Knock out

• Konuyu başlatan DeletedUser57620
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57620

Ziyaretçi
Bölgemizde oldukça kalabalık oldukları için ilk düşmanımız haliyle Mavi klanları oldu... İki tarafa da Başarılar...

Müttefikler
NİZAM Bitir

Düşmanlar
MAV!. Bitir
MAVİ Bitir
MAV! Bitir
M@Vİ Bitir
MAVİ. Bitir
M@V! Bitir
MAVİ.. Bitir

DeletedUser631

Ziyaretçi
Başarılar tez zamanda yikmaniz dileği ile :)

:) oysa ki tek dilekti yıkılmaları :p miko başarılar üstesinden rahatlıkla gececekleri bir düşman fakat nizam klanını tanımıyorum ama müt olarak etkinlikleri farklı bir rol oynayacaktır.

DeletedUser57620

Ziyaretçi
Eyvallah Arkadaşlar... Dişimize göre Rakipler bulana kadar Mavi ile idare edeceğiz. çok kalabalıklar çok..

DeletedUser

Ziyaretçi
:) oysa ki tek dilekti yıkılmaları :p miko başarılar üstesinden rahatlıkla gececekleri bir düşman fakat nizam klanını tanımıyorum ama müt olarak etkinlikleri farklı bir rol oynayacaktır.

Nizam klanları benim ekip abi, Uptown Funk bitkiye oynuyorum, bayramdan ötürü diğer 2 arkadaşın ismi var profilde de, ondan şey ettim :) Mavi klanı boş bir rakip ama Mikail abinin dediği gibi sürüsüne bereket, köy çiftliği klanı :)

DeletedUser57620

Ziyaretçi
Müttefikler

Nizam
Poke*
Pke***

Ekstrem bir durum olmadıkça bu serverda oyun sonuna kadar müttefiğim olacak iki ekip sadece Nizam ve Poke* Ailesidir...

Hayırlı olsun...

DeletedUser57620

Ziyaretçi
Modlar başlığı son hali ile düzenleyebillirler mi acaba?

Müttefikler
NİZAM Bitir
[K.O.] Bitir
Poke* Bitir
(K.O.) Bitir
-K.O.- Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar
ANTİ Bitir
MAV!. Bitir
MAVİ Bitir
*ANTİ* Bitir
.ANTİ. Bitir
AKREP! Bitir
-ANTİ- Bitir
M@Vİ Bitir
ANTİ!! Bitir
ANTİ ! Bitir
ANTİ X Bitir
M@V! Bitir

Modlar başlığı son hali ile düzenleyebillirler mi acaba?

Müttefikler
NİZAM Bitir
[K.O.] Bitir
Poke* Bitir
(K.O.) Bitir
-K.O.- Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar
ANTİ Bitir
MAV!. Bitir
MAVİ Bitir
*ANTİ* Bitir
.ANTİ. Bitir
AKREP! Bitir
-ANTİ- Bitir
M@Vİ Bitir
ANTİ!! Bitir
ANTİ ! Bitir
ANTİ X Bitir
M@V! Bitir

bölgende sana en çok tehdit oluşturacak klanı müt eklemişsin tebrikler nerde tehlike orda müt :D:D

DeletedUser57620

Ziyaretçi
Tanısam bir de seni :) neyse...

Bölgemde düşmanım olan 10 klan var bir tane de müttefiğim var... haklısın nerde tehlike orda müt :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
bunu bana soram 9. kisisin :) biraktim sonra 3 gun sonra gelip mis arasi lazimmmm dediler 27 de. oyle girdim. sonra tatilimi aldim :) heralde 1 jafta sonra yine birakacam ;)