuşuyor veya bu sinseri hiç sevmiyorum mu diyoruz allasen :D sen bize yazıyorsun bizde sana yazıyoruz sen yazmasan biz yazmayız zaten.

Ben size durmadan bana cevap veriyorsunuz diye sizi sevmiyorum diyor muyum tt2

Tamam kuselim birbirimize cevap vermeyelim hadi :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi

Ben size durmadan bana cevap veriyorsunuz diye sizi sevmiyorum diyor muyum tt2

Tamam kuselim birbirimize cevap vermeyelim hadi :D

demiyorsun ama bunu laflarınla sürekli hissettiriyorsun zaten :D Sen gelip buraya alarma karşı birşey yazamam mı burası genel bir platform diyorsan bizde sana savunmamızı yapmakta özgür oluyoruz. Boşuna ortamı germeye gerek yok esprini yapacaksan biraz daha dikkatli alarma dokundurmadan yaparsan birşey demiyoruz. küstüm senlen

DeletedUser

Ziyaretçi
demiyorsun ama bunu laflarınla sürekli hissettiriyorsun zaten :D Sen gelip buraya alarma karşı birşey yazamam mı burası genel bir platform diyorsan bizde sana savunmamızı yapmakta özgür oluyoruz. Boşuna ortamı germeye gerek yok esprini yapacaksan biraz daha dikkatli alarma dokundurmadan yaparsan birşey demiyoruz. küstüm senlen

ALARM UDW ile birleşse burada ACMYZ gelip ALARM ile alay etse laf etse ve sonunda ACMYZ kalkıp ALARM a birleşim teklif etse ve ardından dagılsa emin ol ACMYZ e de laf ederdim. Burada tavrım ALARM a gıcıklık olsun diye degil :D Tamam bende kustum senle tt2

Luciferr

Dük
uyry midir nedir burda öyle bir abimiz(kardeşimiz) vardı, aslında hiç atışmak istemiyordum hiçbir alarm üyesiyle ama oldu bir şekılde. Ergenliğim tuttu diyelim. Özür diliyorum herkes önünde. Su klanlarda oynamak istediğim 3 klan daha var, onlar; klasıkte udw, normal dunyalarda ise alarmla, eşkıya. Bir gün buluşup birlikte uyuklarız 10 aa ile başkasının mislerini keserken umarım.

Öncelikli olarak ALARM klanlarında aktif olarak gecesini gündüzüne katıp savaşan arkadaşlarımı tebrik ediyorum(kendimide :p).. UDW klanınıda ayrıca verdiği emeklerden dolayı tebrik ederim. Umarım gelecek dünyalarda görüşürüz. Reel hayatınızda da başarılar..

El-Nino*

DeletedUser

Ziyaretçi
Xleavis ile küstüğümüze göre ;

Ne olursa olsun bu dunyada emek veren tum klanları bu başlık altından tebrik ederim... Bu kadar konuşulası atmosferin olmasının sebebi de onların dunyaya kattıkları heyecandan olsa gerek. Bundan sonra ki başlayacak oldukları dunyalar da ve reel hayatlarında başarılar dilerim.

Herkese iyi oyunlar

DeletedUser55217

Ziyaretçi
tebrikler udw ve alarm büyük savaslar beklıyordum şahsen böyle kolay olması üzücü ve zevksiz oldu :)

DeletedUser49506

Ziyaretçi
Yav he he alarma son.verdin cok buyuksun .d.d.d.d.d ne kadrda son.veren bir.erkek