Renk Klanına ne oldu :))

• Konuyu başlatan DeletedUser4860
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Çakma renklerden birisidir degişmedikleri klan isimleri kalmadı. Her ay dagılıp kuruyorlar farklı isimlerle :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ben gideyim de klan isimleri önereyim bari :D Dünyada duruyoruz bari işe yarayalım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi kendine bukadar böbürlenen bir klan görmedim ya tamam sevinin savaş kazanıp sevinmek iyi birşeydir fakat , benim oyunu bırakmamla RENK klanı SAYOKA ile birleşti sanırım ortak bir isim bulup yeni bir yapılanma içerisine girdiler e haliyle yönetim değişince klanda değişti ne var bunda , zamanım yok savaşamıyorum savaşıcam diyip bakamayıp yenilip yediremeyeceğime bıraktım ama bu başlıkta gözüme takıldı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi kendine bukadar böbürlenen bir klan görmedim ya tamam sevinin savaş kazanıp sevinmek iyi birşeydir fakat , benim oyunu bırakmamla RENK klanı SAYOKA ile birleşti sanırım ortak bir isim bulup yeni bir yapılanma içerisine girdiler e haliyle yönetim değişince klanda değişti ne var bunda , zamanım yok savaşamıyorum savaşıcam diyip bakamayıp yenilip yediremeyeceğime bıraktım ama bu başlıkta gözüme takıldı :)

Sen ? Kimsin ki ?Oyundaki isim ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Oldum veya olmadım konumuz bu değildi , ben tartışmak içinde yazmadım buraya konuya açıklık getirmek için yazdım he illahaki bi açıklama istiyorsan , zamanım olmadığı için savaşarak kaybetmekten daha iyi bir yöntem , normal şartlarda hiç birşekilde pes etmem fakat bu sefer böyle olması gerekti ekipte benim ekibim olmadıgı için çokta uyum sağlayamadım başka dünyada kendi ekibimle oynarım dedim ve oyunu bıraktım :)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
bugün biriyle birleşti yarın başkasıyla birleşir birlik adıyla başladılar başka koyacakları isim kalmadı herhalde neyse artık 1 aya başka isim bekliyorum darılırım yoksa troll

DeletedUser

Ziyaretçi
SparHawk eski sahibiyim

eski sahibi olsan kaç yazar yeni sahibi olsan kaç yazar senden bi klanda 36 tane olsa kaç yazar ? Kendi kendine bu kadar böbürlenen klan görmedim diyorsun e iyi bak o zaman ne diyelim ama hayatında kendine hiç güven duymadığın için güveni böbürlenme sanmışsın...

kim ne yazmışta böbürlenmiş ? 1 ay dayanan klanınız olmadı ayda bir isim değişti yönetim değişti şu oldu bu oldu sürekli birşeyler oldu her op. yediğinizde farklı bişeyler kurdunuz hepsinde başarısız oldunuz vura vura gelen bi klan var karşınızda 1 yılını doldurmuş bir dünya ana kadrosunun neredeyse tamamını koruyabilmiş bir klan parçalaya parçalaya geliyor sende kalkmış karşıma geçip böbürlü klan görmedim falan filan bak işine arkadaş bak işine...

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu mesajından sonra tekrar başladım zaten , öyle net ezicem kesicem de demiyorum bi hedefim de yok açıkcası sadece biraz ciddi bir oyun sergileyelim vura vura gelenin bir önemi yok dünya bizimdir biz kapatıcaz demeninde bir önemi yok bence zaman neyi gösterir görücez hep beraber net söylüyorum bu mesajım atar değildi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
böbürlenme filan denmiş de error oyuncularının yerinde ben olsam çökmeli kalkmalı sivas halayı çekerdim.

bkz :

[video]BYt7KobVbf8[/video]

benca çok tıraşa gerek yok. her dünyada error ayarında kaliteli oyuncular bir araya gelip klan kurdu ama bu kadar zor şartlarda bu kadar uzun soluklu başarı elde edene pek rastlamadım. adamlar ne yapsa hakkıdır.