Rus macerası biter

• Konuyu başlatan DeletedUser50076
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser50076

Ziyaretçi
Servere eğlenmek adına 2 ayrı ekip olarak girilmişti. Rusların isteği üzerine yabancı nicklerle girmiştik. Ancak son alınan kararla egoist acımısız ruslarla anlaşamadık. Ekipler ayrıldı.
Tek üzüntüm Ata'nın onları tanıyamamış olması :( Ben senin yerine tanıdım Ata merak etme :D

Tekrar SİMOSM olarak biraradayız meraklılara duyrulur. tt1

DeletedUser44580

Ziyaretçi
skype adresleri varsa ver de bende tanışayım :D
Nasıl anlaşamadınız çok şaşırdım ben olsam anlaşırdım her türlü :D uyumlu bir insanım yanlış anlaşılmasın troll

DeletedUser50076

Ziyaretçi
Ah ata troll

Adamlar agresif hep bana hep bana raid e gel göstereceğim thumbup

DeletedUser50076

Ziyaretçi
Aha niyeti bozdu kızlara mı asilicaksin clara var senlik troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İçerisi havasız kalmış ondan sordum camı :D Aklına kötü şeyler gelmesin trollClara varsa ben geleyim :D

DeletedUser42641

Ziyaretçi
Aha niyeti bozdu kızlara mı asilicaksin clara var senlik troll

arkadasım kendın buraya klan tanıtımı acıosn kendın kapatıosn bıde saygısızca konusuosun olan olmus tartısma warsa yapılmıs bıtmıs gıt kendı klanınla ugras gelıp burda erkeklık yapma hadı ıı aksamlar sana

psikomania

Milis
Sunguralp konuyu kapatır mısın kardeşim. Bunların konusulacagi yer burası degil. Insanlari rencide etmenin lüzumu yok.

DeletedUser50076

Ziyaretçi
arkadasım kendın buraya klan tanıtımı acıosn kendın kapatıosn bıde saygısızca konusuosun olan olmus tartısma warsa yapılmıs bıtmıs gıt kendı klanınla ugras gelıp burda erkeklık yapma hadı ıı aksamlar sana

Sen yazmayı öğren sonra gel varsa sıkıntın gel özelden yaz alayım ölçünü.

Nihat abinin sözünü takarım seni değil. Hala anlayamadınız. thumbdown

Clara diye birisi yok mu yani?

Ata clara var yav ama senin sikletinde değil olamaz dostum sana yakıştıramadım boşver :D

onur abi :D nasılsın

İyiyim kardeşim sen nasılsın :D

Modlar konuyu kapatırmısınız amacından cıkıyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.