Pazar Gecesi Turnuvaları Round Özellikleri

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hadi savasalım :)

.............................................................................................................................
LY49A0.jpg

Eklentiler

• sfdhshs (500 x 200).jpg
    sfdhshs (500 x 200).jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 57

DeletedUser49497

Ziyaretçi
En sevdiğim şey hafiifler çok hafif olacak uçacak rüzgarda thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
cahilliğimi bağışlayın;

http://www.tribalwarsmasters.net/ adresinden üye oldum fakat turnuvaya dahil olabildiğimi düşünmüyorum.

21 Aralık, 21:00 zamanında mı kayıt yaptırıp dahil oluyoruz oyuna ?
ön kayıt zımbırtısı yok mu :/

DeletedUser53253

Ziyaretçi
Çok şükür Türkiye servetine de speed açma firsatiniz geldi 2 sene önce Rusya, İngiliz,alman tirbalwars larinda speed serverinde 1 . oluyordum takosladim sanki biraz ama yarin mücadele edeceğim %90 bende preminyum kullanmazsak

DeletedUser36394

Ziyaretçi
cahilliğimi bağışlayın;

http://www.tribalwarsmasters.net/ adresinden üye oldum fakat turnuvaya dahil olabildiğimi düşünmüyorum.

21 Aralık, 21:00 zamanında mı kayıt yaptırıp dahil oluyoruz oyuna ?
ön kayıt zımbırtısı yok mu :/

Ön kayıt gerekmiyor. Sadece belirttiğiniz link üzerinde hesabınız yoksa yeni hesap oluşturmanız gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz zamanda açılan dünyaya sizlere özel mesaj ve forum üzerinden duyurmuş olduğumuz şifre ile gireceksiniz.

Kısaca belirtmiş olduğunuz siteden hesap oluşturup, dünyanın açılışını beklemeniz yeterlidir.

DeletedUser53769

Ziyaretçi
Çok şükür Türkiye servetine de speed açma firsatiniz geldi 2 sene önce Rusya, İngiliz,alman tirbalwars larinda speed serverinde 1 . oluyordum takosladim sanki biraz ama yarin mücadele edeceğim %90 bende preminyum kullanmazsak

Dostum nasıl kayıt olunuyor biliyormusun ?

DeletedUser53769

Ziyaretçi
Admin 21.12.2014 00.00 yani bu gece saat tam 12 demi başlıyacak server ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Ön kayıt gerekmiyor. Sadece belirttiğiniz link üzerinde hesabınız yoksa yeni hesap oluşturmanız gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz zamanda açılan dünyaya sizlere özel mesaj ve forum üzerinden duyurmuş olduğumuz şifre ile gireceksiniz.

Kısaca belirtmiş olduğunuz siteden hesap oluşturup, dünyanın açılışını beklemeniz yeterlidir.

Şifreler forum üzerinden mi duyurulacak, yoksa kullanıcılara mesaj mı gelecek?

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Duyuru dedi ki:
21 ve 28 Aralık, 21:00-00:00 saatleri arasında oyuncularımız için SDS Roundlar planlanmıştır.

Duyuruda belirtildiği gibi belirtilen tarihlerde saat 21.00' da başlayan ve 00.00' da sonlanan 3'er saatlik raundlar düzenlendi. Yani yarın akşam 21.00' da başlayacak.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Hadi savasalım :)

.............................................................................................................................
LY49A0.jpg

Takımlar çarpışıyor speedinde bir Vuslat silmiştik haritadan ama kimleri silmiştik bilmiyoruz. İsimlerini gizlemişlerdi :D

DeletedUser37628

Ziyaretçi
Sınavlarımız var ya arkadaş şimdi mi yapılır bu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.