w28 nereye gidiyor

• Konuyu başlatan DeletedUser21651
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21651

Ziyaretçi
birisi bana ozet gecebilirmi? :) yada bu dunya nereye gidiyor aciklayabilirmi ?:)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
ben favori klanlar bolumlerine hep bir favori yazarim

yeni olusum :D simdi onlari olustursunlar gercek emek verenler bi hesaplarini silsinler. hep yatanlar bi siralamaya ciksinlar sonra oyunun 2. tarafi baslayacak. :)

DeletedUser21651

Ziyaretçi
ben favori klanlar bolumlerine hep bir favori yazarim

yeni olusum :D simdi onlari olustursunlar gercek emek verenler bi hesaplarini silsinler. hep yatanlar bi siralamaya ciksinlar sonra oyunun 2. tarafi baslayacak. :)
onu anlayamadim oyunun basinda emek veriyorsun heyecanla basliyorsun bir suru pre harciyorsun sonra birakiyorsun tamam ozel hayatindaki olaylar sebep oluyordur bu surece peki sonra o sessiz sakinler nasil hareketleniyor onu anlayamiyorum :) ilk kez bir dunyada bu kadar uzun kaldim o yuzden sanirim :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
hareketlenmiyorlar. bos koyleri toplayacaklar ben oyuncuyum diyecekler. profillere afilli yazilar yazicaklar. youtube den 2 3 mis arasi videolari. gece taciz atislari olmayacak. oplarin basari yuzdesi %50 dusecek. sonra dunyayi biran once kapayalima gidecekler :D

DeletedUser187

Ziyaretçi
Daha doğrusu bazıları iyi oyuncular oluyor ama konumlarından dolayı savunma yapmak zorunda kalıyorlar. Durumlar daha iyileşince açılıyorlar.

DeletedUser56621

Ziyaretçi
Bu yazıların motivasyonumu düşürüp dünyayı bırakmama neden olmasına izin vermeyeceğim :D